Kendi de, ruhu da bakire olan var mı?

Aranızda bakire kız var mı? Dünya çok bozulmuş, aranızda ruhu da kendi de bakire olan var mı? Hiç öpüşmemiş hatta.

1|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben varım hem ruhen hemde bedenen çünkü benim bir ailem var

2|5
    2|2
    • Ailenden ayrı olmadığın için mi bakire kaldın onu mu demek istiyorsun

• terbiyesizlik olarak nitelendirmeyin benle alakalı bir durum bu

• sohbete bak :)

Kızlar Ne Diyor 9

• bakireyim diyene nasıl inanmayı düşünüyorsunuz bir kan damlasına inanmakmı mesele dikilebiliyor artık onunda bir kanıtı kalmadı yani bir zarda aramak yerine beyne bakın asıl namus ordadır orda yalan yoktur kişiyi tanımak isterseni

1|1
    1|1
    • orası öyle de alttaki yorumları görmüyor musun bu neden ilgilendiriyormuş falan zihniyet kötü bir kere.. tanımak istesem yalan söylemeyecek mi asıl laf olarak yalan daha kolay söylenir.

• kişiliğe bakmak gerekir laf olarakda söylenir ama bekaretin ne güvenirliği var bekareti gitmemiş ama herşeyi üstün körü yaşamış hoşunuza gidermi sizce zihniyetden çok beyne bakıcaksınız aşağıdakiler klasik cevap benim için hoşlarına gitmeyen konulara sertçe cevap vermişler ama bir kızın kişilik özellikleri bekaretden daha doğuruluyucudr

• var var .

0|1
    0|0
    • kız senin neren bakire tüm cinsellik sorularında engin tecrübelerini döktürüyorsun :D

• Çok var, abartmayın yahu.

2|0
    2|2
  • elbette var, neden olmasın? Bu en öncelikli değerdir. Onur- namus...

0|0
    0|0
  • Var da bazen kendimi bosuna kastigimi dusunuyorum.Bunlari yapmama degecek erkek var mi sanki.

1|0
    0|0
    • vardır kız varsa erkeği de vardır

• Var da neden bu kadar abartıyorsun? Ben şimdi bekaretimle mi övüneyim? Ben sadece bekaretten ibaret değilim ki. Ayrıca kocam beni kabullensin diye değil,Allah yasakladığı için bakireyim, kul beni beğense ne yazar beğenmese ne yazar? Önemli olan Allahın rızasını kazanmak. Onun dışındaki her şey boş.

4|9
    2|2
  • Degilim. Ama 1 kisiyle birlikte oldum. O da nisanlım. Simdi ben gözünüz de o... neyim?

Gelmişiz 2014 yılına hala dünya bozulmus felan. Ulan sonra avrupanın alay konusu oluyoruz. Gidin Suudi Arabistana rahat bırakın bizi !

1|3
    4|8
    • aman avrupaya rezil olmayalım

• Git lan bu ülkeden o zaman!

• He he he he he tamam hepinize

• Bende bakireyim amaneden buna bukadar onem verdiginizi hic anlamiyorum yani.

2|2
    0|3
    • beyinleri o zar kadar çünkü de ondan...

• Ayni sey kadin icinde gecerli olsun ozama.Binbir kadinla yatan orasini burasini yalayan bir erkeyi kabul etmek yok saymak kolay dimi.

Kadinlara hassas dersiniz ama asil hassas sizsiniz en ufak biseyde hemen tepki gosteriyosunuz.

Kadinlar ne zorluklara gogus geriyo sizin icin nelerden vazgecip neleri goze aliyo ve siz boyle bisey icin kadini karaliyo ve asagliyosunuz.Nekadar masumsan okadar masumiyeti hakedersin. Ha degilsen onunla bununla biseyler yasamisan boyle bir istegin olamamali.

• biraz celallenmişsin ama zaten ben erkeğin istemek hakkı kadının istemek hakkı değil gibi bir tabir kullanmadımki...Neyse sonuna kadar haklısın her önüne gelenle yatan sonrada bakire istiyorum diyen erkek olmamalı ..Dediğim gibi Erkek KAdınına çok sahip çıkmalı kadında erkeğine karşılıklı yani herşey

• Vardir .Ben bakireyim ve buradaki kizlarin coguda bakire.Abazalik kizlarda varda erkeklerde onlara ayak uyduruyo.

1|3
    1|1
    • hiç öpüştünmü pekı

• önem veren erkekler var ben çok tanıyorum

• iyi ne guzel

Erkekler Ne Diyor 6

• nedden bu kadar takıyorsunuz ki bu konuya

1|0
    2|1
  • bakire mi bakire ne arar la bazarda ben 55 yaşındayım bakire makire görmedim

1|2
    2|0
  • vardı, onu da ben bozdum. nihahahah

soruya gel

1|0
    2|3
  • Bakire olmayanlar ailesina babasının namusuna leke sürdürmüştür . Nokta.

1|1
    4|0
  • Varsa hemen evleneceğim o kadar ihtimal zero. Batsın bu dünya

0|0
    3|0
  • Ben varım ılle kızmı olcak ?:D öpüşmedim, sarılmadım,cinsellik 0, birine tecavüz etmem an meselesi :D

4|2
    1|0
Yükleniyor...