Lezbiyen ya da biseksüel bir kızın size ilgisini fark eder misiniz?

Gizli Üye
kızlar sorum size ama empati kurabilen erkek arkadaşlar da cevap verirse sevinirim.bir kız olarak bir kız arkadaşınızı kıskanıyorsunuz diyelim başka kızlardan ve trip atıp sevgili gibi,telefonda uzun konuşmalar yapıyorsunuz.her şey başta arkadaşça giderken sizin bu ilginiz sonucu kız arkadaşınız size daha özel davranıp daha çok kıskanmaya ve ilgisi olduğuna dair imalı konuşmaya başlıyor fakat açıkça da diyemiyor ben lezbiyenim ya da biseksüelim diye.bu kızın lezbiyen ya da biseksüel olduğunu anlar mısınız?ya da anlarsanız ona nasıl davranırsınız?bizde kız samimi ilgili tavırlarına devam ediyor ama tam bir şey söylemiyor.uzun konuşma,trip ve kıskançlıklara devam ediyor.siz üzülünce özel ilgileniyor.amacı nedir?utangaç mıdır?bu kız bu arada şakadan evlensek şöyle uyumlu olurduk diye bir kere demişti.özel imalarda gülüyor ama itiraf yok.
Lezbiyen ya da biseksüel bir kızın size ilgisini fark eder misiniz?