Prezervatif kullanamayanlar!

Prezervatif kullanmaktan hoşlanmayanlar. Ben hoşlanmıyorum. Nedeni ise pek hissedemiyorum. Siz kullanabiliyor musunuz? Kullanamıyorsanız neden acaba?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• 1 2 kere meraktan kullandım hosuma gıtmedı sorunun nedenı ıse tamamıyle temas.. temas cok onemlı

korunmak adına da zaten erkegime guvenmem kendım korunuyorum

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Yani takarken partner sıkılabiliyor, bir de gereksiz açıkçası. Önüne gelenle yatmıyorsan, hayat kadınları ile iş tutmuyorsan gereksiz bence. Kendine hakim olup sevgilinin vajinasına boşalmazsan takmaya gerek yok. Genelde kadınlar çok istediğin bir erkekle yatarken az da olsa boşalsa bile hamile kalabilirsin safsatası ile kondom istiyorlar ama o rahatlığı vermek önemli.

0|0
    0|0
  • her zaman kullanirim. hamilelik olayi karsiya birakilmamali kafalamak isterse yanarsin... ayrica hastaliklar var hamilelikten daha tehlikeli

0|0
    0|0
    • hiç o kadar kendimi kaybettiğimi hatırlamıyorum.kontrolu hiç bırakmadım.hastalık konusunda ise sevişeceğim insanı tanımaya özen gösterdim hep yani en uzağıyla az da olsa arkadaşlığım vardı.yaşam tarzları hakkında az çok bilgi edindim.şimdiye kadar ufak tefek hastalıkları atlattım.ama başıma büyük bela açacak bir durumla karşılaşmadım şükür.ama kafamdaki o engeli bi türlü yıkamıyorum.haklısın kullanılması lazım.

• kendini kaybetmesende tam bosalma olmadan once de spermler ilk kayganlik sivisi ile gelebiliyor, sansa birakilmaz, ayrica ne kadar tanisan da hastaliklar sadece baskasindan gelmis olmaz. bazi kadinlarin vajinal bakterileri erkege zarar verebilir ... daha 21 yasindasin hayatinda sorun olacak durumlar hala olabilir dikkat et

• pardesü ile duşa girmek gibi bir şey...:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...