Evlendiğim zaman daha az zevk alma durumu olur mu?

Mantıklı cevaplar verir misiniz ilk önce . ben masaj aletiyle mast yapıyorum ama hissiyatım zaman geçtikçe kayboluyo gibi . yani ilk zamanlar değdirdiğim anda zevk alıyordum şimdi o zamana göre azaldı . sorum şu evlendiğimde bu durum bir sorun çıkartır mı bana geç boşalma zevk almama gibi ? yardımcı olursanız sevinirim.

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Malasef gerçekilişkisırasında erkeğin cinsel organı sana zevk vermeyeceği için orgazma olman güçleşecek nedeni vajinan içerden değil sürekli kritoris den uyarıldıgı için seks sırasında içerdekiş sürtünme sana etkisi olmayaca en kısa zamanda bırakmam yok boşalmak istiyorsa vajinanla değil meme ucu gibi yerleri okşarak ya da hayal gcünü kullanmanı tavsiye ederim

umarım istediğin gibi olur herşey

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim.

• farklı şeyler diye tahmin ediyorum

• mesaj bölümünden detaylı yazışalımn istersen

Erkekler Ne Diyor 11

• Klitoral orgazmin esiri olursun

0|0
    0|0
    • Vajinalla ilgisi var mı peki?

• klitoral orgazm yaşamaya alıştığın an partnerinin klitorisine temas etmesinden zevk alırsın içine girerek gitgellerde okadar fazla etkilenmezsin malesef

masaj aleti ile yaptığında hissiyat biraz azaldı demişsin biraz zaman bıraktıgında düzelir mutlaka

1|0
    0|0
  • çok değdirmekten değil o değene alışmaktan.evlenince odun gibi sevişirseniz aynısı olur

0|0
    0|0
  • Çok uzun zamandır ve çok sık yapıyorsan orgazm olmakta güçlük çekersin.

Normal şartlarda birşey olmaz.

1|0
    0|0
  • arada değişiklil yap masturbasoyn günlerini değiştir yapma şeklini değiştir ya da flim izlemek yerine hikaye oku ( eklersen daha iyi yardımcı olabilirim)

1|0
    0|0
  • bu sorunun cevabını sen gibi yaşayıp evlenen bayanlar yazarsa daha mantıklı cevaplar alacağını umuyorum

1|0
    0|0
    • umarım vardır benim gibi ve cevap vericek tesekkurler.

• haklısın öyle

• istersen özeldende konuşurz sonra silerisn

• eger uyrasanız birbirinize daha çok zevk alırsınız sınırsız seks var ya az zevk almak die bişey olabilir mi seksi seviyor musun ne derece seviyrsun

0|0
    0|0
  • yok olmazyaa

1|0
    0|0
  • geç boşalma ihtimali var çünkü ilişki sırasın da istediğini bulamaya bilirsin

1|0
    0|0
  • bırak o aleti. benden tavsiye. uyuşturrucuya benzer bu iş, hep daha fazlası. kendinde söylüyorsun, ilk zamanlar hemen zevk alıyordum diye. yarın cinsellik kesmez haberin olsun

1|0
    0|0
    • kesinlikle dedgn gibi uyuşturucu . ama kendim nasıl yapıcam bilmiyorum ona alışinca kendim yapınca zevk alamıyorum

• ya kadın bulamaz anlamında. sistem aynı çalışıyor.

• anladım

• mastla gerçek ilişki farklı ama sıkıntı yaşaya bilirsin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ne kadar zamandır sadece mastürbasyon yaptığına bağlı. normal ilişkiyle mastürbasyon farklı. yıllar boyunca sadece o şekilde tatmin olursan evlendiğinde sorun yaşayabilirsin. normal ilişki zevk vermeyebilir.

1|0
    0|0
    • evet sanırım bırakıcam teşekkürler

• Birlesince zevk almazsin esine elle yaptirirsin artik

0|1
    1|0
Yükleniyor...