Eşcinselim... Ailemle yapamıyorum..

Problemim su 18 (!) yasindaym lise sondayim ve bu konuda aile baskisi yasiyorum. Beni ogrendiklerinden beri gozlerinin onunden ayirmiyorlar. Arkadas cevrem, kilik kiyafetm, eve giris cikis saatlerim, harcadigim para, telefonum, face twtr watsapp gibi sosyal aglarim hepsi onlarin kontrolu altinda. Ozelim falan yok sosyal hayat sifir.. Feminen biri degilim kendimi riske aticak bisey yapmam disardan hic belli olmuyorum hatta bunu gay arkadaslarim bile soyluyorlar. Annem babam ve abim bana bu konuda hakaret ediyorlar. Daha simdiden annem evlenme baskisi yapiyor. Ailece gittigmz bir psikolog bunun bir hastalik olmadigini soylemesine ragmen abim tedavi olup duzelmem konusunda beni tehdit edyor. Yazacak cok sey var anlatmadigim cok sey ama bugun yazmaktan sikildim. Cok fazla sey yazmadim icimi dokmeyi sevmiyorum sanirim ama buna ihtiyacim var. Arasira buraya yazacagm ya da siz sordukca yanitlayacagm. Durumu cok yuzeysel anlattim. Bu yazdiklarim buz daginin sadece gorunen yuzu. Kendimi nasil mutlu edebilirim yorumlarinizi ve cevaplarinizi bekliyorum... anlamsiz yorumlarda bulunacak heterolara brazzers sifresi verebilirim burada yorum yazmak yerine orda video izleyin. Yeterki sayfamdan uzak durun...!

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Bi tane daha

0|0
    0|0
    • Bir tane daha olan ne?

• Problem işte burada. Benden istenen biyolojik kimliğimle toplumsal kimliğimin örtüşmesi. Bir kadından hoşlanmak evlenmek çocuk yapmak neslimi sürdürmek ev reisi olmak vs. Ama ben bu değilim. Bu iki kavramın örtüşüp örtüşmemesi umurumda değil. Bana sadece ben olmak yeterli birbaşkası olmak değil.

• Egosantrik düşünce :) biraz daha ilerlesin yasin oturur merak etme.

Kızlar Ne Diyor 4

• Onların senı anlamasını asla bekleme.

Yasadıgımız toplum anlamazken onlarda bunu anlamıcaktır.

Ama saygı duyulmak zorundadır.

Aids ya da verem gibi bir hastalık diye dusunulebilicek bir durum değil bu.

Elbette kotulugunu ıstemezler fakat senı onlardan soyutlar onların bu tutumları.

Eger yasın musaıt ve ımkanında varsa yanlarından ayrılabılırsın.

0|0
    0|0
  • onların gözünde onların istedigi gibi biri olduguna dair bir imaj çiz. o zaman seni biraz rahat bırakırlar.

0|0
    0|0
  • Ailen buna henüz hazır değil demek ki. Allah yardımcın olsun

0|1
    0|0
  • Yani açildinmi ailene escinsel oldugunu..bu bir basaridir.

0|0
    0|0
    • Keylogger denen lanet bir program yuzunden abime yakalandim. Boyle birseyi aciklayip kendime yokusa surmek gibi bisey yapmam.

Erkekler Ne Diyor 9

• LGBT derneklerinden yardım iste. Onlar aileler ile konuşma konusunda daha deneyimli oldukları için daha işine yarar bence.

0|0
    0|0
  • Toplumumuz henüz böylesine bir hoşgörüye sahip değil dostum dolayisiyla seni anlamalarini bekleme

0|0
    0|0
  • ailenin durumu kabul etmemesi senin tercihin kadar normal.hala bunun bir anlık merak ya da hata olduğunu düşünüyorlar.sen sana asılan ya da küfredecek insanları kabullenip sayfanda istemiyorken,ailenin hee tamam o zaman demesini beklememelisin.

0|0
    1|0
    • Evt bircok kez aile danismanligina basvurduk. Durumu ogreneli 2 yil oluyor. Tekrar gitmeyi dusunuyorum.

• daha fazla zaman lazım özellikle senin artık büyüdüğünü ve kendi seçimlerini yapabileceğini anlamaları için.

• benim böyle bir danışanım vardı.öğretmen ve en yakın arkadaşı bile bilmiyordu.dışarıdan belli etmezdi ama evli sakallı bir adama aşıktı .erkeklerden hoşlanıp grup sekse varana dek ilişkileri vardı.sürekli evlenmesini isteyen çevresi vardı .ama kadına asla birşey hissetmiyorum diyordu .evlenmen bu şekilde mümkün değil kardeş .kadınada yazık .eğer cinsellik sıkıntın varsa mastürbasyon yapacan veya cinsel ilişkiye ebedi hayır diyip hadımlaştıracan kendini

0|0
    0|0
  • ailenden uzaklaşırsan daha kötü olur senin için madem psikoloğa gidiyorsan bu yazdıklarını onunla konuş onlarda ailenle etraflıca konuşsunlar onlarada hak vermen lazım korkuyorlar başkalarının söylemlerinden bence doktorunla konuş ailenle o konuşsun

0|0
    0|0
  • Vallahi kardeşim ailenin değişmesini bekleme. Liseyi bitir, üniversiteyi oku. Ekmeğini kazan ekonomik özgürlüğüne kavuş. Ondan sonra rahat edebilirsin ancak. Evlenme konusunda baskılara aldırış etme. Sana almak istredikleri kıza eşcinselim dediğinde zaten seninle kimse evlenmez merak etme.

0|0
    0|0
  • a, p?

0|0
    1|1
  • belki sorun hormanaldir .yani hormonlarına baktırdınmı

yada sen böle olmakdan mutlumusun

normal bir erkek olmak isteyıp ıstememen önemli istiyosan eğer herzaman bir çözümü vardır iş sende, kafanda bitiyor bence.

0|0
    1|0
    • Degisim istemiyorum. Hormonal olduguna inanmiyorum. Daga cok yetistirilmeyle alakali. Bu kisilik meselesi l. Degisim demek kisiligimi satnak demek.

• ben bunun bir çeşit hastalık olduğuna inananlardanım yanlıs anlama seni yargılıyor değilim ama sonuçda yaradılışımıza ters bir durum.

• öncelikle evlenme hem sana hem evlendiğine yazık olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...