Gay barlar hakkında bir bakın derim

Bir bayanın cinsel tercihlerimde gayet normal olmasına rağmen cool takılmayı seviyorum kıayfetlerim saçım erkekimsi . Gay arkadaşlarım var çok tatlılar bir gün gay bara gidiceklerdi bende rahatça girebildim .

içeri istanbulun en kuytu bilinmeyen hatta kapalı gibi görünen yerlerinde olan bir gay bara gittik ve girince gözlerime inanamadım .

Kızların bayıldığı bir çok erkek ünlü isim içeride erkeklerle fingirdiyordu .hiç bir şey söyliyemem kimler olduğu hakkında ama gerçekten gizlilik çok sıkı tutuluyor başım belaya girebilir söylersem siz şaşırdınız mı bu duruma ben çok şaşırdım sizde yaşadınızmı benzeri birşey?

Kategori: Sağlık

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• salliyorsun hatun, unlu adamlar oraya giderse fişleneceklerini bilirler. neden bu yalani atma gereği duydun anlamadım. gizlilik ne kadar sanki adamin biri foto cekse diğerinin hayatini kaydırır oralarda. mantikli salla biraz.

bu arada yanlis anlamayin ben gay falan değilim ona gore!

0|0
    0|0
    • mafyaların yönettiği gay barlardan bahsediyorum ara sokaklarda bilmeden yalancılıkla suçlama ;)

• ben cano ya öptürürüm seni merak etme sevgilisindende yeni ayrıldı oh mis yavaş yavaş ;) mutlu mesut olursunuz :D

• yok seni istiyorum ben cani da neyin nesi? kopek mi ? :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Olabilir herkesin kendi tercihi.

0|1
    0|0
  • Bana iğrenç geliyor, öyle biryer görsem,sanki ölmüşümde cehennemdeyim gibi hissederim

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Elini kolunu sallaya sallaya nasil basardin girmeyi.?

0|0
    0|0
    • tipim aynı erkek bizimkiler oranın müdavimi :)

• hiç gay bar'a gitmedim. rastlamadım ama şaşırmadım, normaldir. eşcinsel eğilimi olup bunu toplumdan gizleyen ünlüler vardır.

0|0
    0|0
    • evett ama abiyane tabirle kliplerinde hatunlarla oynaşıyorlar bir güzel miğde buda :o

Yükleniyor...