Bakire olmayanların ailelerinin bundan haberi var mı?

bakire olamayan kız arkadaşlar ailenizin bundan haberi var mı ? bababnızın piskolojisini çok merak ediyorum da

Güncellemeler:
Bakire olmayan PArdon

0|0
84

En İyi Kız Görüşü

• Allah'a şükür ailemi bu duruma hiç düşürmedim. Kendimi düşünmesem de babam için bile değerdi onun yüzünü kara çıkarmamak. Babam benim için aşktır ve onun en ufak üzüntüsüne hayatımı bile ortaya koyarım. Aşıksam kocam olmasını beklerdim ve bekledim evlenmeden de yakınlaşmadım.

Dünyada aileden daha öncelikli- değerli ne olabilir.

3|13
    2|2
    • Maşallah kardeşim :)

• çevreyle alakalı belki de. Benim bir çok arkadaşım ben gibiydi Ünv.de.

• Helal l*n sana:)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Öyle bişe yaparsam

Babam b okumu çıkarır

3|4
    1|3
  • he olsunda kirsinlar bir yerlerimi

3|6
    3|2
  • öyle bir hata yapmadım yapmamda yapanlr düşünsün asdas

1|0
    0|0
  • Biliyorlar ilk zamanlar benle 8 ay konusmadilar zamanla unutuldu pisman degilim asla benim hayatım istedigim gibi yaşarım

0|2
    0|0
  • anne ve babalar cinsel hayatlarını çocuklarıyla paylaşıyor mu? anlatıyorlarsa çocukların psikolojisini de merak ediyor musun? kişisel bir tercih olan cinselliğin aile içinde konuşulması mı gerekiyor sence?

0|1
    0|0
  • He biliyolar tabi. Oglum burası Turkiye lan soruya bak jsdfnhdsjkfd

0|0
    0|0
  • Ozel hayatimin kimseyi ilgilendirdigini dusunuyorum. Ne biyle bit aciklamaya girerim ne de hesabini veririm.

2|3
    1|3

Erkekler Ne Diyor 4

• hasta mısın dayı sen kim söyler böyle bir şeyi

0|0
    1|0
  • mı acabaaaaaaaaaa

0|0
    1|0
  • benim kız kardeşim yok ama kuzenlerim var öyle birşey yaptıklarını öğrendiğim an asarım.

1|0
    2|3
  • dışarda verip eve hiç birşey olmamış gibi giden çok var maalesef. babası da ben kızıma guvenıyodum diye ortada dolaşır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...