Hamile kalmak için neler yapılmalı?

hamile kalmak için ne yapabilirim pozisyon olur vs. 2 aydr hamile kalamıyrum sizin denediğiniz bir yöntem varmı?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• bak bunu deneyin bugun ok?

sert zemine yere yat sirtustu evde salonda. erkeğin sana misyoner pozisyonda köklesin ama dikkat et köklesin ok?

içine boşalırken de her fırlatışını tam her dibine kadar girdikten sonra yapsın. iyice içine fırlatsın yani. canın yansa da katlan buna.

başka elde olmayan sebepler yoksa sağlık sorunu gibi, kesinlikle hamile kalacaksın.

bir kere yapsın adam gibi becersin seni. bence sorun bu sekilde çözülecek. göreceksin.

3|0
    0|0
    • puahahahahahahahahahahaahahaa

eheheheeheheheheeheheehheeeeeee

kahkehkahkehhhhhkahhkahhhkahhhhhhh

ahahahahahahahahahah

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ne tipler var soru soran ayrı tip cevaplar ayrı tip :D

• :D heheheh hamile kalamayan varsa yardimci olunur :D

Erkekler Ne Diyor 15

• 2 ayda bile sonuç alınamayabilir. Galiba, 4 veya 6 aydan sonra doktorlar gelin bakalım diyorlarmış. Önereceğim pozisyon yok. Pozisyonlarla ilgili olacağını sanmam. Ama, en sağlıklı spermlerin erkeğin son boşalmasından 3 gün sonraki spermler olduğunu biliyorum. İkinizde sağlığınıza dikkat edin.

1|0
    0|0
  • saçmalıyosun kalamıyosan dr git ya rabbi sen sabır selamet ver

3|0
    1|0
  • size en mantıklı cevabı eminim doktor verecektir eşinizle doktora danışın derim

1|0
    0|0
  • kadının altta olduğu durumlar tavsiye edilir düzenli adet gören birisiysen adetinin ilk gününden itibaren 15 gün say ve o dönemde ilişkiye gir..

0|0
    0|0
  • sırt üstü yat belinin altına da yastık falan koy öyle yapın. boşaldığı zaman cıkmasın içinden. biraz beklesin üstünde. böyle hamile kalma şansın daha yüksek. Bide regl bittikten 2 hafta sonra yaparsanız daha iyi.

1|0
    0|0
  • Temiz günlerinin tam ortalarında yani 25 gün temizsen 11-14. günleri arasında hamile kalman çok mümkün, bayanların yumurtlama zamanı bu orta günlerde olur.

Eşin orgazm olduktan sonra 1-2 dak. ayaklarını yukarı kaldır sırtın yerde olduğu halde.

Senin yapabileceğin şeylerin büyük çoğunluğu bu kadar, gerisi beklemek.

0|0
    0|0
  • Okuduğum bir yerde en doğurgan pozisyonun kadının sırt üstü yatıp bacaklarını açıp erkeğin bacaklarının arasında olduğu pozisyon olduğunu söylüyorlardı .

0|0
    0|0
  • bi doktora danışsana... ayrıca 2 ay çok bir süre değil.

0|0
    0|0
    • doktra gttim herhangibi bir sey çıkmadı denemeye devam dedi yeni ewliisiniz dedi olur dedi

• aynen dert etme, stres yapma...

• www.hamilelersoruyor.com buraya bir bak...

0|0
    0|0
  • şuan yalnız olarak sadece elizabet yöntemini biliyorum kusuruma bakmassın artık

0|0
    0|0
  • böyle bişiyi böyle salak dolu bir siteye yazman, trajikomik

ama demekki epeyce takmışsın çaresizsin

stresini artırmamakla başlayabilirsin önce

stressiz birliktelikler ve nasiptede varsa tamamdır inşallah

sıkma canını ki etkisi olmasın kalamıyor oluşuna

0|0
    0|0
  • mümkünse eşin içne boşaldıktan hemen sonra orgazm olmaya çalış orgazmın asıl görevi sipermi wajinaya vakumlamaktır ve akabinde hemen amuda kalkacaksın yine rahimine doğru akması tamam

0|0
    0|0
  • genelde hangi pozisyonda veriyorsun? pozisyonla alakalı bir durum bu.

0|0
    0|0
  • yanı adttn cıktktn snra dıye bılıyorm

0|0
    0|0
  • misyoner yat sırt üstü at bacakları kocanın omzuna içine sonuna kadar boşalsın sonra yataktan bir müddet kalkma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 2 ay kisa bir sure szck tadini cikarn evlilign zamani geldgnde Allah verr hayrlisiyla 1 yildan sonra olmuyorsa korkmalsn hergun ust uste yapmakta hamile kalnayi önlermis

1|1
    0|0
  • tüplerin tıkalı olabilir kontrol ettir

0|0
    0|0
  • 2 ay daha cok uzun bir zaman degil, az daha sabir öncelikle

her gün iliski yasadiysaniz bile 2 aydir illa hamile kalacaksin diye bir kaide yok, zaten belirli günlerde hamilelik ihtimali yüksek oluyor her zaman degil yani

acaba uzun zamandir dogum kontrol hapi kullanmismiydin ? öyle olunca da hemen hamile kalmak zor oluyormus

önemli olan misyoner pozisyonunda iliski yasamaniz, vede iliski sonrasi hemen kalkma ve bir süre yattigin yerde dur, hatta belinin altina yastik koy spermlerin icine akmasi kolaylassin

0|0
    0|0
  • bekar kızlar gbi zevk suyuyla hamile kalmaktan korkun :) o zmn hamile kalırsnz :)

0|0
    0|0
  • Allahim bebek isteyen herkese nasip eder ins.

0|0
    0|0
  • Bende 2 aydır hamile kalamıyorumm denemediğim yötem kalmadı canım doktora gitmeni tavsiye ederim çünkü bazı sebepler hamile kalmayı zorlaştırıyomuş.

0|0
    0|0
    • testler yapıldı bısey yok ne esimde ne bende 8 aylık evliyim 2 aydr deniyruz olmadı doktorumda 1 senenizi doldurana kadar deneyin olmazsa kanallarına bakarız dedi çok korkuyrum ya olmazsa diye sen gittinmi doktra

• Gittim bizdede bişey çıkmadı sadece çok fazla stres yaptığım için olmuyomuş. sanırım vücudum daha hamileliğe hazır değil. artık bıraktım takmıyorum kafama olcağı varsa olur. sende fazla düşünme 1 sene deneyin.

• merak etme olacagı varsa olur genelde misyoner takılın :)

1|2
    0|0
Yükleniyor...