Keşke herkes lezbiyen ve gay olsaydı... Siz ne dersiniz?

Heterolara garip geliyordur belki ama bence herkesin kendi cinsinden hoşlanması daha normal olurdu.

Erkekler erkeklerin dilinden kadınlar kadınların dilinden anlar nasılsa.

link

link

Ben lezbiyenim ve gerçekten çok mutluyum.Daha önce sırf nasıl bir şey diye bir erkeklede beraberlik yaşadım ama bana bir kızın vardiği keyfi veremedi.

Sevgilini sahiplenmenin o bana ait demenin verdiği mutluluğu bilemezsiniz.Biliyorum şimdi bir çoğunuz bana küfür ediyorsunuz ama elimde değil onu gerçekten çok seviyorum çok değer veriyorum onun için ölebilirim.

Ve dışlanmaktan gizli gizli aşk yaşamaktan nefret ediyorum.Ayrıca o çok o kadar güzelki onu kimsenin görmesini istemiyorum.Sadece benim olsun benimle kalsın istiyorum.Sürekli başka birine aşık olacakmış korkusuyla yaşıyorum sürekli beni bırakacakmış gibi hissediyorum.

Herkes eşcinsel olmasa bile en azından bize karşı biraz iyi olun.Kendimizi dünyada fazlalık gibi hissetmek istemiyoruz.Bizde seviyoruz aşık oluyoruz...

İşte o yüzden bazen sadece keşke herkes kendi cinsinden hoşlansaydı diyorum...

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Baştan söyleyim erkeğim kadına ilgi duyuyorum çok mutluyum :D

Kadınlar erkekler rahatladıktan sonra bir kenara çekilmelerine karşı aslında haklılarda biz rahatlıyoruz siz rahatlayamıyorsunuz sanırım bundan kaynaklı eşcinsellik yoluna gidiliyor bu birazdan tecrübesizlik ve bencillikten de kaynaklanıyor diye düşünüyorum siz lezbiyenler olarak bir birinizi defalarca rahatlatabiliyorsunuz. Sanırım lezbiyenliği bu yüzden tercih ediyorsunuz bana bir lezbiyen arkadaşım epey ders vermişti bu konularda püf noktalar ve geciktirici de tavsiye ederim bitmek tükenmek bilmeyen bir birliktelik bizi biraz yoruyor ama kadınınızı zevkten bayıltabilirsiniz. Tabi tatmin olmalarına rağmende kızlardan hoşlanan lezbiyenler var şu sebeble makyajlı bakımlı falanlar erkekler gibi odun görünümlü birisi yerine daha seksi görünen parfüm kokan biriyle sevişmek daha cazip geliyor bilmiyorum faydalı oldu mu ? Ancak özetle kadınınızı her zaman tam olarak doyurduğunuza emin olun aksi halde kendini kötü ve mutsuz hissedecektir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ancak bundan utanmanı mantıklı bulmuyorum. Yani bir erkek için eş cinsellik çok daha zordur. Hatta kızla yapılan bazı fantaziler bile eşcinsel eğilimli olarak görülür erkeklerde. Toplum tarafından iğrenç bulunurlar. "Vurdurdun mu" meselesi çıkar.

Ancak kadınlar fazla iğrenç bulunmaz veya toplumumuz bence biraz daha hoş görülüdür lezbiyenlere karşı. Ama hormonal meseleler bunlar. Yani eş cinselleri aşağılanların çoğu Andrej'in kimliğini bilmezse sokakta görse flört edecektir onunla. Açıkçası bu nedenle eş cinselliğin tercih meselesi olduğunu ve kimsenin kimseyi yargılama hakkının olmadığını düşünüyorum. Ve ben eş cinsel veya biseks değilim. Bence eğer seni yargılayan birileri varsa onlarla ilgilenmemeli Tywin'in

"Aslanlar koyunların düşüncelerini dert etmez"

Sözünü uygulamalısın.

Galiba çoğu kişi anlamamış ama bana burada dokundurma yaptın gibi geldi yani "keşke olsaydı da anlasaydınız bizi" şeklinde. Ha direkt neden değilsiniz diyorsan çünkü doğada erkeğin dişi ile olan ilişkisi daha yüksektir. Hatta insan dışındaki canlılarda erkekler birbirine karşı düşmanca davranır genellikle. Ve bende sevgilimi sahiplenirim onun da beni sahiplenmesini isterim genellikle. Yani yaşadığınız duygular ortak aslında tek fark tek bir tercih. Çeşiti yollarla hamile kalıp çocuk bile yapabilirsiniz yani. Yurt dışında birçok ülkede evlenebilirsiniz. Bu evlenme meselesi de sorununuzu çözecektir aslında tabi önce o ülkenin vatandaşlığı gerekir. Ama düşün derim.Bu yüzden kimsenin seni yargılamasına müsaade etmemelisin bence. Hayattaki tek bir tercih yüzünden kimse aşağılanmayı hak etmez.

0|0
    0|0
  • agzını hara aç kız :D nasıl yani herkes gay ve lez olaydı keşke :D ayy alah korusun ewet seni büyüdügün oratm senin cinsel tercihini degiştirmiş veya cinsel zefkin farklı olabilir ama diyosun ya bir çogunuz küfrediyosunuz dur hayır bence kimsenin cinsel zefki kimsseyi ilgilendirmez kaçıncı yüz yıldayız birader yaaa ayrıca şunu belirtim senin cinsel zefkin kimseyi ilgilendirmez hatta benide sen takıl kendine göre...

0|1
    0|0
  • herkes sadece kendi cinsinden hoşlansaydı belki o zamanda sen karşı cinsten hoşlanacaktın :)) o zamanda neden rahat rahat yaşamıyoruz diye yine söylencektin :) evet haklısın herkesin kendi tercihi , seçimi var.. herkes istediği gibi yaşama hakkına sahip olmalı ama ne yazık ki.. Bugün anadolunun bir çok yerinde bile karşı cinsler ilişkilerini yaşayamazken senin bu isteğin Türkiye şartlarına göre çok.. Senin adına üzgünüm keşke yaşabilsen ama ne yazık ki..

0|0
    0|0
  • Bu dünya daki sahte zevklere fazla kapılıp ar damarını çatlatma.. Düşün ki Öldüğün zaman ( Yani ki Sonsuzluğa uyandığın zaman.. Lav ateşinin 7 kat daha sıcağının için de mi uyanmak istersin yoksa Nefis bir Cennet bahçesin de mi ?... Seni zorlamıyorum fakat bir de bu yönden düşün arkadaşım. Bizim sana kızmaya hakaret etmeye hakkımız yok fakat sen söylemişsin bende burada yorumumu paylaşıyorum..

0|0
    0|0
    • Pardon da Kimse de dememiş ki .. Herkes hem cinsleri ile beraber olursa insanlık nasıl çoğalacak ? Sen nasıl olacaktın abla ?

• herkes nasıl mutluysa öyle yaşar..kimseye de yargılamak düşmez bunu.

gayliğe lezbiyenliğe karşı değilim..karşı olduğum bunu dejenere yaşama biçimi haline getirenlere,etraftakilerin gözüne soka soka yaşanılmasına...

0|0
    0|0
    • Neden bizde heterolar gibi yaşayamıyoruz?Bizim kendi seçimimiz olduğunumu sanıyorsunuz?Benim hormonlarım bir kızınki gibi değil.Östrojen hormonum çok az salgılanıyor ve hormon ilacı kullanmak yerine insanların beni böyle kabullenmesini istiyorum.

• yaşarsın istediğin gibi merak etme ama gizli olarak tabiki milletin gözüne soka soka değil..çünkü toplum böyle bir şeyi hala kabullenmiş değil.türk toplumunu geç avrupa ve amerika bile kabullenmemiş.ha diyceksin gay evlilikler var oralarda evet var doğru ama toplumun çoğunluğu hoş bakmıyor böyle bir olaya...yani avrupa bizden ilerdeymiş yok bilmem neymiş zırvalığına inanma..müslümanların çoğunlukta olduğu bu ülkede gay yürüyüşü yapılıyor taksimde polis filan da karışmıyor. bu da bir gelişme.

• Sen ne yaparsan yap bir gelecek onu bir erkeğin kollarına koşarken göreceksin...

0|0
    1|0
    • Neden böyle düşünüyorsun?

• arkadaş mis gibi kadın varken, neden kalkıp bir erkeğe saplayayım?

0|0
    0|0
  • Normal mi karşılayalım ? Normal olmayan şey normal karşılanır mı ? Ne ironik şeysin sen. Ne yaşarsan yaşa milletin gözüne sokma. Çocukların psikolojisini bozarsınız diğer türlü.

0|0
    0|0
  • hadi lezbiyenlik olabilir de, erkeklere gay olmak hiç yakışmıyo erkeklere

0|0
    0|0
  • Reziillll iğrençsin

0|0
    0|0
  • MaL Deyneği... :)

0|0
    0|0
  • bugun bende böyle bişe düşündüm sonuçta ortak şeylerden hoşlanıyolar gibisinden sonra erkek muhabbetinden nefret ettiğim için hetero olduguma birkez daha sevindim

0|0
    0|0
  • iyi o zman kızı istemeye git :)

0|0
    0|0
  • ne gayim nede lezbiyen ama lezbiyenlerin dilinden iyi anlarım yalnız en sonki guruptan arzu sözleşmeyi bozdu

0|0
    1|0
  • Sistemi cökmüs Bilgisayar gibisin !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu duygular kaç yaşında başladı sende. Ayrıca herkes diye genelleme yapma bana da hem cinslerim çok itici geliyor

0|3
    0|0
    • Aklım ermeye başladığımda kızlardan hoşlandığımı anlamıştım.

• aslında doğru söylüyorsun erkekler şrefsizin önde gideni bende kız olarak kendime göre kız güzel istediqim gibi birisi olsaydı sadık olurdum ama yok. düşünmedim değil bulabilecegimi sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • yüce rabbim bir kavimi sırf eş cinsellerin artması üzerine yerlebir etmiş bunuda bilmeni isterim

0|0
    0|0
    • Lut kavmi.Biliyorum.

• Aklım ermeye başladığından beri.Hiç erkeklere ilgi duymadım.Hep kızların yanındayken heyecanlanıyordum.

• ilk eş çinsel ilişkini nezaman yaşadın kaç yaşında

• Peki neslin devamliligi

0|0
    0|0
  • sen lezbiyen olarak mutluysan biz de heteroseksüel olarak mutluyuz.

0|4
    0|0
Yükleniyor...