Karşı cinsten nefret ediyorum....

Bu siteye girdiğimden beri daha çok nefret ediyorum Nedir bu havalar tavırlar dünyada herşey sizin için yapılmış, ama sanmayın değerli olduğunuz için sadece aptallıklarınızdan yararlanıyorlar, örneğin alışverişde herşey kadınlar için o kadar gereksiz aptalca alışveriş yapıyosunuz ki o cicili bicili telefon kılıflarını tezgaha koysam bir ayda köşe olurum moda diye saçmaladığınız şey için tonla para döküyosunuz bir erkekle bir kadının yıllık kuaför masrafını karşılaştırmıyorum bile hep siz ezilensiniz hep siz sorunlusunuz feminist diye bir kavram varken erkekler için bunun karşılığı bir kavram yok duygusal diye geçinirsiniz ama hiç alakanız yok anlık duygu patlamaları yaşayan düşüncesiz varlıklarsınız. Şimdi buraya prim yapmaya çalışan erkekler " Ama senin annende kadın unutma" yazar evet annelerimiz kadın elleri öpülesi insanlar ama ben anne olmuş bir kadının farklılaştığını düşünüyorum en azından hala o duygu bozulmamış her nekadar kötü örnekleri görsekte anne olan bir kadın artık kendini çocuklarına adayan burada eleştirdiğim sınıfı kendi de eleştiren bir konumda hangi anne üniversiteye okumaya diye gönderdiği kızının kucaktan kucağa atlayıp evden tonla para alıp ota boka harcamasına iyi yapıyor gözüyle bakabilir. Hiç kusura bakmayın kızlar ama benim çevremde gördüğüm erkeklerin çoğu o kadar saf ve temiz ki bugün kız olsalar hiç düşünmeden evlenirim çoğunuz kıskançsınız hasetsiniz içten pazarlıklısınız yalan söylemek yaşam stiliniz olmuş. Ben hiçbir yerde "aaa şu çocuğun kıyafetine bak ne kadar salakca " diyen bir erkek görmedim ya da hiçbir erkek ben hemcinslerimle anlaşamıyorum karşı cinsle daha iyi anlaşıyorum demez. Kusura bakmayın ama dünyada hiç erkek olmasa birbirinizi yersiniz. Hele birde hepinizin ay hali aynı güne denk gelirse sanırım kimse kalmaz dünyada. Biyolojik olarak ta zayıf halkasınız güçsüzsünüz ayda bir iğrenç döngü içindesiniz kız arkadaşınızın ay halini çekebiliyormusunuz? bu kadar basit zayıf sorunlu olmanıza rağmen erkekleri etrafınızda pervane yapıyorsunuz. Bunun da en önemli sebebi cinsellik.Ve lanet olsun ki bunuda erkek suçu gibi gösteriyorsunuz. Şöyle düşünün vucudunuzu sergilemeniz nasıl oldu da bu kadar normalleşti herkesin kapalı olduğu bir ülkede Malezyada yaşasaydınız da bu kadar ilgi çekermiydiniz sizce? Size cinsel bir obje gözüyle bakmamızı istemediğiniz halde toplumda yer edinmek için vucut kıvrımlarını kullanan da sizsiniz. Herşeyin kolayını bulmuşsunuz göğüslerim küçük ama sorun değil silikon yaptırırım olmadı destekli sutyen kullanırım saçlarım kötü olsun peruk takarım kirpik takma tırnak takma erkek kilolu diye burun kıvırırken korseyle bu açığı kapatmya çalışırsınız. vucdunuzdaki eksiklikleri bile hileyle hurdayla normalleştirmeye çalışan insanlarsınız ama erkek adamdan dürüstlük beklersiniz hangi erkeğin pantolnuna patlıcan koydğunu duydunuz? Hep erkekler sizi anlamalı sahiplenmeli size ayak uydurmalı size yakışmalı. Bu erkelerdeki cinsel açlık olmasa sizce dünyada kadın erkek ilşkileri nasıl olurdu?

Güncellemeler:
gerekli güncelleme: kızların 100 de 90 ından nefret ediyorum geri kalanları için yaşasın dünya kadınlar günü

bizde biliyoruz çok düzgün kızların olduğunu öyle olmasa bırakalım herşeyi çekilelim köşemize ölümü bekleyelim ama burada yazılanlara kadınlara saldırı gözüyle bakanlar hiç kusura bakmasın orda biyolojik ve dini gerçekler dışında can acıtan bir yorum yok

0|0
11|15

En İyi Erkek Görüşü

• Helal olsun ancak buladar güzel anlatılabilirdi..

0|2
    2|1
    • Herkesin bildiğini söyledim ama gördüm ki kızlar aynaya bakmak yerine aynayı parçalamayı tercih ediyorlar

• Ayna gercekleri söylüyorda bu gudubet suratlar anlamamakta ısrar ediyorlar :)) cıldırın lann pislikler siziii :)

Kızlar Ne Diyor 11

• Artık kim vurduysa tekmeyi sana lanet kusmuşsun. Sende haklısın.

5|4
    1|3
    • kim vuracak tekmeyi sayısız kız arkadaşım oldu sevdiğim de oldu sevmediğimde ama konu o değil okusaydın keşke

• Karılar gününde bu yazı olmadı hacı.

• baksana erkekler günü var mı?

• Bi passiflora içsen şu halinden eser kalmaz

2|3
    0|3
  • Özet geçseydin ya bu ne

0|3
    0|3
  • Hayırdır sana vermediler diye mi bu kadar öfke?

3|2
    0|4
    • öfkesini görmüyor musun yazıya bile yansımış...cümleler uzun uzun :)

• sen verince işi cözüyorsunuz sanırım karşı tarafla...

• evet tandef ona vermediler diye nefret kusmuş olabilir. sana da vermeseydiler sen de kin kusardın.

• Aslında sana tamamen katılmıor değilim fakat erkeklerde okadar masum değil haklısn cinsellik için yapmıcanız şey yok bukadar acissiniz bir kadını kullanmak erkeğin işi değilduygularıyla oynamak erkeğin işi değil kadınlar sence neden bu hale geldi? hiç düşünedenmü sadece sizlere kendilerini beğendirmek için sevdikleri adam için tek olmak için hem cinsel yönden hemde duygusal yönden sürekli en iyisi olma çabasına girdiler ve işte sonuçlar memnun değilsenız yine dönüp kendinize bakın beyler!

1|1
    0|0
    • hiçbir erkeğin vucudunuzu sergilemenizi istediğini sanmıyorum

• şunuda belirtiyim ağzını yüznü eğerek konuşan kadınlardan dikkat çekmek için orasını burasını açan kadınlardan kendilerni daha çok üstün göstermek için sürekli başkasına çamur atan kadınlardan ve gardırobundan envai çeşit kıyafeti varken hala giy,cek bişeyim yok die sürekli alışveriş yapıp etrafındaki bayanlarıda tahrik eden bayanlardan bende hoşlanmıorum fakat bu onların acizliğini gösteriyor demekki çok ezilmişler erkekler tarafından ezilmişlik belirtisi bunu yapan sizssniz bu kadınlara!

• sizde inş. ii geceler herkeze

• Pasif agresif. Keşke kendini gösterecek kadar da cesaretin olsaydı. Biri istediğin cevabı vermedi sanırım bu yüzden bu kadar sinir

2|1
    0|3
    • yılların birikimi işte niye kişiye takıldınız ki orda çok açık bir soru var bir zahmet edip okusaydın keşke

• Ben tarafsızım şunu da söylemeliyim konuyu açan arkadaş hararetli yazmış yazıyı ama insanlara hakaret eden ya da ahlaki unsurları zedeleyici bir davranışta da bulunmamış. Aradaki farkı anlamak isteyen olursa bugün açılan şu konudaki yorumlara göz gezdirebilir. link 3 seneye yakındır bu sitedeyim genç bir kızın namusuna bu denli saldırıldığı cevapların kaldırılmamasına hayret ettim.O kadar şikayetime rağmen yaptırımda uygulanmadı.

• Bu nasıl bir iğrençliktir böyle ya :s

• öfff. üşenmemiş yazmış bir de bunu.

1|0
    0|0
    • herzaman sorunlarını iki göz süzerek başkalrına yaptırmış bir canlıdan beklenen cevap üşenmedin mi olurdu zaten

• kısaca erkekler kuduruk deseydin bu kadar olay olmazdı

2|0
    0|2
  • Abazalar nerde konuda ?

bende senden nefret edıyorum valla .

1|1
    0|0
    • abazalar olmasa niye kimse bana laf atmıyo diye ağlardın burada

• tekrar görüşeceğimiz güne kadar hoşçakal

• kesinlikle kraliçee ye katılıyorum sevgin karşılıklıysa zaten ayrılmazsın ama sen kalkıp tek taraflı yaşarsan aşkını zaten baştan kaybetmişsindir demek ve

• :)) kızlardan yana şansın yok anlaşılan

1|0
    0|0
    • düzgün kızlardan yana şansım yok

• Sanarsın erkekler çok düzgün, hiç abaza değiller.

Ben de hemcinslerimi sevmem aslında, büyük bir kısmını.

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Görüyorum ve arttırıyorum ...

Kızlar ne istediğini bilmiyor . Planlı yaşamıyorsunuz kendinizi hiç sorgulamıyorsun . Yaptığınız her seçim çocukluğunuzdan , ailenizden , eksiklerinizden , ön yargılanızdan, aşağılık komplekslerinizden kaynaklanıyor. Babasından yeterince sevgi alamayan kızlar beklentisini sahiplenilmek yönünde seçiyor . Kendine yeterince güveni olmayan kişiliği oturmamış kızlar ise beklentilerini dış görünüşe o insanın seçimini yapamadığı niteliklerine göre değerlendiriyor.

Bir insanı karşılıksız seveniniz zaten yokta , en azından neyin karşılığında seviyorsunuz bunu bile kestiremiyorsunuz . Ana beklentiniz ne bunu yaşadığım sürece benim hayatımda kalabilir dediğiniz olgu ne . Beklentileriniz istekleriniz "için" leriniz neyin doğrutusun da bunu hiç biriniz bilmiyorsunuz. Bir noktaya geldikten sonra da o ölüyorum bitiyorum dediğiniz insan eğer benim istediğim gibi bir insan olursan , eğer şu yaptıklarından vazgeçersen gibi şeylerle değiştirme çabasına giriyorsunuz. Bitmeyen beklentileriniz kafanızda hayali sevgililer hayali erkekler yaratıyor . Ve siz karşınızdakini o erkeğe göre değerlendirip farklılaşmasını istiyorsunuz .

Aşk nedir sevgi nedir hiç birinizin anladığı yok .. Sevgi ne demek ? arzu demek mi sevgi ? , yalnızlık korkusu mu ? , ego tatmini mi ? , korunulma sahiplenilme iç güdüsü mü ? sadakat mi ? Güven mi ?

Ne sevmeyi biliyorsunuz ne de sevilmeyi ..

Kadınlar vücudlarını nesneleştirilip bir yetenek olarak sergilemeyi etkileyicilik olarak adlandırıyor.Kadının vücudunun teşhir etmesi görsellik değil ahlaksızlıktır.Kadının bedensel özelliklerini erkekleri etkilemek için kullanıp, kadınsı ruhunu yadsıması, kadınlar için etkileyici değil aşağılayıcı olarak görülmelidir . Kadın olarak varlık nedeninizi karşı cinsin üzerine konumlandırılsanız gönlüne değil gözüne, şevkatine değil şehvetine hitap ederseniz, o vakitten sonra, daimi mutluluğun değil, anlık hazların aranılan kişisi oluverirsiniz. Anlık haz ile daimi mutluluğun arasında da bir kadının duygusal ihtiyaçları saklıdır .Bunu bile anlamaktan acizsizsiniz.

Kadın vücudunun nesne olarak görülüp duygusal ihtiyaçlarının göz ardı edilmesi kadın ırkının en büyük sorunudur. Erkeklerden nefret etme sebeplerinin bir çoğunu da bu nedenden dolayı kendileri yaratır. Sürekli kadın, bedensel özelliklerle tanımlanıp erkeklerin ilgisini de sadece bu yöne çekme , erkeğin algısında kadını bir et parçası konumuna düşürüyor.Sonra erkekler abazan. İyide tatlım bu dünya arz talep dengesi ile ilerliyor. Sen arzı et parçasıyla sunduğunda talebinde bu yönde gelmesi kadar doğal bir şey olamaz.

Kendinizi geliştirmek için bir şeyler yapmaktan hep kaçıyorsunuz . İnsanın karakter ve kişilik olarak kendi hür iradesiyle seçimini yapabildiği niteliklerinizi geliştirmek yerine , dış görünüş gibi kavramsal varlıklarda takılı kalıyorsunuz. Cahillikte sınır tanımıyorsunuz.

Not: Bu yazı bir ironidir . Sonuç olarak genelleme yapılarak her şey kötülenebilir haklılık payı olsa da mutlak gerçekliği sunmaz

0|1
    3|1
    • imzamı atarım teşekkürler

• yazıyı yazarken genelleme kısmını düşünmüştüm ama ona önlem alamadım buradaki erkeklerin daha çok yapacağı saldırıyı engellemek için senin annende kadın ama hedehödösünü yazabildim genelleme kısmına gelirsek dediğini tersten düşün genelleme kısmına takılırsak bu hayatta hiçbirşeyi sorgulayamayız ama iyi kızlar da var diye düşünüp bu yazıyı yazmasamıydım ya da yazının başına yalandan 100 de 90 ınızdan nefret ediyorum mu yazsaydım

• Arkadaşım senin yaptığın saptamalarda benim yaptığımın saptamalarda genele yayıldığı zaman büyük bir kitleyi içine alıyor.%5 falanda değil ezici bir çoğunluğu bu konuyla muhatap tutabilirsin.Senin yazına kimden tekme yedin , ya da iyi saçmalamışsın diyenler öz eleştiri yapmaktan aciz sorgulama yetisi zayıf insanlardır.Benim için 1 kişi bile genelleme dışındaysa mutlak gerçeklik teşkil etmez.Bu arada gerçek anne vasfı taşıyan bir kadın kainattaki bütün erkek ırkından daha kutsal ve şereflidir.

• ne dolmuşsun :D ön yargılı olma buradakileri umursama burası hemen hemen herkes için bir kaçış yeri kimi can sıkıntısı kimi bunalım vs. Erkeklerin çoğuda bulamıyor burasını maden gibi görüyor ya tutarsa diyip asılıyor hali ile kızların da egosu tavan.. sen bence en fazla hemcinsine kız

not: yazının tamamını okuyamadım

2|0
    0|0
  • 1|3
    0|0
  • lan yazını okumadım ama meyillisin heralde gayliğe falan bu kadar uzun yazı yazılır mı karşıcinse nefretle alakalı harbi nefret ediyorsun sıkıntı birader bu kafa yapısını değiştir , anne olunca düzelirler merak etme

1|0
    0|2
  • İlişki durumum;

1|3
    0|0
    • Bravo güzel ağ attın şimdiden 3 puanı kapmışsın

• Ağlara takılan olmadı henüz cınım. Çekiştiren olursa şeyederim

• ömrü hayatımda iki roman okudum.. sayende bir tane daha okumuş oldum... :))

kardeş aynı duygular içerisindeyiz... aslında onlarda değil suç, onların kıçını kaldıran biz erkeklerde...

0|1
    1|0
  • Yaranamadım yavum yaranamadım. Ne yaptımsabana dayanamadın. Kaldırdım göbeği bak hoppaaaaa. Döndürürsem öyle bana bakmaaaaa.

1|0
    1|0
  • kusura bakma ama :)) link

1|1
    0|2
  • ben iplemiyorum çoğu zaman sende öyle yap

0|0
    0|0
  • okumadım. özeti olsa iyiydi.

0|0
    0|1
  • destan yazmışsın gece gece

0|1
    0|0
  • okumadım ama iyidir yani

0|1
    1|1
  • hayatımda böyle kapak görmedim..

0|1
    1|0
  • güne uygun düşmüş.. karılar bu kadar önemsenmeyi haketmiyor ama günün hatırına yazdıklarına katılıyorum.

toplumda yer etmeye çalışırken kıçını başını kullanmaları, biyolojik zayıflıkları, buna rağmen feminist takılmaları aha böyle nefreti çekiyor işte.

0|1
    2|0
Yükleniyor...