Gayler gerçektende heterolardan dahami sadık

Yani dahami duzgunler kizlar gay erkeklerle cok iyi anlasiyormus yakisikli oluyormus geneli dogrumu. ?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sadık olmak karakter nefisle alakalı bir durum bence gay hetero lezbiyen diye kategorilememek lazım ben gayım gaylarda'da var sadık olmayanlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• gay"dıran erkekten hayır gelmez.

1|4
    0|1
  • gayliğe yönelim var heralde?

0|0
    1|2
  • iki tane sinif arkadasim oldu gay...ama ozamanlari bilmiyodum daha yakisikli diye birsey yokda...daha iii anlasmisdim evet daha insancillardi bence

0|1
    0|0
  • eşcinsel insanlar, lez, gay falan filan hem diger insanlarla aynı haklar elde etmek, uzaylı muamelesi görmemek için ugraşıyorlar ki burada haklılar hemde çıkıp gaylar daha bilmemne yok daha sadık zalan zilan kafasındalar. Arkadaş gayı lezi yok bence bunun insan var insan var

1|0
    0|1
  • sadakat karakterle ilgili bir durum

0|0
    0|0
  • Karaktere ile ilgili bir durum

0|0
    0|0
  • daha sadıklar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Heteroyu 2. Duyusum daha önce entel 2.3 kişiyle takılıyordum takilmak dedigim cinsel değil arkadaş olarak. Sonra başka bir arkadaşları geldi dedi bana sen hetero musun dedim o ne :) söyledi işte dedim yok ben sadece bayanlarla ilgileniyorum :D baş parmagima bakarak y.arragimin kaç cm olduğunu söylemişti :D

0|0
    0|0
  • ben gay nedir bilmem sabah gaygana yedim bir onu bilirim :(

0|0
    0|1
  • Yok ya onlar çok i*ne oluyor asffgjk

1|0
    0|1
  • nie kendine gay sevgilimi bulmaya karar verdin?

0|0
    0|1
  • tabi daha sadık olcaklar adamın elinde zaten kaç tane seçeneği ya var ya mahmut ya şaban :D

0|0
    0|0
  • gay dıranlardanmısın:)

0|0
    1|0
  • ne alaka?

0|0
    0|0
Yükleniyor...