Arkadaşımla yattım, şimdi ne düşünmeli?

Arkadaşlar ben 10 gün önce çok uzun yıllardır tanıdığım arkadaşımla yattım. Öyle sık sık görşmezdik ayda yılda bir ama eski arkadaştık. İkimizde bir ilişkiye dönüşmeyeceğinden eminiz, çıkmayacağız. Ama ben cinsellik devam etsin istiyorum. Sanırım oda çünkü o geceden sonra konuşurken bir dahaki e şöyle korunuruz gibi bir cümle söyledi. Ama hala aramadı buluşmak için tekrar.

Ne düşünmeliyim?

Güncellemeler:
Siz olsanız ne yapardınız? Arar mıydınız?

Kızlar siz bekler miydiniz?

0|0
724

En İyi Erkek Görüşü

• henüz seninle yatacak kadar azmadığını düşünelim

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 23

• sorunun cevabı içinde gizli zaten. "ilişkiye dönüşmeyecek ama cinsellik devam etsin" bu kadar basit. fazla düşünme

2|0
    0|0
    • Evette aramıyor

• sen ara. "ilişkiye dönüşmeyecek" dediyseniz herhangi birşeyin gururunu yapıyor olamazsın?

• 0|0
    0|0
  • zamane kızları çokk iyi ya günü birlik ilişkiler sadece cinsellik için yapılan arkadaşlıklar yanlış anlamayın dalga geçmiyorum güzel işte

0|0
    0|0
  • henüz azmamıştır kudurunca döner o sana :)) nasıl olsa ceptesin ;)

1|1
    0|0
  • enteresan abi sizi anlamak zor o yüzden sallamıyorum .

2|1
    1|0
  • durmak yok yola devam :D

0|0
    0|0
  • ilginç girdi bıraktı yani

1|0
    0|0
  • düşünecek bişey yok sevişmek istiyorsan ara

1|0
    0|0
  • gayet güzel senin gibi kızlar ''ülkemizde'' artmalı birisyle yatmak için illa birşeyler hissetmeye ona aşık olmaya gerek yok bazen yattıktan sonra gelişir böyle duygular çünkü..

0|0
    3|0
  • senden bekliyordur

0|0
    0|0
  • hmm ilginc bir durum fuckbody

0|0
    0|0
  • sanırım cesaret edemiyor

sen teklif et

çekinme utanma

0|0
    0|0
  • o arar zaten bekle biraz

0|0
    0|0
  • sen arasana

0|0
    0|0
  • beklemelisin ya da aramalı

0|0
    0|0
  • arkadasının yerınde olmayı cok ısterdım :(

0|0
    0|0
  • artık onun seks partneri oldun canı seks isterse çağırır seni

0|0
    0|0
  • Merak etme ihtiyacı olunca arar. Ama kıskandım doğrusu. onun yerinde olmak isterdim.

0|0
    1|0
  • tadını aldın duramıyorsun değil mi

0|0
    1|0
  • Hem ilişki istemiyorum diyorsun hem de aramadı aramadı diye sızlanıyorsun anlam veremedim...

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 7

• Balı görür

pekmeze zort atar

1|2
    2|1
  • Fuckbody he süpersin. Bu fantazilere bayılıyorum! Off ya bende mutlaka bir gün deneyeceğim. Arar mutlaka merak etme. Peki sen anlat. Ten uyumunuz mu güçlüydü? Nasıl cinsellik oldu aranızda.

0|5
    1|0
    • bu salaklar niye eksiler anlamam benden +1 hala hazmedemiyorlar artık normal olan şeyleri...

• Sorunda burada ya zaten istemediğin zaman onlarca tek gecelik ya da fckbuddy tarzı insan çıkagelirken gerçek anlamda ihtiyaç duyduğunda herkez top olup çuyor kayboluyor sanki...

• sen de ister misin

• sadece cinsellik üzerine ilişki kurmak nekadar etik olur bunu düşün sonuçta daha sonra karşılaştığınızda pişmanlık duyma olasılığın çok yüksek

2|2
    0|0
  • .arkadaşığım dedğnle cnsellik için yatablecek kadar hafif olduğunu.

2|4
    1|2
  • Yanliş anlamazsan bir şey sorucam. Ya yakinlaşma filan nasil başladi. Bana akil ver ya :D

0|0
    2|1
    • aynı dertten muzdarip arkadaşlar varmış :)))

• Ya bizim aramızda o çekim hep vardı :)) bir gece beraber çıktık içtik dans ettik aslında ben adım atmadım ama sonra ikimizinde aklında olan sey oldu :)

• Su fuckbody meselesi

0|0
    0|0
  • Seni kullanıp kullanıp atar sen de buna razı görünüyorsun canım e ne diyelim iyi malzeme olmalar.

1|2
    3|0
    • zina yapıyorlar evlenseydi yaa

• Aynen oyle zinalarina bir de kalip uyduruyorlar namuslulara yobaz diyorlar namussuz olmaktansa yobaz olmayi tercih ederim

• Helal kızz..onun bunun kadını olmuş değilde inşallah senin gibi kızlar düşer bize..Amin

Yükleniyor...