Ileride bir problem olur mu ?

2 yıllık bir ilişkim var.Geçen ay nişanlandık.Ama şöyle bir şey var ki ben bakire değilim.Erkek arkadaşım biliyor kabullendiğini de söylüyor ama ben ileride sorun çıkmasından çok endişeliyim.Sizce ilerde bundan dolayı sorun yaşar mıyız ?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Karsindaki insani en iyi taniyan sensin. Ileride bunu sorun yapip yapmiyacagini senden baska kimse bilemez. Bu soruyu buradaki insanlara soracagina kendine sormalisin. O adamin kisiligini, dusunce yapisini bilemeyiz ki yorum yapalim bu konu hakkinda.

1|0
    0|1
    • Evet yinede genel algiyi gormek istedim ona direkt soramiyorum bu sekilde.

• Eger seni gercekten seviyorsa ve istiyorsa bunu bir sorun olarak gormemesi gerekir. Ki gercektede bu bir sorun degildir zaten. Ondan once ki hayatinla seni yargilamaya kalkarsa ve boyle birseyi yuzune vurmaya kalkarsa zaten yapacagi en buyuk yanlisi yapmis olur.

Erkekler Ne Diyor 17

• sevgilin bakir değilmiş zaten sorun ne? evet bekareti savunuyoruz ama dişe diş yani. benim anlamadığım bugünleri bilerek yapıyorsunuz seksi arkasında durun.yaptım özgürüm kendi ayakları üstünde duran bir kadınım kabul edersen böyle diyemiyorsunuz hem de bakir olmayan adama ! birbirinize sadık olmanız en önemlisi bence kendini ezdirme sakın

0|0
    0|0
  • eğer adam gibi adamsa hiç problem olmaz merak etme. inşallah olgun birisidir. sen herşeyi anlatmış gizlememişsin, yarın yüzüne vurursa, bilerek kabullenerek evlendiğini söyler ve çeker gidersin. zaten böyle birşeyi yüzüne vuran adam da seni haketmemiştir.

0|0
    0|0
    • Haklisin olgun biri oldugunu dusunuyorum umarim oyledir.

• O da ileride seni aldatırken ruhum seninle sadece bedenimi başkasına soktum diyecektir... Akıllı yatırım..

0|0
    1|1
    • Aldatmayla ne alakasi var ?

• Şimdilik alakası yok ama ileride olacaktır .. Çünkü adam o km mal almamış, haliyle diğer 2. ellere de bakmak isteyebilir... Ben çok aşşağlık konuşuyorum :(

• Allaha sukur beni mal gibi gormyen bir adama asigim.

• ne kadar yansıtırsan o kadar sorun olur geçmişin.karşısına çıkacak anı,resim vb olmamalı.

0|0
    0|0
  • bence ileride mutlaka sorun yaşarsın kıskançlık yüzünden çıkacak en küçük tartışmanızda yüzüne vurmasada imalı konuşacaktır. bunlara şimdiden alışsan iyi olur benim düşüncem bu

0|0
    0|0
  • Bu dakikaya kadar yaşamadıysan daha da yaşamazsın. Mutluluklar.

0|0
    0|0
  • Adam kabullenmişae sorun olmaz

0|0
    0|0
  • biliyorsa kabullenmiştir bence sorun etme birliktelik yaşadınız mı peki?

0|0
    0|0
  • biliyorsa kabullenmiştir sıkıntı çıkmaz

0|0
    0|0
  • evlendikten sonra sorun çıksada boş artık almış bir kere

0|0
    0|0
  • Veciz Bir lugat edeyim.O senin bedenine dEgil Ruhuna Asık .)

Hakkınızda Hayırlısı Olur insaaLLah.

0|0
    0|0
  • Evet sorun olabilir ama olmayadabilir mesela sana sinirlendiğinde seni üzmek adına bakire olmadığını hatırlatabilir veya zamanla sana karşı güven duygusu azalabilir ama avantajın seni öyle kabul etmesi eğer sorun yaparsa ben zorlamadım kabul eden sendin deme hakkın var

0|0
    0|0
  • sevgiline şaşıyorum doğrusu nasıl kabul edebilmiş helal olsun ne mide varmışş

(dip not : senin isteğin dışı tecavuz vs olayları bu dediğimden tenzih ediyorum.)

0|2
    1|0
    • O da bakir degil bu durumda bende mi midesizim ?

• evet tencere tava misali , mutluluklar size tatlım :))

• ilerde adama sadık kalırsan sorun olmaz

0|0
    0|0
    • Tabiiki.

• aklında şüphe olur her erkeğin tabiki seninde normal insandan az biraz daha fazla kanıtlaman gerekir sadakatini ama çok büyük sorun olmaz kabul etmiş ise

• Ya bu tamamen kişiliği ile alakalı benım sevgılımdı öyleydi tartsır kavga ederken bile yanlıs anlamasın diye elımden gelenı yapardım ki cok hassastı ben baska bısey desem bıle onu ima ettiğimi dusunur aglardı

0|0
    0|0
    • En basindan soyledim iki yildir bir kez konusunu acmadi ama ne bileyim kuruyorum kafamda.

• tamam işte senın icin rahat değil cunku o yüzden ve mhtemelen pişmansın da takma kafana enazından söylemişssin gidip daha adi davranıp diktirebilirdinde

• Eğri oturup düzgün konuşalım, tartıştığınız zaman istemediklerinizi duyabilirsiniz bu da karşı tarafı çok üzer, keşke iyice düşünüp ona göre karar verseymişsin nişanlanmışsın hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
  • hayatın ne getireceği belli olmaz yarın bürgün bir tartışmanızda sana karşı kullanabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bakireliğini o almadıysa büyük olasılık çıkar

0|0
    0|0
    • Ondan onceydi.

• son tavsiyem yatak odasında mutlu et onu aklını başından al. her şeyi yap. yap ki aklına başka bir şey gelmesin:))

• Aklimda bulunsun :)

• Neden soyledinki anlamazdi cokmu genisdi.

0|1
    1|0
Yükleniyor...