Sevgiliye yapılacak eğlenceli surpriz :) (lütfen çok önemli)

Sevgilim hep eglenceli surprizler yapar. mesala bugun bir resim çizdi aşkımız hayatımızla ilgili bana bundan bir hikaye yap dedi. hep eğlenceli surprizler yapar. ben nasıl surpriz yapa bilirim? parayla alınaca bir şey degilde el yapımı olsun. (lütfen cinsellik içeren bir şey olmasın)

1|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Çeşitli videolar hazırlayabilirsin al bir gün eline kamerayı çık dışarı çeşitli mekanlarda seni seviyorum (sevgilinin ismi) diye bağırabilirsin. 10 15 mekanda yaptıktan sonra bu mekanlar otobus olabilir sahil kenarı cafe okul dışarıda bir yer olabilir. Bunları güzel bir montajla çok güzel bir video hazırlayabilirsin.(Fakat bağırman şart saten videonun özelliği bu her mekanda haykırıyorsun sevgini biraz özgüven lazım böyle şeyleri yapmak içinde. Bunları yaparsan videoyu yaptığın kişiyede güzel bir mesaj vericektir onu ne kadar çok sevdiğini ve fedakarlıklar yapacağının göstergesidir sonuçta herkes bağıramaz dimi sağda solda seni seviyorum diye.)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Imm bir bulmaca oluştur ufak çaplı.İçerisindeki sorular sizinle ilgili sorular olsun. Örnek veriyorum hangi ay tanıştınız gibi. Eski bulmacalarda bilirsin cevabın bir harfi bulmacanın sonundaki kelimeyi bulmamıza yarardı. tüm harfleri toplayınca bir kelime çıkardı ortaya. o kelimeyi kendi yaptığın bulmacada sen belirle :) ve ona al bunu çöz de :)

1|1
    0|0
  • Bence radyo kanallarından birine onunla ilgili mesaj at bu mesajı da radyoda okunurken kaydet ya da Telefonla bir programa katıl bunu ses kaydı yap bence kendisi için çok özel olacaktır. Ben Karışılığı olmayan bir kızı sevmiştim ona doğum günü hediyesi olarak bir radyoya kendisi ile ilgili bir doğum günü mesajı attım mesajım okunurken de ses kaydı yaptırdım. bir örnek vermek gerekirse ... adlı şahsın doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım seni seviyorum felan filan arkasından da sana tavsiyem Mustafa Ceceli den sevgilim parçasını ona hediye etmen bunu ister mesajla gönder ister telefonla canlı yayına katılarak söyle ama ne olursa olsun kesinlikle bunu yaparken ses kaydı al onun için çok neşeli ve özel olacaktır... :)

0|0
    0|0
  • Güüzel bir önerim olacak sana

Boş bir resim çerçevesi al boyutuna sen karar ver

cam üstüne resim yapma sanatı ( vitray) bunu araştır

Özel kalemleri var

resim çerçevesi üstüne köşelerine güzel bir şeyler çiz orası artık sana kalmış

daha sonra çerçevenin içine uygun güzel bir resim bul ikinize ait olan bir resim

0|0
    0|0
  • buz pateni yapmaya gidin ikinizde kayamıyorsanız inanın çok eğlenceli oluyor :)

1|2
    0|0
  • Kücük bir elinle anahtarlık yapabilirisn Yün ile hep cebinde tasır koklar falan

ona benzer kücük el ile marifetler Lif yapabilirsin mesela ;)

0|0
    0|0
  • bileklik gibi birşey yapabilirsin üstüne elinden geliyosa ikinizin ismini işleyebilirsin iyi bir fikir gibi geldi ^^

0|1
    0|0
  • Video hazırlayabiirsin sokaktan insanlara söyletebilirsin istediklerini ancak utangacım diyosan kendi tanıdıklarına yakın arkadaşlarına söylet çok hoşuna gidicektir eminim :D

0|0
    0|0
    • Bunu ben yaptim ve aglamisti guzel notlar ve ic ice gecen 4 kutuda verdim

• bence şöyle bir sürpriz yapabilirsin çokta hoşuna gider ve farklı olur.Ona buluşacağınız bir gün biraz özel giyinmesini söylersin sende güzel giyinirsin buluşacağınız noktayı bir fotoğraf stüdyosu seçersin anı olarak kalması için stüdyoda iki üç tane hoş fotolar çekinebilirsiniz :) Ben bahçelievler zümrütü tercih etmiştim orası güzeldir :))

0|0
    0|0
  • Onu ne kadar sevdiğini bir mektup yaz ve o farketmeden montunun falan cebine koy yanından ayrıldıktan sonra cebine bak de ;) bana kız arkadaşım yapmıştı çok hoşuma gitmişti

0|0
    0|0
  • şimdi ufak kalplı yapskan kagıtlar al ona bişeyler onu sevdiğene dair bişeyler yaz işte sonra sevgilinin evine gidiyomusn bilmem ama gidersen onun odasına git ama onu sokma kapyı kapat o kalplı kağtları kapıya bir bir yapstr :D

0|0
    0|0
  • al onu çaktırmadan annen ve babanın olduğu bir mekana yemeğe götür.ama aileni ikna etmesi var tabi edebilirsen.sen gör bak ozaman nasıl süpriz olur ona süprizlere doyar walla :)

0|0
    0|0
  • Önce sevgilini anlatsan nasıl biri? Fabrikasyon değilse tabi -_-

0|0
    0|0
  • İlla Birşey Yapman Gerekiyormu ?

Yanında Ol ve Ona Sevdiğini Hissettir Bence Yeter ;) :D

0|0
    0|0
  • :D ona bir sabun alöyleyse :D cinsel açıdan eksik arkadaşımız belliki :D :D

0|1
    5|1
  • en sevdiği tatlıyı yap götür

0|0
    0|0
  • çiğ köfte yap

0|0
    2|1
  • testislerine dizinle vur :)

0|0
    5|1
  • bu sevgilire hediye işleri boş bundan 4 yıl önce iphone 3gs ler daha yeni ülkemizde ben de gittim aldım buna hatta birde kitap aldım kitabı kestim içine koydum bir gün buluştuk ona demiştim sevineceğin çok büyük bir hediye aldım dedim evet onun için çok büyük bir hediyeydi ama benim için onun yanında hiç bir şeydi her ne kadar kaç aylık harçlığımla alsamda sonra kitabı bir güzel kestim içine koydum iphonu ve kitabı kapladım buluştuk verdim dediki bu muydu çok büyük hediyen sonra kitabı açınca sevinçten havaya uçtu eee noldu bir ay sonra ayrıdık yeni sevgilisiyle o telefondan resim çekildi yani sana diceğim öyle bir hediye alki ya da yap sadece ona özel olsun :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bir sandık al. hazine sandığı gibi olsun ama. orta boy veya büyük boy alabilirsin orası sana kalmış. içine renkli renkli çikolatalardan al, badem draje olabilir mesela inci gibi durur içinde. sonra renkli kartonlar al ve küçük küçük kesip bir kurdeleyle birbirine bağla, içlerinede notlar yaz. ama ilk başta kutuyu açtığında "sen benim en tatlı hazinemsin, sana verdiğim bu hazine senin yanında hiç bir şey kalır.." gibisinden bir notla karşılaşsın. daha güzel bir not bulursun artık orası sana kalmış :)

0|0
    0|0
  • onunla ilk tanıştıgın andan itibaren herşeyi bir günlüğüne yaz .. Onun hakkında düşündüğün herşeyi kucuk kucuk kagıtlara yaz kalpli kutuya koy :) ım başka bir kutuyu böceklerle doldurup üstüne falan fırlat ne bıleyım glkjdfhdfjhdj

1|0
    0|0
  • bi arkadasını al yanına ilk tanıstıgınız yere git mesela

nasıl tanıstıysanız anlat ona böyle tanısmıstık hatırlıyormusun falan

anılarınızın oldugu yerlere bir bir git videoya cek.

hem eskileride anmıs olursunuz güzel olur :D

0|0
    0|0
  • 52 kağıtlarının uzerıne aynı boyutta reklı kagıtlar yapıştır.

Üzerine de bıseyler yaz ıcınden gelen geçen herseyi.

Birlikte oldgunuz bı zaman hadı pişbirik oynayak de.

Denediim karsımdakının yuzunde ınanılmaz bı sevınc oldu.

0|0
    0|0
  • kafasına kürekle vur panpa :P

0|0
    0|0
  • türkiye harıtası al uzun ınce kurdele al ufak renklı zarflar var onların ustune ıl lerın plaka kodunu yaz. zarfların ıcıne bıseyler yaz bu sehırde senınle sehırın neyı meshursa onu yemek ıstıyorum tarıhı meshursa onu gormek ıstıyorum ve bırazda farklılıklar kat zarfın uzerıne plaka kodunu yaz ve o zarfa kurdeleyı bantla kurdelenın dıger ucunuda sehırın ustune bantla 5 saat ugrassın dursun onunla :) bana yapılmıstı bu hedıye ama yazılar hep siir di

2|1
    0|0
Yükleniyor...