Bayanlar için bekaretin önemi nedir?

soru net arkadaslar. hep erkeklerın dusuncesı merak edılır pekı kızların kı sızın pencerenızden nasıl arkadaslar. yok artık o caglar gerıde kaldı ne bekaretı bıraz modern olun mu dersınız.. yoksa ıste neyse tersı mı derısnız

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• soy adımız değişmeden fizyolojimiz değişmez.

1|3
    2|1
    • kamyon arkası yazısı gibi lan

• dogru haklısın arkadaısm. o acıdan. guzel cewap verıdn cevabın ıcın sagl

• mahremim kocamla olmadıktan sonra kendimi bayağı görürdüm. Tabi Allah korusun kendi isteğim dışında zorla olursa o tamamen bağımsız bu konudan.

Kızlar Ne Diyor 5

• hahaha. yuh kafalara gel. iyi güldüm.

0|0
    0|2
  • geçmişe mazi derler onun hayatında artık ben varsam önemsiz

0|0
    0|0
  • Bence onemli sma erkek de olacak

2|1
    0|3
  • gayet hayatımdan memnunum namusmuş bilmem neymiş istiyorum, yaşıyorum ve insanın alabileceği en en büyük haz olduğuna inanıyorum kızlar kasmayın bu kadar ;)

1|0
    1|0
  • Bunun modernıkle ılgisi yok namus kavramı kucuk yastan ıtıbaren bı ınsana asılanmalı bence .Herseyı esınle yasamak en güzelı . Ama her bakıre olmayanı aynı kefeye koyamazsın bı hata yapmıstır bekaretını kaybetmıstır ama nasıl olsa gitti diye onun bunun altına yatıyosa gercekten namusunu kaybetmıstır

0|2
    0|2
    • son cumlen guzelmıs. tebrık ederım. senın dusuncen pekı arkadasım bır bayan olarak bayanların genelınde bayanların dunyasında ne oranda kabul goruyor. yoksa ıstısnamısın yoksa genel kısımdamısın

• Bu cok genel bı soru yanı benım cevremde bı kız bekaretını korumalıdır mantıgı hakım ama belkı hıc onem vermeyen cevrelerde olabılır ama benım gözlemledıgım yavas yavs degerlerımızı yitiriyoruz hersey cok bayalastı .Yanı durum kotuye gıdıyo

• sımdı soylede bırsey war. hıcbır kız ben bekarete onem vermıyom da dıyemez sanırım kımsenın yanında. oyle dusunmese bıle mecburen oyleymıs gıbı davranır. ama dedıgın gıbı toplum kırlenıyo. bız erkeklerde. kımse masum degıl. bu yuzden erkeklerın hep bır cekıncesı wardır. abı soyle duzgun temız bır kız mı war be ahh ahh dıye serzenısler..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...