Bayanlar cevap beklıyorum

hanı cem adrıan der ya herkes gıder mı dıye 2 senelık bır ılıskım sureklı kavgalardan dolayı bıttı gıbı 1 .5 ay oldu konusmuyoruz arkdaslarıma ıcımdekı askı sevgıyı öldürdü demıs ama bızımkı benımkıde onunkıde hemen bıtecek bırsey deıl bız bırbırımıze sozler vermıstık.ılk kez benle bı ılıskı yasadı bekaretını bana verdı ancak 1.5 aydır telefonu kapalı dısarı pek cıkmazdı sımdıde ole ısı olmadıkca cıkmıyor karsısına da cıkamıyorum.ne yapayım bı soleyın herkes gıder mı yoksa bana ders mı verıyor burnu surtsun gıbısınden ama arkdasıma ıcımdekı askı sevgıyı bıtırdı demıs kucuk bı sevgı deıldı ıkımızınde annesıyle tanısmısdım oda benım annem babamla yaza babasıyla tanıscakdım nışan söze gıbı seylere hazırlanıyorduk bır anda bıter mı bole

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Sürekli kavgalar insanları gerçekten yorar. Bir anda biter mi demişsin, bir anda bitmemiş zaten. Muhtemelen bir süre dayanmıştır bu kavgalara, ama bir yerden sonra maalesef insanın daha fazla taakati kalmıyor.. Bence aradan birkaç hafta daha geçmesini bekle ve daha sonra iki medeni insan gibi konuşmayı deneyin kavga gürültü etmeden. Kızın yaşını belirtmemişsin yaşı küçükse belki bir anlık fevri bir karar olabilir. 1,5 aydır da burnun sürtsün diye bekletiyor olabilir. Ama sakın ola buna güvenip yine aynı hataları yapma tekrar barışırsanız. Unutma ki ip koptuğunda birbirine geri bağlanabilir ama düğmük izi hep kalır. Kalbindeki bu izleri çoğaltma...

0|0
    0|0
    • yası 22 oldu

• bence dediğimi yap, ama fazla da üzerine gitme. eğer kafasında bitirmişse bitmiştir o yüzdden temkinli davran üzerine gidip kaçırmak istemezsin kararı ona bıraktığını ama hatanı anladığını şayet geri dönmek isterse tekrarlanmayacağını ilişkinize farklı bir gözle bakıp daha çok değer vereceğini söyleyebilirsin. AMA bunlar lafta kalır da hayata geçmezse onu bu sefer hepten kaybedersin.

• telefonları kapalı ulasamıyorum ne yapsam ıste onu bılemıyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• Böyle şeyler okudukça aşktan soğuyorum valla :P Sözler mözler bekaret falan hikaye artık. Ama hatıralara bilmemnelere güvenme o kadar yaşanılan hiç ama hiiiççç birşeyin bir önemi yok artık , bir anda bitiyor herşey bir anda tükeniyor.

0|0
    0|0
    • valla bız ole hanı sımdıkıler gıbı deılız onun aılesınıde cevresınıde kendısını de bılıyorum onun ıcın bekaret onemlıydı bana ınandııgı guvendıgı ıcın verdı herseyını ve onun ıcın onemlıydı ama bır suru kavgdadan sonra bu duruma geldık aslında oda bende cok sevıyorduk oda sevıyo hala o yuzden boleyım sevmedıgını bılsem ama ıste sevıyo bılıyorum ama ben ıste o kız o kadar hassasken ben hanı nrereye gıdıcen bana mecbursun gıbı bı mesaj attım ınadı ınattır bunada ınat edıyo olabılır kırıldıda

• denedım olmadı kardes ne yapdıysam olmadı ıletısımını kestı benle

• O zaman daha fazla birşey yapma şu anda. Eğer ki çabaların cevapsız kalıyorsa iki hafta kadar sonra ara. Çok da uzun sürmesin tekrar araman, bu sefer yokluğuna alışır, alıştırma yokluğuna. İki hafta sonra aradığında da çabana cevap vermezse işte o zaman vazgeç.

• Bi anda değilki 2 sene ilişki yaşamışsınız ve çok fazla tartıştığınıza eminim ve cinsel bir birlikteliğiniz olmuş bu saygıyı kaybeder saygı olmayınca ne sevgi nede güven kalır o kızdan yavaş yavaş ümidi kes ve artık kimse bekareti kafasına takmıyor kızı baskası sever bekaret önemsz der alır koynuna hatunu yapar üzgünüm hayatın gerçekleri olmaz deme bu hayatta her şey başımıza gelebilr

0|0
    0|0
  • sürekli kavga etmek

saygıyı sevgiyi herseyi bitirir bu konuda haklı kız

eger bunları aşabilicekseniz aynı seyleri yasamıcagınıza inanıyorsan tekrar

bir şans daha isteyebilirsin

karşına alıp konuş

belki o da bunu bekliyordur

0|0
    0|0
    • telefonları kapalı evden ara sıra cıkıyor.kardesıne mesaj atıyorum oda gostermıyo onuda bılıyorum.bılıyo musun arkdas benden ona maddı hedıye cok kaldı hatırlatacak ve bır suru yasanmıs guzel gunlerımız kaldı ama ondan bana yastıgımda kalmıs 1 tek sac telı kaldı onu saklıyorum ozledıgımde avucumun ıcıne alıyorum ona bakıyorm delılık sayabılırsın ama ınan bı fotograftan bı esyadn daha degerlı benm ıcın tamamn ona aıt bırsey o kadr kotuym kı ole sevmısımkı onu bır tek sac telı benı ayakta tutuyo

• karşısına çık konuş

bu kadar kötüysen bunu dene bence

• evden cıkmıyo cıksada nadır ve ben eskısehırdeyım kardes o manısada su anda gercekden sevıyosa doner dıyorlar bu kadar seyıde sevmesek yasamazdı benle herhalde herseyı yapdı benle 18 gun eskısehıre geldı karı koca gıbı yasadık ama su anda hıc takmıyo benı ne yapmaya calısıyo acaba

• Yaptığın hatayı affettirmeye çalış neden tekrar kazanamayasın...

0|0
    0|0
  • deli misin sen biter mi bende ilk defa biriyle çıktım ve sevmeyerek sonra ona bağladım ve bana sevgiyi göstermediği halde onu sevgi sanıp sevdim ayrıldık bitti ben aradan kaç aylar geçti hala seviyorum içimden atamıyorum siz hele 2 sene çıkmışınız ve eminim sen onu çok sevdin sevgi gösterdin eğer o zaten bitirdiyse işin olmasın onla sana söylim

0|0
    0|0
    • ne yapayım pekı gerı barısmak ıstıyorum bız bırbırmıze sevgımızı gosterdık kız bana ole ınandı kı bekaretınıde bana verdı kı bu kız her onune gelenble cıkan yatan bırısı deıl namaz kılar zıkır ceker aılesıde ole tersdı yanı ona bu ıs

• acaba bıtırmıeye mı calısıuyo yoksa hanı unutmaya mı calısuyo yoksa burnu surtsun dıye mı yugrasıyo kı

• hemen baskasını bulucak karakterde bı ınsan deıl zaten ole bırısı deıl evden her zaman deıl haftada bır cıkar hanı ısı olduca hanı ole bırı deıl

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...