5 Saat boşalamıyorum ?

Merhaba arkadaşlar,

cinsel ilişki sırasında yarım saatlik ön sevişme de, oralda boşalamıyorum.

Ardından ilişki sırası geliyor, bir çok pozisyonda yavaşlamadan, performans düşmeden hızlı ve iyi bir şekilde ilişki sürüyor.

Zevk alıyorum, öyle bir problemim yok.

Fakat Ortalama 4,5 - 5 saat civarında boşalıyorum.

Sperm sayısında da bir problem yok.

Sadece saatte bir su içmek için ara versem yeterli kalıyor, tekrar hızlı bir şekilde devam.

Ama partnerim isterse kesebilirim ilişkiyi.. Sırf bundan dolayı başka bir şehirden şehrime ilişkiye girmek için gelen bile oldu.

Benzer durumda olan kimse var mı ? Önerileriniz nedir ?

Güncellemeler:
Bazı gerizekalılar hatun kaldırmak için yapıyorsun, başka kapıya vs vs yazmış.

Ulan mal, gizli soruyorum adı üstünde :D buraya cevap verecek kız da açık şekilde yazacak değil ya ahahaha.. harbi mallar.

Kız orda hangi marka hesap makinesi alayım diye soruyor onu bile gizli soruyor bunu mu açık cevaplayacak. ahahahh.

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• bilader hatunlar da sperm görmek ister ve hoslarina gider spermle yıkanmak.

zaten sperm göremezse ondan zevk almadigini dusunur.

bu yüzden ne kadar yalan söylediğin ortada. kimseyi kandirma. hizli 4-5 saat seks yapamazsin.

ha 4-5 posta bosaliyorum sabaha kadar desen anlardım ama bu kadar da saf sanma insanlari hadi kolay gele başka kapiya!

0|0
    0|0
    • güncellemene atfen soyluyorum: yalancisin bilader., bu da tamamen ortada. yalanla burada fazla barindirmazlar seni. kaile bile almazlar

Kızlar Ne Diyor 2

• keske gercekten olsa :)böyle adami ben birakmam:D

0|1
    0|0
  • Senin tahmin edebiliyorum gibi :))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yavrum, bildiğin bu işin profesyonelleri bile performans düşmeden yavaşlamadan maksimum 12 - 15 dakika idare eder... Sen fazla atmışsın...

AKP reklamları gibi abartıdan başka birşey değil...

1|0
    0|0
  • Var .. ben 25 saat boşalamıyorum.. en son senin gibi hayatında hiç *m görmemiş birini bulup suratına attırıyorum.. ancak öyle rahatlıyorum...

1|3
    0|0
  • Bu kadar atmasyon bir şey ne duydum ne gördüm ne de yaşadım. Abartısız 20-25 dk o da en iyi şekilde işi bilenler sürüyor. bu sağlıkla alakalı değil. bilgi ve tecrübeyle ilgilidir. ancak 4-5 saat biraz fazla değil mi? bu konuya verilen cevapları okuyunca eminim sazanlar diyorsundur ama cevap vermemizin amacı inandırıcı gelmediğini belirtmek içindir. Yani bu sitede öyle düşündüğün gibi sazanlar yok arkadaşım :D

0|0
    0|0
  • resmen kendini satılığa çıkarmıssın. umarım alıcın olur. dikkat et bir kamyoncuya denk gelme. :D:D:D patlatır seni

1|0
    0|0
  • Sağlam salladın he :D

0|0
    0|0
  • len 5 sat hangi kadın dayanır :D

0|0
    0|0
  • yalanini mikim, 5 saat ne olm bir gunde bir posta bitersin o zaman sen.

0|0
    0|0
  • at yalanı sik...yim inananı

0|1
    0|0
  • 5 saat abartıda kızın biri eski erkek arkadaşım la 1 saate yakın sürüyor ,hatta arada muhabbet ediyoruz yarın ne giyeceğimizi konuşuyoruz demişti bende inanmamıştım ama beni postalayıp çocuğa geri döndü

0|0
    0|0
  • vidanjör gönderiyorum bekle

0|0
    0|0
Yükleniyor...