Sevdiğiniz birinin bakire olması önemli mi?

sevgilinizi çok seviyorsunuz oda sizi seviyor hatta çok iyi bir kalbi var mutlusunuz ama bakire değil onunla yinede evlenirmisiniz

0|0
5|40

En İyi Erkek Görüşü

• Kimseyi zarı için sevmedim, zarı var veya yok diye sevgili olmam...

Beni sevecek kalbi var mı ona bakarım...

6|1
    1|7
    • en iyi cevap

• soruyu sorun kızım sen hastamısın hem bakireyim ben diosun hemde zar farketmez diyen adama en iyi cevap diosun vermeye niyetlisin herhalde hosuna gidio bu cevaplar ne günlere kaldık ya

• Hasta değil, suçluluk duygusunu bu şekilde bastırıyor...

Hatalarından sorumlu değilsen neden sorumlusun? Hiçbirşeyden.

İyi şeyler yaptığında nasıl ki bir ömür boyu övünüyorsun,

Kötü şeyler yaptığında da aynısı...

Erkekler Ne Diyor 39

• hayir tabiki kendini tatmin etmeyi kes artık bakire olmayan birini hic bir erkek istemez genişler hariç.. isteselerde sonradan yüzüne vururlar .daha önce digerlerinle neler yaptın kimbilir adamın aklına gelmicekmi

1|4
    1|0
    • bu arada bakireyim :) bu soruyu sorma amacım merak

• bakireyse niye sacma sacma sorular soruosun sanane erkeklerin niye istemedigi falan ne insanlar var ya

• aynen ne insanlar var ya senin gibi anlayışsız insanlarla ben niye konuşuyorumki

• evet neden olmasın ? bakirelik benim için de çok önemlidir ama geçmişte olan geçmişte kalır ve bunun için onu suçlayamam. ben benden sonraki zamanlarına bakarım. bakire olmasını çok isterim ama bakire değil diye de ilişkiden vaz geçmem asla .

1|0
    0|0
  • ilk defa bir kızı sevmiştim deliler gibi..sonra eski sevgilelrinden biri bana ulaştı kızın geçmişte bna yaptıklarını anlattı kız bakire ama anal oral herşeyi yapmış...bana ilk başta tertemizim diodu sonra yaptıklarını kabul etti..Ama ben o kahpeyi içim yana yana affettim banada yalvarıordu sabahlara kadar ağlıyordu beni bırakma sensiz yapamam die...Ama o kahpe 4 5 ay sonra senden soğudum diyip ayrıldı...Yani dieceğim midesi bu kadar geniş kızlardan Allah herkesi korusun..Bidaha bukadar buyuk acılar yaşamak istemem çünkü onu affederkenki içim içimi yemesini biliorum yani dieceğim bidaha bakire olmayan kızlara güvenmem güvenemem

0|3
    2|0
    • iyide senden soğudum diyorsa belki bir sebebi vardır sen değişmiş olamazmısın belki çok kavga etmişsinizdir kızı kendinden soğuutmuş olamazmısın

• bu sizi haklı çıkarmaz ama..hatta tam tersi haksız yere koyar

• kusura bakmada 1 yıl da tanıdığım adamın sözünü dinlicem diye beni dünyaya getiren annemin babamın kalbinimi kırcam

• canım onemlımı sorunun cevabı bende evet. evlenırmısın sorunun cevabı da net olsun dıye yazıyorum ancak benı cok etkılerse belkı o zmn bu buyuk kusuruna eyw derım ama bu noktaya benı getırecebılcek bır kız gercekten helal olsun denır. ask oyle bırseykı ıcap ederse erkek kerhaneden bıle hatun alır evının hanımı yapar. gozlerı kor olur. ama tabı genel dusunce kızın kocasına temız olarak gelmesıdır toplumda. ama su anda oyle temız kız war mı hanı pek umudum yok acıkcası. bakıre olupta her haltı yıyenlerde bu arada temız kategorsıınde degıldırdırler

0|0
    0|0
    • sadece kadınlar değil bu devirde erkeklerde temiz değil

• evet haklısın. pişmanlık ama buna bende dahıl

• Sevginin zarla ne alakası var 2 sefer 3 sefer evlenip ayrılanlar var ne farkı var sonuç sevgi varsa zar mar hikâye. .

1|0
    1|0
  • Bir insan kendisini bakir veya bakire olarak korumuş karısına kocasına saklamış ise bu kişinin aynı şeyi istemesi kadar doğal birşey olamaz kimsede yargılayamaz , burada kendisi problemli olup bu noktaya özen gösteren insanları eleştirebilirsiniz biliriz , (evlenip boşanmış bu konu dışındadır) büyük konuşmamak gerek yeri gelir birgün fahişeyle bile evlenirsin..

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmak istemem ama evlenmem herhalde

0|4
    1|1
  • hiç umrumda olmaz. benim aşkım zarına değil.

2|0
    0|2
    • güzel miş artı benden

• haklısın

• sen de haklısın :) sevmek güzel şey

• link açar düşünürüm

1|0
    0|0
  • kendine bakire kız arayan erkek ve olmayanları yargılayan erkek sütten çıkmış ak kaşşık olması lazım

0|0
    0|1
    • aynen

• İnsanlar şiirden çeşit çeşit kadınlar çıkarıyor!

Kiminin kolu, kiminin bacağı yok...

Kiminin saçları rengarenk oluyor,

Ne tuhaftır ki; memlekette şair çok!

• her erkek için önemlidir aslında ama çok sevdiğin birine de bu sorulmaz ki nasıl olur bilmem... zaman kötü en önemli şey sadakat bu devirde

0|0
    0|0
  • onemli tabiki...yirtik parasutle ucaktan atlamam ben:))))

0|4
    4|0
    • kısacası bunun kızı erkeği yok namus kavramı erkektede de olur kızdada ama bir erkek yapınca o erkek yapar diyip kız yapınca dövmeler boşanmalar ya da öldürmeler oluyor. Tamam bir kız namusunu korucakta bir hata yaptı diye hep yapacak değilki önemli olan seni sevmesi sen hayatına girdiğinde seni aldatmaması ve kalbi güzel olması

• erkek oyle dusunmuyor iste.hayatunin sonuna kadar aklindan cikmaz onun.erkeklerin icin zor bakire olmayan bir kiz evlenmek

• Evlensen ne olurkii.hep aklına gelicek ilk kime verdidiye

1|3
    0|0
    • sen birlikte oldunmu

• Oldumm ama bu konuda erkek ile bayan kıyaslanamaaz

• niye kıyaslanmasın rabim bu konuyu eşitliyor kızın namusu varsa erkeğinde namusu var ikiside aynı günahı eşit alıyor ama sizi insanlar o erkektir yapar diyorsunuz

• asla evlenmem,

0|3
    1|0
    • büyük konuşma

• başkasına ait olana ya da olmuşa kast etmem.evlenenede saygı duyarım.büyük konuşmama gerek yok zaten evliyim.

• :D hım

• Her insan kadınına hiçbir erkek dokunmuş olmasın ister...

Ancak seven erkek altı üstü bir zar parçasına önem vermez.

Tabii ben buna her türlü dikkat ederdim, evlenmem sevgili olmam demiyorum. Sadece dikkat ederdim durumuna.

0|0
    0|0
  • evlenirim... bakire/kadın hiçbir önemi yok... Benden öncesi beni bağlamaz ve namus ufacık bir et parçası olmamalı...

0|0
    0|0
  • alır birileri burası Türkiye kimse açıkta kalmaz.

1|2
    1|0
  • bakire olmayan bir kızla evlenmeyi kabul eden bir erkek varsa sorun yok herkesin kendi hayatı kendi düşüncesi. ama ben kesinlikle istemem bakireliğini kime verdiyse gitsin onla evlensin.

0|0
    0|0
  • eski eşim boşanmıştı

şimdiki kız arkadaşım da boşanmış

bakire olması imkansız

ama dert etmiyom

benden önceki yaşantısı beni ilgilendirmez

yeterki kezban olmasın...

0|0
    0|0
  • Hiç önemli değil takılmam buna

0|0
    0|0
  • eğerki sevişebiliyorsa evlenebilir.

0|0
    1|0
  • Kalbi bakire olsun.

0|0
    0|0
  • Buradaki bakire olmayan sensin anlasilan. İçini rahatlatmayacak ama ben asla evlenmez ve hemen ayrilir ve bakire olmadigini ortak arkadaslarimiza anlatirdim

0|0
    2|0
  • zar her sey demek degil dürüst olsun yeter

1|0
    1|0
  • olsa iyi olur ama olmasada olur sevdikten sonra

1|0
    0|0
  • degil sevmem onemliii

1|0
    0|0
  • Ikinci el arabayla sifir arabanin hic degeri ayni olur mu ? :))

0|0
    0|0
  • evlenirim. birşeyler yaşamış olması doğal. ben nasıl yaşadımsa onlarda yaşayabilir

0|0
    0|0
  • onun kızlığını ben bozmadıysam evlenmem

0|0
    0|0
  • bakireliği bozulduktan sonra koyvermemişse önemli değil bakire olmaması

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 5

• Ölsem evlenmem mk. Kimseyle ayni bardaktan su bile icmezken onun bunun agzinin degdigiyle evlenmem ben. Artıkçı değilim. ~.~

0|3
    1|2
    • iyide nerden anlıyaz biz hadi kızların bir şekilde anlaşılıyor erkeklerinkini nasıl anlıcaz

• canım cok sertsın ya. ama oyle erkek bulmak zor ınan bana. bulsanda ya cemaatcıdır ya da asırı saf bırıdır. ya da kızlarla arası son derece kotudur. ya da hıc pıc arkadası yoktur onu kotu yola suruklucek:)

• Önemli olan zoru başarmak kanka. Bulcam öyle birini. Ya da elizabet olene kadar asdfhjbkfdj

• bakir olmazsa almam

.

0|2
    0|1
  • ben erkek olsam kabul etmem böyle bir şeyi... bakire olması önemli olurdu benim için..

0|3
    1|0
  • Ben karsimdakinin bakir olmasini isterim.

0|3
    1|1
    • bu dusunceye saygılıyım. mantıklıda arkadasım. tebrık ederız

• Bu erkeklere aciyom bazen.

1|1
    0|2
    • neden

• bekaretı onemsız gorenlerdensın sanırım. erkek olsan anlardın. kıza sahıp olmak ıcın temız olma sartı war gıbı zıhınlerde tabı bu.

Yükleniyor...