Çok heycanlanıyorum bunun bir çaresi yok mudur :(

Ben biraz içine kapanık birisiyim. Herkes beni sessiz sakin olarak tanımladı bugüne kadar. İyi niyetli birisiyim her ne kadar küçükken babamın sigaralarını çalıp arkadaşlarla içsem, Hırsızlık yaparken yakalansam, üst komşumuzun kızıyla garip bir sevişme anım olsa bile.(lezbiyen değilim).. Herneyse birisi benim kalbimi kıracak bir şey dediğinde veya ne bileyim herkesin içinde küçük düşürücü bir davranışta bulunsa,hakkımı yese bir anda kalp atışlarım öyle bir artıyor ki. Kulaklarımda sadece bu ses duyuluyor.:/ Susuyorum bu aptal anın geçmesini bekliyorum. Ve böyle olmasından nefret ediyorum. Sizce bu sorunumu yenebilir miyim :/

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ohaa yemediğin bk kalmamış sakin birisiyim,kapanık birisyim diyorsun bide :/

0|0
    0|0
    • Eee bunlar sessiz, sakin biri olmama engel değil ki. İnsanlara uzağım işte çok heycanlanıyorum bazı durumlarda. Dışardan gören biri beni sessiz öyle masum kendi halinde sanıyorda. Cidden yemediğim bk kalmadı

• Valla o kadarda utanmıyorum niye acaba? :D Çok yüzsüzsem demek.. Doktora gidesim gelmiyor:((

• Bilmem belkide hoşuna gitmiştir ondan :DBelkide yüzsüzlükten :) Niye ki ?

Erkekler Ne Diyor 4

• An'a odaklan ben stajerim şuan ilk aylarda bana espri ya da birşey dediğinde kızarıyor ve sadece gülümsüyordum ama sonra eve geldiğimde başımı yastığa koyduğum an diyorum salak niye cevabını vermedin o anı kurtardın ya şimdi nolacak diye içimden çok geçti böyle şeyler...Ama sonra bana kim ne derse saçmada olsa lafı yapıştırıyorum :D kim ne der diye düşünmüyorum beni bilen biliyo sakin olarak tanıyorlar falan.Anın geçmesini bekleme geçmezz senin üstüne üstüne gelir

0|0
    0|0
    • evet benim başımdan çok geçiyor. Haatta bu sessiz hallerimi farkeden insnlar iyice üstüme gelip uğraşıyorlar :(

• haklısın.. ona bende laf soksam çok güzel intikam almış olurdum ama işte dediğim gibi kalbim çok hızlı aatıyor o an :(

• Aşırı tepki vermen normal bence öyle alışmışsın çünkü ama biraz beyin sesinide dinle

• sen tam aksine çılgın birisin aynı durum bende de oluyordu önceleri ama zamanla alıştım ve hiç sıkılmıyorum

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim.

0|0
    0|0
  • aynı ben. bütün saydıkların bende var. neden böyle oluyor bende bilmiyorum. asosyal olduğum için olabilir. sen benim sevgilim olsana. ruh ikizimsin

0|0
    0|0
    • mesela hangileri var:P yok ben zaten sorunluyum iki sorunlu batırırız işi :D

• bende komşu kızıyla niyeti bozmuştum 6yaşındayken. bizim eve geldi kız koltukta uzanıyordu, bende bunu öpmenin hayalini kurarken bile kafamda bir uyuşukluk oluyodu zevk gibi bişey. yani kısacası fantezim var sevişme konusunda. bir kızla saatlerce sevişebilirim. ne bileyim çok hoşuma gidiyor

• neyse bu konu farklı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...