Sorum bu kadar 'uygunsuz' mu gerçekten? tepkiler neden bu kadar ters?

dün genital bölge-çamaşır hijyeni ile alakalı bir soru sordum,

bazılarından çok acayip tepkiler geldi.

yok mahrem konuları açıyormuşum, yok onların kukusu kimseyi ilgilendirmezmiş, soruyu sordum diye ne kezbanlığım kaldı ne salaklığım...

burada her gün onlarca genital sağlık soruları soruluyor. kızlar adet dönemi ile ilgili, erkekler erken boşalma veya testisleriyle ilgili sorular soruyor.

onlara düzgünce cevap veriliyor, kimse ''ayy mahremini niye açıyorsun, terbiyesiz'' diye carlamıyor.

kaldı ki burada kimliğini gizleyerek cevap verebiliyorsun. sanki ben

''kukunun fotoğrafını çek gönder'' demişim gibi sert tepkilerle karşılaştım.

madem açıklamak istemiyorsun, cevap verme kardeşim. senin

kukunu çok merak ettiğimden değil, sağlıkla ilgili bilgi alma amaçlı bu soruyu sordum.

sizce soru bu hakaretleri hak edecek kadar uygunsuz mu?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Ergenlere denk gelmişsin. Takma kafana. Her boku bildiğini sanır çoğusu. Yazmak ile yapmak arasındaki farkı henüz algılayacak durumda değiller.

0|0
    0|0
  • Soruyu görmedim ama sana çok koymuş anlaşılan .. dert etme bir duble rakı iç geçer..

0|0
    1|0
  • Ne yani bunun için oturup ağladın mı ?

Sana kezban dedikleri için üzüldün mü ?

Salak diyorlar diye de alındın belki de.

Buradakilerin yüzde 90 ı gerizekalı mesela. Kalan yüzde 10 da embesil.

0|0
    0|0
    • hayır ama şaşırdım açıkçası. burada grup sekse varana kadar binbir türlü acayip sorular varken, benim hijyenle alakalı soruma verilen bu tepkiyi anlamsız buldum.

• bak haklısın bu konuda. bende akşam vakti bir soru sordum. sorudada hakaret yoktu sadece bir sitem vardı. gizli profilli iki tane azgın kaşar birden saldırdı. belkide aynı kişiydi bilmiyorum artık.

0|0
    0|0
  • sen aldırma boşver..

burda ahlakçılık taslayanlar emin ol her naneyi yiyenlerdir!

0|0
    0|0
  • sırf gülmek için cinsellik konularını açıyorum. harbiden de işe yariyor. sen bunu mu kafaya taktın :D

0|0
    0|0
  • kafana taktigina degmez istedigini sorabilirsin

0|0
    0|0
  • degil o salk kezbanlarinn salkligi bunlar hep oyle

0|0
    0|0
  • sorunu yenide koy güncelle tatlım

0|0
    0|0
  • boş ver aldırma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sorunun gereksiz olduğunu düşünmüyorum

dünde düşünmemiştim

0|0
    0|0
  • ya gerizekalı çok canım bu sitede sen niye bu kadar kafana takıyorsun ki rahat ol ya millet buraya dalga geçmeye giriyor ciddi olarak bişeyler paylaşmak için giren az canım boşver sen yine bildiğin gibi sorular sormaya devam et...

0|0
    0|0
Yükleniyor...