Travestilerden hoşlanma sorunum / Yardım lazım

Ne kadınlardan, nede erkeklerden hoşlanmıyorum ama güzel, kadınsı bir travesti gördüğümde yerimde duramıyorum. Bu cinsel bir yönelimmidir yoksa altında başka sorunlarmı var? Lütfen yardımcı olun, bıktım artık. :(

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Eşcinselleri anlarımda travestilerden hoşlanmak nasıl bir fantazi ya.Kadın görünümlü erkek yani hayır onlarda garip ama sizin neyden hoşlandığını çözmek daha zor.Kadın görünümlü ama penisi var?E sen hangisinden hoşlanıyorsun şimdi?Penis kısmından mı görüntü kısmından mı :S

0|0
    0|0
    • durumu zor arkadaşın birde evlilik gibi birşey olsa .s

• Neresinden hoşlandığımı bende bilmiyorum ama hiçbirşey yapmasalar bile beni baştan çıkarabiliyorlar.

Kızlar Ne Diyor 1

• iyi ki bu kategoride biri travesti ile ilişkiye gireceğini paylaştı anam herkeste ne gizli duygu varmış travestilere

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Gay değilsin ama bir travestiye oral seks yapmayı düşünüyorsun... Bu nedenle travestiler ilgini çekiyor.. Tahminim öyle ..

0|0
    0|0
    • Oral'in hertürlüsünü yapmaktan iğreniyorum, anca yaptırırım. Bu yüzden dediğin olamaz. Neden hoşlandığımı bende bilmiyorum ama durum bu.

• hayal kur.. Bir travesti ile beraber olduğunda ona en çok yapmak istediğin şey nedir ve bunu yapınca o travestinin senin hakkında nasıl fikir değiştirebileceğini düşün.. Belki bu seni sonuca götürebilir..

• Masturbasyon yaparken bile onu hayal ediyorum zaten, başka yolu yok çünkü. O sıradada sadece karşımda hayal ediyorum, birşey yaparken değil. Sadece karşımda görmek yetiyor beni etkilemesi için.

• arkadaşım bence kendin olmak istediğin gibi yaşamayı tercih eden cinsten hoşlanıyorsun

0|0
    0|0
    • Yazını ilk okuduğumda "Hadi lan ordan" dedim ama biraz düşündüm, gerçektende olabilir.

• Sendemi benim gibisin?

• istersen ekle arkadaşım anlatmak istediklerini paylaşırsın

• candır trolar pampa bakma mıllete :D

0|0
    0|0
  • pskolojıktır inş. kardeş ama diyer türse işin zor toplum hazır değil böyle şeylere

0|0
    0|0
    • Elimde olan birşey değilki bu.

Yükleniyor...