Bakir-bakire biriyle olmak nasıl bir duygu?

hiç bir zaman bakire ile ilişkim olmadı bakir-e ile yaşayanların deneyimleri neler oluyor

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• bakir ve bakire olmak günümüzde kötübirşey galiba

çünkü kızlardan normal hayatı olanlarda bakire sayısının az olduğunu düşünüyorum

erkeklerde daha fazladır kanmca bakirlerin sayısı yani çünkü erkekleri seçende kızlar

bir bakir bakire olduğunu düşündüğü bir kızla evlenene kadar birşey yapmayıp evlendiği gece bakire olmadığını öğrenince ne yapar acaba sineyemi çeker baba evinemi gönderir ne olur?

üstelik benim gördüğüm ergen kızlar bekaretini kaybetmek için yarışıyor

herşey zamanında ve yerinde yaşanmalı düşüncesindeyim ama günümüzde çok zor

NOT: kızlar genelde erkekleri kandırırım bekaretim olmasa bile o gece bir şekilde kanatıp kandırırım düşüncesinde olmayın çünkü biz erkekler sizden daha bilinçli olabiliyoruz , tam kandırmaya çalışacakken bakire olmadığınızı fark edip kendine yediremeyen bir erkek çıkar gecenin saat 2,3,4 fark etmez aslında babanızın evine geri götürüp kızınız bozulmuş geri iade ediyorum ve boşanma davasını açıyorum diyebilir , ben şahsen öyle yaparım onun için bekaretinizi evlenene kadar saklayın size tavsiyemdir ...

3|5
    4|0
    • aman abı naptın sımdı afaroz ederler senı :)

• dudakları ayırır bakarsın görürsün bozulmuşmu bozulmamışmı...

• olay sadece dudaklarda değilki onu herzaman ayırır bakarsın bakmakta lazım zaten ama kızların birsürü numarası var buna karşılıkdikkat etmek lazım , kanmamak lazım ...

Kızlar Ne Diyor 2

• vallah bakire kizla birlikte olan erkekler genelde biraz daha zorlaniyor dar ya oyle diye duymustum. hatta daha once bakire olmayan kizlarla birlikte olmussa ve ondan sonra bakire ile birlikte olmussa hemen farki anlayabilir diye biliyorum.

0|1
    0|0
  • Teninin heyecanı soluklarının ürkekliği

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• hiç bir bakirenin ahını alma kardesım. buna ozenme de. hayat kısa. senın de karın kızın olur ılerıde. zaten yasamıs kızlarla yasarsan onları bozan dusunsun der gecersın. ama allahın sopası yok. sonra yedıgın hurmalar senın kızından cıkmasın dıye dua edersın.

3|1
    1|0
    • bakire olmayan kızla ilişkiye giriyor erkeker nasılsa ben bozmadım bozan düşünsün diye de, onun bunun altına yatan kızlarla nasıl miğdeniz kaldırıyor anlamıyorum.

• ne alakası var. bırı cıkıp oburu gırmıyor. o bayanlar da dus alıyor merak etmeyın. sadece kımsenın gunahı alınmamıs oluyor. bakıre olsa bozmayız zaten evlendıgı adama saklar kendısını. ama zaten o hatunlar bunu dusunmemıs veya zaten bu sekılde olmak ıcın vermıs bekaretlerını. bu nedenle onda bır sakınca yok.

• bende hiç ilişkiye girmedim bi girsem yarış atı gibi giderim heralde

0|0
    0|0
  • her iki taraf heyecandan ölür herhalde :D

0|0
    0|0
  • Bende bakir sevgilim bakireydi...Farklı bir duygu ama yaptıktan sonra pişman oldum oda pişman oldu...Çünkü o kadar abartılacak kadar çok iyi bir şey değildi...

0|0
    0|0
  • bakire biriyle birlikte olmayı sevmiyorum hem çaylaklar bilmiyorlar ama tabi dar vajina oldukça keyifli

0|0
    0|1
  • hiç bakire biriyle birlikte olmadım bilmiyorum

0|0
    0|0
  • bıraz zor oluyo evlenınce ama cok guzel bır duygu ya ılk heyecan ılk zevk

0|0
    1|0
  • bakire biriyle olmam bozamam asla anca arka kapı

0|0
    0|0
Yükleniyor...