Keşke herkes lezbiyen ve gay olsaydı... Siz ne dersiniz?

Gizli Üye
Heterolara garip geliyordur belki ama bence herkesin kendi cinsinden hoşlanması daha normal olurdu.

Erkekler erkeklerin dilinden kadınlar kadınların dilinden anlar nasılsa.

link

Ben lezbiyenim ve gerçekten çok mutluyum.Daha önce sırf nasıl bir şey diye bir erkeklede beraberlik yaşadım ama bana bir kızın vardiği keyfi veremedi.

Sevgilini sahiplenmenin o bana ait demenin verdiği mutluluğu bilemezsiniz.Biliyorum şimdi bir çoğunuz bana küfür ediyorsunuz ama elimde değil onu gerçekten çok seviyorum çok değer veriyorum onun için ölebilirim.

Ve dışlanmaktan gizli gizli aşk yaşamaktan nefret ediyorum.Ayrıca o çok o kadar güzelki onu kimsenin görmesini istemiyorum.Sadece benim olsun benimle kalsın istiyorum.Sürekli başka birine aşık olacakmış korkusuyla yaşıyorum sürekli beni bırakacakmış gibi hissediyorum.

Herkes eşcinsel olmasa bile en azından bize karşı biraz iyi olun.Kendimizi dünyada fazlalık gibi hissetmek istemiyoruz.Bizde seviyoruz aşık oluyoruz...

İşte o yüzden bazen sadece keşke herkes kendi cinsinden hoşlansaydı diyorum...
Keşke herkes lezbiyen ve gay olsaydı... Siz ne dersiniz?