Bütün eşcinseller böyle mi?

Hala Gülüyorum :DDDD link

Çocuk ağır gay yanlız ben o kadar iyi dans edemiyorum be kendi kızlığımdan utandım laksjlfdas bütün eşcinseller böyle mi? :D

Not:Sesi bile benimkinden daha tatlı be :D *hala gülüyor*

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Komik degildi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• neden insanlar birbirlerini aşagılayıp hakaret ederler anlamadım. her düşünceye saygılı olak zorunda degilmiyiz..bizim hoşumuza gitmese de karşımızdakine hoş görü ile yaklaşmak zorundayız

0|1
    0|0
  • Ben bir estetik göremedim, bildiğin odun...

0|0
    0|0
  • Koımi kbir şey yok ki sesi ince olan herkes gay diyede bir şey yok ayrıca benimde sesim bundan daha yumuşak ama gay degilim..

0|1
    0|0
  • bnde anlamıyom bu gayleri lezleri

0|0
    0|0
  • Neye güldüğünü anlayamadım

0|0
    0|0
  • Isteksiz seks yaparsan boyle bir top cikar normal madem seks yapmayi bilmiyonuz neden ogrenmeden isin basina geciyosunz :))))))))

0|0
    2|2
  • komiklik olsun diye sorduysan hiç komik değil. gerçekten sorduysan çok komik

0|0
    0|0
  • bütün eşcinseller böylemi bilemem ama gerçekten bu kadar güldünmü buna canım benim ya :D :D

0|0
    0|0
  • hiç güleceğim yoktu gittim kendime gülecek aldım

0|1
    0|0
  • ne güzel işte

0|0
    0|0
  • sanane milletin hayatından ne olduğundan neden dalga geçiyosun milletin seçimleriyle

0|0
    0|0
  • Bukadarmı cahilsin adam kareografiye uyuyor gay falan değil cahilini gördümde bukadarını görmedim link

2|1
    1|0
    • İngilizceni geliştir biraz.Videonun lınkını attın cocuk calıstıgı kareografıye uymus sen demekkı nasıl bır odun aldıysan ıcıne hareket edemıyorsun kıvrak degılsın

• Ya* salagı okadar okul ve hayat tecrübesi sana bir sikim katmamış hala boş bir insansın.gösterdiğin videoyla eşcinselliigin allakası olmadıgı ıcın escınsellerde mı böyle demen ayrı bır gerızekalılık kendı mallıgını bukadar acıga vurma.ŞİMDİ SİKTİR GİT CAHİL

• Olum beni sorum s* gitmesi gereken sensin neyin kafasındasın sen hala lan?Ulan özürlü çocuk gayet oynak ve o çocuk gerçek hayattada bir eşcinsel anladın mı s*k beyinli.Bütün eşcinseller oynak mı değil mi soru bu ama sen olmayan beyninle bu kadar anlıyorsun işte.ŞİMDİ anana avradına sövmeden defol git i*ne.

• kedi canını senin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gaylıkla ilgisi ne anlamadım

vucudu esnek olamazmı

gülünecek bir yanıda yok

0|1
    0|0
  • Videoda adamın gay olduğuna dair hiç bir ibare göremedim ben..

0|1
    0|0
    • Videoda yok zaten.

• Evet karşılık vermeden şikayet etmen yeterli.Aksi takdirde seninde onlardan bir farkın kalmaz sende onlar kadar kabahatli olursun.

• Tamam uyarı için sağol.

• ben gülünecek bir şey göremedim. fakat sen cinsiyetçi bir k*şar olduğun için sorunu eksiliyorum. ayrıca soruyu cinsellik kategorisinde açtığın için mal olduğunu düşünmekte de hiç bir sakınca yok diye düşünüyorum.

2|6
    2|0
    • Sanane kardeşim istediğimi yaparım ya?İster savunur ister sayar ister söverim.Kendi ağzında söylüyorsun sonra gerizekalı gibikonuşuyorsun.İnsanların düşüncelerini özgürce belirtebileceği bir yer.Tamam mı?Bastı mı kafan?Bende en azından 2 gram var sende o da yok.

• evert özgürce ama senin yaptığın karaktersizlik. arada ki farklı anladın mı? hayır mı? hmm tamam.

Yükleniyor...