Bir kadın neden lezbiyen olur? Erkeklerden nefret ettiği için mi?

Arkadaşlar ben şu lezbiyenliği bir türlü anlayabilmiş değilim. Bir kadın güzelim erkekleri bırakıp da neden lezbiyen oluyor? Halbuki hiçbir birliktelik bir kadınla bir erkeğin ilişkisi kadar zevk veremez kanısındayım ancak bazı bayanlar hemcinsleriyle ilişkiyi daha zevkli ve heyecanlı buluyor ne tuhaf... Acaba bu durumu tetikleyen bir unsur var mı? Erkeklerden nefret mi ediyorlar da lezbiyen oluyorlar yoksa bizi ''abaza'' olarak mı görüyorlar? Tamam herkesin cinsel kimliğine saygı göteririm de lezbiyenlik de ne oluyor? Ne ilginç tuhaf insanlar var şu dünyada...

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• hadi lezbiyen olayım demiyo onlar da zaten. penis, kaslar erkeksilik onları tahrik etmiyor. seni tahrik etmeyen biri seni assla orgazm edemez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tercih meselesi .

0|0
    0|0
  • bende anlamıyorum ama bir kaç kere duymuştum iki tarafta kadın olduğu için duygular aynı oluyormuş iki tarafta birbirini anlıyormuş falan. kız lisesinde bir arkadaşım vardıda ondan duyuyordum :D

1|1
    0|0
    • çok enteresan bana garip geliyor birbirlerini okşamak emmek vs. erkek ve kadın arasındaki ilişki gibisi var mı hiç? Onlar bence hava cıva, sanırım erkeklerden çekiniyorlar...

• Kadınlar erkeklerin o kıllı vucudundan daha güzel zarif ve harika vücutlara sahip. Hem daha nazikler hemde daha çok orgazm etmesini biliyolar. Benim sadece görüşüm bu hiçbir kızla cinsel ilişkide yaşamadım ama olaya bu gözle bakıyorum. Daha şehvetli geliyo lez p*rnoları

1|0
    0|0
    • Ben de şahsen çok iyi orgazm ederim ve o kişinin yeteneğine ve tecrübesine bağlıdır. Tamam kadınlar birbirini daha iyi tanır bilir ama bütün erkekleri aynı kefeye de koymak bence doğru değil. Sonuçta bizler birbirimiz için varız. Ben de bu arada temizliğime özen gösteririm.

• bende öyleyım

1|0
    0|0
  • Siz nasil vajina yalamayi seviyosunuz biz de seviyoruz gercekten cok zevk aliyorum. Kadinlar aynı organlar kendilerinde de oldugu icin karsindaki kadinin nereden zevk alacagini bilir. Ben de bisexuelim erkeklerden de cok zevk alıyorum erkeklerden de.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• arkadaş mevzu hormonlarla alakalı,yapcak bişey yok.bu gibi vakkalar içsel bir durum engelleyemezsin saygı duymak gerekir.amaç zevk almak zaten her iki taraf zevk alıyorsa sıkıntı yoktur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • onlar kudurmuş bence

0|0
    3|0
Yükleniyor...