Lezbiyen ya da biseksüel bir kızın size ilgisini fark eder misiniz?

kızlar sorum size ama empati kurabilen erkek arkadaşlar da cevap verirse sevinirim.bir kız olarak bir kız arkadaşınızı kıskanıyorsunuz diyelim başka kızlardan ve trip atıp sevgili gibi,telefonda uzun konuşmalar yapıyorsunuz.her şey başta arkadaşça giderken sizin bu ilginiz sonucu kız arkadaşınız size daha özel davranıp daha çok kıskanmaya ve ilgisi olduğuna dair imalı konuşmaya başlıyor fakat açıkça da diyemiyor ben lezbiyenim ya da biseksüelim diye.bu kızın lezbiyen ya da biseksüel olduğunu anlar mısınız?ya da anlarsanız ona nasıl davranırsınız?bizde kız samimi ilgili tavırlarına devam ediyor ama tam bir şey söylemiyor.uzun konuşma,trip ve kıskançlıklara devam ediyor.siz üzülünce özel ilgileniyor.amacı nedir?utangaç mıdır?bu kız bu arada şakadan evlensek şöyle uyumlu olurduk diye bir kere demişti.özel imalarda gülüyor ama itiraf yok.

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ilginc bir durum ya arkadasinizin lezbiyen oldugundan emin degilseniz onu kaybedebilirsiniz. Toplumumuz da bu konuda bastirilmis duygulara sahip olan insanlar cok fazla. Arkadasiniz da eger boyle biriyse sizi rezil dahi edebilir. Tabi ki sizin dusunceniz yanlis degil escinsel olmak bir suc degildir kimse icin ama oyle bir ulke ki kimse fikirlerini soyleme konusnda ozgur olamiyor. Ben kizlardan hoslanirim. Yanlis anlamayin ama bir kiz arkadasim daha dogrusu deger verdigim kiz escinsellerin savunucusuydu. Bu konuda cok zorluk yasiyan insanlar varmis. Sizin yeriniz de olsam arkadasima bunu soylemem eger kaybetme ihtimalim varsa once nabzini olcerim. Bu konu daki dusuncelerini. Ya da kucuk bir oyun oynayin ona madem bu kadar kiskaniyorsunuz birbirinizi size karsi ilgisi olup olmadigini anlamak icin ilginizi cekin hic ummadigi anda tepkisi ne olacak eger sizin verdiginiz tepkilerden asiri bir tepki verirse o zaman anlarsiniz. He yok vermezse arkadasinizi kaybetmeyin derim. iyi dost zor bulunuyor ;) ya da ona bir gun erkeklerden hoslandiginizi ima eden tavirlarda bulunun ne bilim bir erkek gorurseniz su tasa bak off bbe felan deyin tepkisi ne olacak

1|0
    0|0
    • haklısınız.yani kıza imalrımı anlaması lazım.gülüyor ve yakınlığına devam ediyor ama biraz da utangaç.amacını çözemedim.çok değer veriyorum ona ve kaybetmek istemiyorum arkadaş ve aşk olarak.dengesizis ikimizde çünkü bir şeyleri pat diye söylemeye çalışırken korkup ya yanlış anlarsa diye çelişkili davranabiliyoruz.bu kız beni istemese ve lezbiyen ya da biseksüel olmasa uzaklaşırdı diye düşünüyorum.kimisi de anlayışlıdır öyle olmadığı halde.kimisi de kaçar sanki vebalıymışız gibi.anlarım umarım

• Manyaksınız siz ya ne diyeyim hayırlısı olsun :D

• amin.çok teşekkürler:)

Erkekler Ne Diyor 14

• Edebilirler sanirim

1|0
    0|0
  • Tabikide anlasilir illaki sana ilgisi olan biri swnjn onayladigin seyleri onaylar, y allasir, arada bir maaum õpücüklee fkwean kondurur. Ugrasir seninle.

1|0
    0|0
  • Eger seni ilk bastan itibaren normal olarak tanidiysa anlamaz

1|0
    0|0
    • en başta ona arkadaşça bakıyordum.sonra beni kıskanınca ilgilenmeye başladım.ayrıca biz anormal değiliz ama anlamamış olabilir dediğiniz gibi.ama ben çokkk açıkça ima ediyorum.salak bile anlardı yani.

• teşekkürler:)

• Rica ederim

• Cinsel yönden kızı azdırıcak sinyaller yolla vericeği tepkilerden anlayabilirsin ya da cesaretini topla direk sor.

1|0
    0|0
  • anlarım.davranışları kendını ele verır

1|0
    0|0
    • teşekkürler peki uzaklaşmaması ama yakınlığına devam edip imalarda gülmesi neden?utangaç mıdır yoksa benden adım bekleyip açıkça görmeden mi konuşmuyodur?istemeyen uzaklaşır sonuçta.

• :) ben lezbiyen p*rnosu izlediğimde özellıkle bu tür sahneleri olanı seçiyorum masajlı harıka oluyor

• :)

• lan sizin gibi sapıklar yüzünden dünyanın çivisi çıktı düzgün bir kız bulamıyoruz siz birbirinizi becerin ruh hastaları

1|0
    2|1
    • abaza sktr git buradan.lan milyonlarca heteroseksüel var ben mi yedim kızları.o senin beceriksizliğin.biz doğuştan böyleyiz azınlığız.homofobini de al erkek egemenliğini de sktr git sorumdan.o.ç...

• bazı konularda haklı olabilirsin ben saygısız biri değilim erkek egemen derken ben çevremde bir tane bile egemen erkek göremiyorum evet dünyada eşitlik yok ancak bu benim suçum değil neyse fazla uzatmayalım saygılar...

• bence de uzatmayalım.size de saygılar.

• aynısı arkadasımada olmuştu popoma elliyo arada türlü bahanelerle diyodu

0|0
    1|0
    • peki arkadaşınız ne yaptı?bizimki uzaklaşmıyor ama yakınlığa devam edip imalara gülüyor.açıklık mı bekliyor anlamıyorum?

• hee hakkaten nerden anladıysam bak o zamn şöyle yap bence lezbiye kızlar kendine güveni olmayan kızlardır de kesin küçükken tecavüze falan uğramışlardır de ya da şişman ve çirkin olurlar de filmlerdeki lezbiyenlere bakma de onlar erkek bulamadığı için kızlara yöneliyodur de

• siz hiç anlamadınız cevap vermeyin bence.

• :) :) :) :) Lezbiyenlere Karşı Değilim Ama Fena Gülesim Geldi :) :) :) Çok Güzel Sorularınız Var Kızlar YAAAAA :) :) :)

0|0
    0|0
    • gülmeyin.kız yurtlarını bir görseniz.özellilke üniversitede öğrenci evleri olsun başka şehir olsun daha rahatlanıldığı için bazı ilgiler ortaya seriliyor.

• öyle maalesef.benim gibi lezbiyen olanlar hariç,biseksüel kızların bir kısmı,erkeklerin çoğu fantezi amaçlı yazıyor.tek tük düzgün cevap veren hetero kız ve erkek çıkıyor.

• kusura bakma ama yazdıklarının çoğundan anlamadım :) biseksüel ne? hetero ne ? :) :) :) neyse cevabı buradan alacaksam hiç almamak daha iyi olur :) :) :) bu arada lezbiyen misin?

• Biseksüel değil.. Düz Lezbiyen o kız.. Eğer sen karşı cinse ilgi duyuyorsan o kızdan uzak durmalısın.. Oldukça tecrübeliyim bu konuda..

0|0
    0|0
  • o bildiğin lezbiyen sana gözkoymuş

0|0
    0|0
  • İstiyorsan öp bir kerw yanagindan sorun olmaz bu ama isteyip istemediği anlaşılır

0|0
    0|0
    • onu zaten yapıyoruz.hatta dudak kenarından öptük.diyorumya zaten çok yakınız.anlaşılmıyo ondan.

• Dudak kenarindan ara ara öp anlarsın dudagına yumulur çünkü birinde

• empati kurabilmem için homoseksüli düşünmem gerekecek o_O

yok ben empati kurmayayım...

0|0
    0|0
    • empati kurmak sizi homoseksüel yapmaz.insan yapar.ayrıca homoseksüel olmayabilirsiniz ama bu bizim de elimizde olan bir şey değil.doğuştan sizin dürtüleriniz gibi.lütfen bize hakaret etmeyin böyle diyerek.

• ilgi her şahısta farkedilir.

1|0
    0|0
  • puhaha dur ben de cevap vereyim :D buna bile erkekler cevap veriyor.:DD olum bir de kızlara mal diyonuz :D

1|0
    0|0
    • evet erkekler cevap veriyor ama düzgün yönlendirenlerin fikrine ihtiyacım var:)

Kızlar Ne Diyor 3

• tabii ki farkedilir. fakat ben böyle ilişkilerde bir tarafın muhakkak açık olan taraf olması gerektiğini düşünüyorum. biz kız arkadaşımla tanıştığımızda ikimiz de birbirimizin yönelimlerinin bilincindeydik ve bence bu bir tarafın bir adım atabilmesi ve daha pasif olan tarafın da neye adım attığını bilmesi bakımından çok gerekli. kendi üstünden birşeyleri açıklayıp, samimiyetinizi riske atmak istemiyorsan eğer o zaman genel anlamda eşcinsellik ve bu konuyla ilgili düşünceleri üzerine sorular sorarak onu deneyebilirsin. çok olumlu yaklaştığını belli edecek cevaplar verirse ve seni içtenliğiyle ikna edebilirse, o zaman ona olan ilgini dile getirmek yerine kendini ona bir eşcinsel olarak açmayı düşünebilirsin. sonrasında da onun bu ilişki içinde hangi yöne gitmek istediğini belirlemesine fırsat tanımalısın diye düşünüyorum.

3|0
    0|0
    • cevabın için çok teşekkürler.o kızın artık bir sevgilisi var.bana ise başka bir kız arkadaşım açıldı:)ama ilgisi bana yok şuan için.o biseksüel.şuan başkasıyla ilgileniyor ama aramız çok iyi ve samimiyiz.aslında ona bir ilgim var ama çok belirgin değil.onu aşık edebilsem belirginleşir ama korkuyorum şuan.

• Cinsel anlamda çekim duyduğu yadsınamaz bir gerçek söylediğine göre. Fakat ilgisi cinsel çekimle mi sınırlı yoksa dahası var mı, onu sen söyleyeceksin. ilişkide hiçbir zaman ikinci kişiye yer yoktur. öyle hem o çocuktan, hem o kızdan hoşlanıyorum diye bir durum olmaz. hangi yaşlardan bahsediyoruz bilemiyorum ama merak olabilir. Daha önce yaşayamadıklarını yaşama hevesi olabilir seninle. Kendini durduk yere ateşe atma bence. Daha kendi seviyende, kendi bakış açında insanlarla dene :)

• zaten arkadaş olarak çok çılgınca şeyler yapıp iyi anlaşıyoruz.bana arada bağırığ trip atıyor.son zamanlarda arttı bu.hem önceden bizi düşünme kız kıza düşünmem diyordu ama tensel temaslarda hiç kesilmiyor.en son bana bir yiyeceği yalattı.ben de bilmedim verince yaladım.sesler çıkardı o malum sesler.bilerek yapıyo o tarz okunuş ses ve imaları:)istemeyen o tarz yakınlaşmayı niye böyle davranır?biliyor benim lezbiyen olduğumu.şakalşıyoruz ama yanlış anlamasın diye abartmıyorum.

• Seni kaybetmekten korktugunu için söylemeye çekiniyordur. Biseksüel ya da Lezbiyen olabilir ama Straight olma ihtimali %20. Az yani. Cok lezbiyen, gay arkadasim var yani anlayabiliyorum.

1|0
    0|1
    • burada lezbiyen olan benim.ilgimiz çok yoğun ve arşılıklı.çok açık imalarda bulundum ama direk söyleyemem kaybetmemek için,oda gülüyor hala yakın ama itiraf yok.soğurdu istemeseydi diyorum.sizce?

• Kötü düşünceli biri değilim, istiyorsanız ekleye bilirsiniz. Seve seve yardımcı olur fikir veririm . No problem :) Balık burcu farklılıkları sever.. Derin düşünmelisin, ince detaylı olmalısın. Kimsenin farketmediği şeyleri farketmelisin. Kısacası ilk göz yaşının tarihini bulup, üstünü çizmelisin (y)

• ekledim sizi:)aynen öyle.öyle naif,temiz ve bir o kadar farklı ruhu varki canım benim.onunla allah korusun olamasak bile arkadaş olarak bile kaybetmek istemem.benim ruhumu mest ediyo.çok detaycıyımdır zaten.ince davranışları severim.

• Sevgilisi varmi hic erkek arkadasi olmusmu ona bakarim arkadasca sevdigi icin deli gibi kiskanan kuzlar var ama seviomudur bilemem davranışlandan az cok tahmin olurum ben kız kiza sevismeyi merak ediom denemek isterim ama heyecan olsun diye bir kıza ilgi duymuom

1|0
    0|0
    • burada lezbiyen olan benim.ilgimiz çok yoğun ve arşılıklı.çok açık imalarda bulundum ama direk söyleyemem kaybetmemek için,oda gülüyor hala yakın ama itiraf yok.soğurdu istemeseydi diyorum.sizce?benim sevgilim oldu ama kızdı.o eski erkek arkadaşım olarak biliyor.onun hiç olmamış ama erkek beğenme durumunu ağzından duymuştum.bu kız çok dengesiz.anlayamadım?

• Ama kendini arzulamk güzel olmalı

• varlığıyla beni benden alan,gülümsetip,gözlerimi parlatan kız varken diğerlerini kaçırmak çok da bir şey ifade etmiyo:)anlık zevklerden mahrumolurum,yeterki o benim olsun off off.

Yükleniyor...