Erken boşalma sorunsalı..

Sevgilim bir iki gitgelde bosaliyor en fazla 4 dakika filan onsevisme filan yok hemen icime giriyor bosaliyor ben uzun sursun istiyorum 10 15 dakika filan ne yapmaliyim nasil gec bosalir

0|0
2|23

En İyi Kız Görüşü

• kondom kullanın canım bizde ilk başlarda sizin gibiydik alışana kadar geciktiricili kondom kullandık 15 dk da geçiyor hem rahat oluyor...

0|1
    0|0
    • Kullanmaz ki o canim be ten tene degcekmis.:(

• Gizliligi kaldirdim canim ekle

• tamam canım ekliyorum...

Erkekler Ne Diyor 23

• arkadaşım erken boşalma diye sorun yok öküzlükten dolayı bencillikten dolayı zamansız boşalma vardır. sen o öküzü bırak.

bakın ciddi bir bilgi veriyorum. dinen bile sevişmeden ilişkiye girmek haramdır. erkek kadına göre daha hızlı hazırlandığı için erkeğin ilişkiye hemen girmesi olmaz. sevişerek öperek yalayarak kadını orgazma yaklaştırması gerek. daha sonra içine girerek birlikte boşalması gerek.

adam hem öküz hem bencil olursa kadını değil kendini düşünürse direk içe girer boşalır. kadınını düşünen erkek sevişir öpüşür yalaşır kadını orgazma yaklaştırır. erkek kendi süresini bilir. ona göre de sevişme süresini ayarlamalı.

0|0
    0|2
  • saçma sapan şeyler söyle:)

bişi yapabileceğini sanmıyorum malesef ön sevişme ve elini dilini kullanmasını rica edebilirsin

0|0
    0|0
  • Ben doğal yol anlatayım..mastürübasyon yapsın yalnız olduğunda ama boşalacağı an o yanma hissi gelince elini çeksin boşalmadan birkaç saniye o zevk gidince yine başlasın ve boşalmasına yakın yine elini çeksin bu süreci birkaç saat yapsın fırsat buldukça..

0|0
    0|0
  • Geciktirici iyi bişey değil mümkünse kullandırtma. İlk boşalması erken olduktan 10-15 dk sonra tekrar ilişkiye girin bu sefer uzun sürer en sağlıklısı bu :)

0|0
    0|0
  • geciktirici kullanabilir ya da ilişkiden önce 2 kez boşalırsa 3. sefer yavaş yavaş ta olsa kontrol etmeye başlamış olur :) ilk zamanlar da bende de oluyordu böyle sorunlar ama 5dk lık süren şey şimdi 40 dk nın altına inmiyor :))

0|0
    0|0
  • çok kolay sen yardımcı olacaksın boşalmadan başını tut sık iner tekrar seviş düzelene kadar başını sıkacaksın işte :D

0|0
    0|0
  • Bu genel olarak Türk erkeklerinde ırsi bir şey. Şimdi bazı dangalaklar inkar edip kendi reklamlarını yapacaklar ama öyle. Seviştikçe alışır. İlk ilişkilerinde insanın çabuk zevke gelmesi normal.

0|0
    0|0
  • İşe sevgilini değiştirmekle başlayabilirsin

0|0
    0|0
  • 10-15 dk ya uzun mu diyorsun :) geceden başlayıp 10 dk dinlenmelerle sabaha kadar sevişmenin nasıl birşey oldugunu bilmemen kötü

0|0
    0|0
  • Geciktirici kremli prezervatif ya da geciktirici sprey kullanacak

0|0
    0|0
    • kardeşim ne geciktiricisi ya. adam kendini düşünüyor kendini geciktirmiyor ki. krem ne yapsın. tek yapacağı adam olmak erkek olmak önce kadınını düşünmek bolca sevişmek sonra içine girmek

• Bu hatun kendini okşa parmağını kullansa o adamdan daha çok zevk alır

• Sana oral yapması gerek yapmiyormu...

0|0
    0|0
  • yapma abisi yapma zina etmeyin günahtır

0|0
    0|0
  • en işe yaramaz erkek profili

0|0
    0|0
    • Aynen. Nalet olsun erken boşalan erkeklere. Tu kaka! >_<

Herkes bizim gibi 20-30 dakika sevişemez azizim.

(Ve bu yorumdan sonra kızlar mesaj atmaya başlar.)

• sevgiliniz eğer önceden masturbasyon yapıyorsa bunla karşılaşmanız normaldir.

0|0
    0|0
  • Geçiktirici alsın söyle.

0|0
    0|0
  • yazk sana once sen onu elinle bosalt sonra deneyin tekrar al icine

0|0
    0|0
  • az önce kucak dansı yaparım bağırırım diyodun ya onları yapma işte

0|0
    0|0
  • deneyimsizmiş, ben kondomsuz 50 dakika sürdürüyorum minimum.

0|0
    0|1
  • erken bosalmamasını saglamak için kontrol sende olsun.

1. ön sevişme şart., oral'ı uzun yapmaya çalışın.

2. herşey bitikten sonra artık en son içine girsin.

3. içindeki sıcaklıga alıstırana kadar 1 2 kere içine girip sabit beklesin gidip gelmeden.

0|0
    0|0
  • Senden aşırı etkileniyor veya vajinan aşırı dar.

0|0
    0|0
  • zamanla öğrenir bunu. eğer 4 dk sürüyorsa fena değil ama dediklerine gore o kdar sürmüyor :) seks akıllı adam işidir her zaman söylerim :) erkeğin odu bittiye getirmemesi lazim önce on sevişme yaklaşık 10 dk olmalı partnerinin heryerini yalayıp öpmeli dokunmali.daha snra acele etmeden birlikte olmalı ama sevgilin biraz aceleci ve aç sanırım :) ona birlikte olurken beyninin girip çıktığını düsünmemesini soyle o ara gözlerine bqkqbilir dudaklarinla ilgilenebilir ya da alisana kadar birsure konuşabilirsiniz gidip gelirken eğer akıl tamamen girip çıkarken kayganlikta vs olursa hemen bosalir. benimşu anen az 20 dk sürüyor ama bazen aklım orda olunca hemen bosaliyorm bende yani tamamen erkeginle alakalı bir durum bu konuşarak çözebilirsnz bu sorunu

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • hiçbir şey yapamazsın, sevgilinde iş yok. ön sevişme olmadan ıslanma oluyor mu ki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Zamanla düzene girer okey rötar kullanın

0|0
    0|0
Yükleniyor...