Bu soru herkese lütfen bir göz atalım benim görürüm

Son zamanlarda bakıyorum da kızı da erkeği de hep cinsellik düşünüyor tamam düşün de içinde kalsın artık genellikle herkes bunun için çıkıyor güvenilecek insan kalmadı bu kadar mı düşülür yaa insan kendini eşine saklayamaz mı herkes bir cinsel açlıkta...

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• "Aslında ucuz olan ne biliyor musun ? Beş kuruş vermeden savurduğumuz ön yargılarınız ..(!)"

ne kadar anlamlı bir söz aslında benim hayatımı ve karşıma çıkan insanları özetleyen bir cümle..

Neden insanlar bu kadar ucuzca düşünür neden ?sevgi saygı bu kadar basit mi bir insana neden sadece bir açıdan bakarlar o kadar karmaşık ki düşüncelerim...

bazen bu hayattaki amacım ne diye düşünüyorum değer verdiğim insanlar değersizleştikçe

0|1
    0|0
    • Çok çok haklısın kafa biraz o düşünceyi unutsa sevecek o kadar çok şey var ki

Kızlar Ne Diyor 11

• 5* çaktım panpa.

Evet malesef. hele ki kızlarla birlikte olunca adına kaşar diyolar. olamayınca da kezban.

Bir laf varya cinsel açlığın afrikasıdır türkiye diye. Çok doğru malesef.

0|0
    0|1
    • Ya bak erkek bile benimle öpüş yatağa yat yoksa ayrılalım bu ne böyle falan diyen arkadaşım var kızıyorum oğlum beynini ordan al biraz farklı bak diyorum da yok ya sanki hiç görmemiş

• 5 yıldızı hak ediyorsun. Hak verdim.

0|1
    0|0
  • Ne güzel dedin. Herkes bir cinsel açlıkta. Ve yaşadığımız toplum, medya içerikleri her şey bunun üzere programlanmış. Neden her reklamda çıplak kadın figürü? Tam da bu yüzden.

0|0
    0|0
    • Aynen herşey öyle olmuş çok aciz ve milleti de bunlar normalmış gibi gösteriyorlar

• cinsellik ve güven konusu nedense bizim geleneğimizde çelişiyo insan gercekten sevdiği güvendiği biriyle yaşamak isteyebilir bu bir ihtiyaç sonucta tabiki önüne gelenle olması yanlış ama sevgiği ve güvendiği insanla bunu yaşamak istemesi çok normal bence

0|0
    0|0
    • Bunu da artık öğrendiler sonsuz bir güven verip yatağa atıyorlar sonra iş tamam bir ay sonra gereksiz bir mana bulup ayrılıyor kolay oldu artık herkesin duygusu ile oynamak bile

• işte o kişiyi iyi seçmekte senin elinde..

• Aynen öyle

• cnselliğin bu kadar gözümüze gözümüze sokulduğu bir dnemde akıllarda bu arzunun olması artık gözardı edemeyeceğmz bir gerçek..

0|0
    0|0
    • Öyle bir şey oldu ki biz de kabullenir olduk çok kötü

• kabul etsen ne ayıp etmesen çağ dışı insan arada kalsan politil.insanlık zor zanaat :)

• dimi çok haklısın çok yanlış bişey..

0|0
    0|0
  • E teknoloji var,Ülke desen cinsel kıtlıgın afrikası olmuş?Erkeklerin hormonları da kımıl kımıl..

0|0
    0|0
  • katılıyorum sölediklerine ama yapıcak bişi yok kimseyi değiştiremeyiz

0|0
    0|0
  • Kesinlikle haklısın ama insanlar bunu anlayamıyor işte o anlık zaaflarına yeniliyorlar.

0|0
    0|0
  • Türkiye cinselliğin afrikasıdır

0|0
    0|0
  • kendini saklamak biraz zor bu zamanda ama en azindan arka sokak kopekleri gibi karsi cinsin nefes alan her modeliyle de yatilmayacagini dusunuyorum. sevdiginle olmalisin.

0|0
    0|0
    • Sevdiğin ile olsun da öyle bir güven veriyor ki o sana dese aldatıyorum seni inanmazssın o derece sonra yatağa atıyor sonra bir süre sonra hoppala yol ver sevdiğin insan olsa bile bir sınavdan geçireceksin ve uzun süre bekliyeceksin

• Aynen öyle..

Ciddiyet kazanmış ilişkilerde cinsellik normal karşılanmalı, fakat 1 haftalık veya 1 aylık sevgiliyle de ilişkiye girilmemeli..

Erkekler Ne Diyor 8

• Sorma dostum bıktım usandım kızların cinsel ihtiyaçlarını giderip beni yok saymasından

Kendimi eli yüzü sildikten sonra ayakkabılarını temizleyip bir köşeye attıkları ıslak mendil gibi hissediyorum namıssızların yüzünden :/

0|0
    0|0
  • Cinsel açlığın afrikasıdır türkiye

0|1
    0|0
  • Söylemesi kolay..

Bir kızla 2 yıl çık, "yeter artık ne zaman yatıcaz" diye bağırmaya başlarsın, aha buraya yazıyorum..

0|0
    0|0
  • Aslında bu sorunun cevabı ''SANANE'' olmalı. Yani bir erkek yaşayınca oww milli olmuşsun hayırlı olsun denrken ne yani bir kız yaşayınca fahişe mi oluyor. Fikrin düşünüşün çok saçma. Herkesin kendi bedeni kendi kararıdır. Özgür düşüncesidir kimseyi kısıtlayamazsın.

0|0
    0|0
  • cinsellik dediğiniz 5 dakkalık zevk.ciddi söylüyorum sarılıp uyumayı daha çok tercih ederim

0|0
    0|0
  • artık tek eşlilik gerek görülmüyor belliki

0|0
    0|0
  • Ortada soru yok.

0|0
    0|0
  • kız dediğin mendil gibidir kullan at..

0|0
    1|1
Yükleniyor...