Beyler sizin için bekaret ne kadar önemli?

Onemliyse ya da onemsizse neden? Ankette oylarsanız sevinirim.

• Önemli
    42% (5)65% (24)59% (29)Oy Ver
  • Önemsiz
    58% (7)35% (13)41% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• kesınlıkle onemlı benım yasadıklarımı neden sen de yasadın dıyemem ama benden once sana kımler sahıp oldu dıyebılırım. ona da bu soruyu sordurmamak ıcın kendıme hakım olmayı bılıyorum. Mesele sadece zar meselesı degıl namus denen sey bu kadar maddı bır boyut degıldır kucumsenemez de. Mesele kendını sadece tek kısıye saklama sevgıye kocaya saklama meselesıdır bence.

3|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 15

• çok önemli..tabiki kızlık zarı olupta arkadan sağdan soldan her türlü muamele yaptırmamakta çok önemli..günümüzde kızlık zarı bozulmadan fahişe olan insan çok..

2|2
    0|0
    • Ama demin hatunun birisine yavşıyordum madem çok önemli neden milletin karısına kızına yavşıyorsun ...insan değilsiniz yemin ederim siz herkesle her boku yiyin kendinize gelince el değmemiş olsun ...

• o zaman milletin karısına kızın yavşamayacaksın ..önce vicdan olacak insanda vicdan...

• ben gayet şeffafım ama senin kime yavşadığın ne yaptığın pek belli değil..baksana gizli profil..önce kendine bakta sonra başkalarını eleştir...

• Hiç bir önemi yok ben karakterine ve insanlığına bakarım ...

2|0
    0|1
  • bakire olmayan biri evlendiğimde beni eski erkeklerle kıyaslayabilir aynısı erkektede olabilir ama erkekler hayat kadınlarıyla ne kıyaslayabilirki 5 dk lık sekx

0|1
    0|0
  • senin baban anneni aldıqında ne kadar önem verdiyse o kadar...

1|1
    2|1
    • benim annemle babami ne karistiriyon onemli de gec kardesim Allah Allah

• sadece zarını koruypta onuın dışında her şeyi yapıyorsa zarın pek önemi kalmaz. ayrıca seven insan zara bakmaz. ve birini severken sen bakire misin ya da değil misin diye sorup sevemezsin. aşk engel tanımaz.

1|0
    0|1
  • Ben kadınım dediğim sonuna kadar sahiplendiğim birisini daha önceden paylaşmış olmak duygusunu kaldıramam çıldırırım...Benim kadınım sadece bana KAdınlık yapmış olmalı..Hayatta bir defa yaptım zinayı okadar pişmanımki tövbe ettim zaten..Ama Allaha kalmış artk işim

0|1
    1|0
  • kızlık zarından zıyade kendını koruması onemlıdır. bakıre olup adı cıkmıs, sevgılılerıyle yıyısmıs, memelerını acmıs sevgılısıne,bırlıkte aynı yatakta yatmıs dus almıs vs de bu kapsama gırer

0|0
    0|0
  • önemsiz dedim

ama her gün biriyle yatan birinide istemem

hani bir defa olmuştur

gençlik aşkı ya da hatası

ama hayatına 50 tane erkek girdiyse

benden uzak dursun...

0|0
    0|0
  • bence o zar degil kıza güvenim daha önemli

1|0
    0|0
  • Namus dediğin et parçasından ibaret olmamalı...

0|0
    0|0
  • hic onmli degillll benim icinnn

1|0
    0|1
  • seviyorsam sorun olmaz canım

1|0
    0|1
  • ben ne yasadıysam onunda yasamaya hakkı var ...

1|0
    0|0
  • ben bakirim o yüzden bakire isterim. o yüzden benim için önemli.

2|1
    1|0
  • Ruhun o* olduktan sonra vücudun bakire olsa ne yazar...

Vücüdun bekaretini kaybetmişse ne fark eder ruhunda gram o*luk yok ise...

Sevgiler.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bakir olan bir erkek istemez

Kızlık zarı olmayani dul alir daha iyi

tabi on larca Kızla yatmis bir erkek ister belki ahlaksiz ahlaksiza yakisir

1|1
    1|1
Yükleniyor...