Bu devirde Gerçekten temiz bir kız kaldı mı ?

öncelikle herkese merhaba. ben kiminin görüşüyle pis kimini görüşüyle rahat bir iş yapıyorum webcam modelliği diyorum ben bu işe işin aslı ise webcam de özel show yapıyorum geneli ise homo seksüel gay biseksüel bir çoğu erkek olan kişilere. kızlarla ise haddinden fazla birlikteliğim oluyor dolayısıylada evlenceğim zaman evlenceğim kişiden sürekli şüphelenicem tek merakım gerçekten beni hiç şüphelendirmicek kadar temiz bir kız kaldımı bu devirde ?

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• Hangi illere göre diyorsun temiz kız...

Türkiyenin Nüfusu 77 milyona yakın...

30 milyon Kız-Bayan-Olgun var dersek genelleme yapman ne kadar doğru acaba..

Bırakta o kadar şeytanlar-İşgüzarlar-Ahlaksızlar olsunki kendi özünü anlayabilesin.Hakka döneme sebebi olabilsin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Kendini pazarlamanın kibarcası mı oluyor ' Webcam Modelliği ' ..

İşi Faiş*lik olanları bile alıp, temize çekip, evinin kadını yapan delikanlılar varsa, seni de bu hayattan kurtaracak bir delikanlı bulunur elbet..

Çok ironiksin ayrıca..

1|2
    0|1
  • böyle pisliklerin içinde yüzerken temiz kız mı arıyosun, umarım bulamazsın yazık olu kızada.

1|1
    0|1
  • dengini bulursun anca

1|1
    0|0
    • ya taktım ben kafaya temizini bulucam ama sonrasını hiç bilmiyorum ne olur ya onu bozarım ya da onunla birlikte 5 vakit namaz kılarım :))

• adama bak yaaa

oha diyorum sana!

yemediğin bok kalmamış af edersin hala temiz kız diyorsun.

hakkın mı o kız senin haddini bil!

bi de herkesi kendi gezdiğin bataklıkta yaşıyor sanma!

1|1
    0|2
    • hiç saygılı değilsin biraz elit düşünceli ol ben bu işi sanalda yapıyorum vücur olarak bir temasım yok tamam binler görebilir ama reelde yaptığım bir pislik yok ağıma düşürdüğüm kızlarla birlikte olmak dışında

• öyle bir kız senin hakkın değil.

sen temiz kız ararken aslında kendinden tiksiniyorsun farkında mısın?

sen demek ki çok pislik bir insansın ki temiz arayışındasın.

• tuvalet çukurunda gezenin de hamam taşı araması ne ilginçtir.

2|3
    0|0
  • sen temiz misin ki temiz arıyorsun?

0|2
    0|2
    • evet özümde iyi ve fazlasıyla dürüst bir insanım hatta eski bir sevgilimin bu kadar dürüst olma beni üzüyorsun diyeceği kadar dürüstüm

• zevki o kadar seven biriyim ki belkide 50 yaşına gelmiş adamın yşadığı zevklerin 10 katını yaşamışımdır sonuçta işim bu :)

• yeter arkadaş yazma daha.

• Öyle bir meslek mi varmış..Ayrıca en az senin yaşadıklarını yaşamış biriyle tanışsan bunu sorun etmemen lazım zaten.

0|1
    0|0
    • ederim işte işimle kişiliğim farklı kamera karşısında farklı dışarıda farklı bir insanım

• Mafya babası uygundur :D

Anca o paklar :P

• kimse öğütsel konuşmuyor herkes yargı çabası içinde size teşekkür ediyorum

• Allah senin belanı vermiş panpa.

1|2
    0|0
  • 1|1
    0|1
  • Sen once ruhunu arindir..sana degil kiza yazik olur..

Ha bu arada aklima gelmisken diyim ben sana..

Tencere yuvarlanir kapagini bulur!

Bu da sana kapak olsun.

1|0
    0|1
    • bu yaptığınız cahillik bu işi yapıyorum diye kişiliğimide ona göre yargılamayın

• Himm bir de yazmayi unuttum.

Cahille girdigim hicbir munakasayi kazanamamistim..bosuna dememisler.. Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana, ya da yazık olur adabına

• Doğuş soruna cevap vermiş link

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• kimin yüzünden kalmadı bazı erkeklerin yüzünden kalmadı mı.gerçekten evleneceğini düşündüğün kişiyle olucaksın onunla da en fazla öpüşüceksin o kadar.evlendikten sonra ise ne yapıyosan yaparsın.sen başkalarının hakkına gir gir sonra da anam böyle kız mı kaldı de.

sen başkasının hakkına giriyorken bişey yok da başkası seninkine girince mi bişey oluyo mantık hatası var sorunda.objektif olarak değerlendirdim kişisel algılama lütfen.

1|0
    0|0
  • Burada gerçekten temiz bir kız diyeceğine gerçekten temiz bir erkek kaldı mı sorusunu da sormalıydın.

Sonuçta kızlar kendi kendileriyle ilişkiye girmiyor.

1|3
    0|0
  • Peki sence Sen ne kadar Temizsin?

Önce bu soruyu sormak lazim kendine..

2|1
    0|0
  • Allah belanı versin adult un kralıyım diyosun bide temiz kız istiyosun sen ne ayaksın ya ?

2|2
    0|0
    • mantık olarak bir düşünürseniz bu işleri yapan kişi daha gözü açık olur ve daha temizini arar öyle değilmi

• küfür ettiriceksin zorla bana senin gözünü s... bunca seyi yaptıktan sonra uyanığım felan diyosun merak etme kızlarda uyanık

• Bu devirde temiz kız var ama sana yok birader :)

0|0
    0|0
  • temiz kız mantığımız farklı..umarım sen kafandaki mantıkda brini bulursun..ama burası yeri değil..

0|0
    0|0
  • peki sen temiz kızı hakediyor musun ?

0|1
    0|0
  • koçum benim :)!

1|0
    0|1
Yükleniyor...