Eşcinsel aşk sizce normal mi?

Eşcinsel aşk sizce normal mi?

Başlıktaki gibi kendi cinsine aşık olmak sizce normal mi?

1|0
1310

En İyi Erkek Görüşü

• burda yazılanları önemseme lütfen:Dcinsel tercihleri yüzünden insanı sorgulamak kimseye düşmek senin tercihin

1|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• bu insanlara neden uzaylı gibi bakılıyor anlayamıyorum onlarda insan aşık olabilir bu gayet normal ötekileştirmek neden..

2|5
    0|0
  • normal değil bence.normal olsa insanın doğasında öyle bir şey olurdu.hem cinsinle çok iyi arkadaş olabilirsin dost olabilirsin ama aşık olamazsın o aşk değildir zaten kişi aşk sanıyordur.

1|0
    1|2
  • NORMALLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

1|2
    0|0
  • aşkta ve savaşta her şey mübah değil midir zaten?

0|1
    0|0
  • Normal

1|1
    1|0
  • normal değil ama onlarıda böyle kabul etmek lazım oda onun seçimi olabilr bu haytta afedersin hayvanla bişeyler yapıyorsalar onuda gayet normal görmek laızm insan herşeyi yapar

1|0
    1|3
  • Malnor.

0|1
    0|0
  • psikopatça

1|0
    1|3
  • Anormal.

0|0
    1|4
  • AŞK kalıplara sığmayan bir olgu..hemcinsine de aşık oabilirsin karşı cinsede..

1|4
    0|0
  • ne zillileri ne i.neleri sevdkte hemcinsimi sevmycez

aşık olduktan sonra kadın erkek farketmez

0|2
    1|0
  • bence gayet normal.

0|2
    1|0
  • bence değil

1|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 9

• normal.

1|4
    0|0
  • Bundan normal bir durum olamazki. Sen seçmedin bunu. Arkadaşlar bu bir tercih değildir. Doğuştan gelen bir şey.

0|4
    0|0
  • ne doğaya aykırısı? ne salaklar var yav, eşcinsellik doağda 1500 türde görülür homofobi ise bir tek insanda var acaba siz ne kadar doğaya aitsiniz, yüreklerinizi nefret kaplamış haberiniz yok

0|2
    0|0
    • Evet, anormal.Ayrıca bu benim mantığım değil; litaratürel bir gerçektir.Ayrıca ben eşcinsel ilişkiye karşı değilim.Sadece insanlara anormal geliyor, opnu dile getirdim.

• basküler bey amca, bunu amarıgalardaki bilim adamları psikoloklar yıllarca araştırdı iki züppenin dediğiyle iş yapacak adam değilim beni anormal geliyor çünkü hala 200-300 sene önceki zaferlerimizle övünüyoruz ve övünücez türkiyeden hiçbir bok oluyacak çünkü türkiye kadın düşmanı bir ülke, türkiyede insanlar eşcinsellere baktığında feminenliği görüyor insanın kendisini değil

• Normali ya da normal olmayanı belirleyen çoğunluktur.Günümüzde yaşanılan çevrelerde çoğunluk eşcinsel ilişki içinde bulunmadığı için, çoğunluğa bu durum normal gelmez.Bu nedenle de normal değil denir.

0|0
    1|1
    • İnsanların çoğunluğu sağ elini kullanırken bir azınlık sol elini kullanıyor. O zaman senin mantığına göre sol yanlı insanlarda anormal.

• x-termal e katılıyorum

• değil

0|0
    1|3
  • değil

0|0
    1|2
  • ıyy hastalık

0|0
    1|3
  • iyy böhh

0|0
    1|4
  • Bende eşcinselim ve ilişki yaşıyorum Bu durumunda normal olduğuna inananlardanım

0|4
    0|0
Yükleniyor...