Kızlık zarı sizin için ne kadar önemli?

Benim için önemli evet.ama her zarı olanda namuslu değil benim anlayışıma göre.çok saçma şeyler oluyor dünyada.bir bakıyorsun bir kız kazayla başına gelmiş kimindede zar var ama diğer taraflar vs. gibi yerler afedersiniz ama folloş olmuş.Benim düşüncem hala tam değil ama evlenincede bir olmaz iki olmaz sonrasında aklımda hep kalır gibi geldiği için önemli diyorum.Sizce?

0|0
71

En İyi Kız Görüşü

• eğer kimseyle yatmadysan hakkındr .ama kızları becerip sonra bn bakire arıorm deme

1|1
    0|0
    • hayır daha elini bile tutmadım ya kimsenin :D bide yakısıklıyımdırda.

• o zmn hakkndr kardeşim :) ama yatmş bir kıza aşık olursanda sırf bu yüzden terkedicekmisn bilemem :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• kıcıma baglanan bezı cıkaralı rahat 20 yıl gectı kişisel temizligime de onem veren biriyim bu yuzden kızlık zarına onem vermıyorum

ahlak bekaret demek degıldır.. olmamalıdır da.

3-5 kısıyle gezıp tozan 7.8 ye de goz kırpan normal bır ılışkıyı degılde toplu seks hayallerıyle yanıp tutusan ve bekaretı olan ahlaklı namuslu oluyor da sevdıgı adamla yatan mı ahlaksız namussuz oluyor..

link

bu arkadasımızın yazdıgı hikayeyi artık genc kızların veya kadınların cinsel yasamına bakıs acınız olarak uyarlayarak az bıraz bılınc sahıbı olmaya davet ediyorum sizleri(hemcinslerımıde)

madem menfaatcısınız kendınızde olandan daha fazlasını arzu etmeyiniz (cifte standart denen birsey war) ve bunu yaparkende hic degilse kendı kendınıze olan saygınlıgınızı kaybetmeden yani kendınıze durust olarak yapın bunu..

hayatınıza giren kadın ruhunuzu oksayamıyorsa mutlulugu onunla bulmadıysanız ruhunuz ona olan sevgiyle beslenmıyorsa ve bekareti warsa bu hayatınıza coklu zulumden baska bırsey degıldır..

0|0
    0|0
  • Sizin icin bakirelik ne kadar onemliyse benim icinde bakirlik onemli.Bakire olupta oral anal her b.ku yiyip namuslu ayaklarina yatan kizlar var.Her seyin ilki daha guzel bence.

0|1
    0|0
  • bu konuda erkeklerle kızlar bir tutulmalı namus bacak arasında değil , önemli olan sadakattir . ama sen bakirsen bakire birini istemen doğal tabii

0|0
    0|0
  • her zarı olmayan da namussuz değildir ama. :)

0|0
    0|0
  • Namus bir zardan ibaret degildir namus sadece cinsellik de degildir insanin bedeni ozellikle ruhu namuslu olmalidir ama cinsellik acisindan namus bana gore harama dokunmamaktir helal olmayandan uzak durmaktir eşinden başkasina bakmamaktir erkekte kadinda namus ve cinsellik yonunden esittir biri yapabilir digeri yapamaz diye birsey yoktur iki tarafada ayni gunah yazilir Alah katinda kadinlarin zari olmasi bir sey ifade etmez kim bilir Allah kadinlar kendini korusun gunaha girmesin diye boyle yaratti bizi belkide erkeklerde bakirligi temsil eden birseyin olmamasinin sebebi budur Allah onlari boyle imtihan ediyodur bakalim hanginiz tutucak kendini diye bu yonde biz kadinlar daha sansliyiz

0|0
    0|0
  • Benim icinde bakirlik ve bakirelik onemli fakat tek kizlik zarinda olmadigini dusunuyprum zari olupta dedigin gibi neler yapan var sahsen erkek arkadasimin hic kimseyle opusmedigini duydugumda cok hosuma gitmisti fakat ben ondan once biriyle opustugum icin kendimi cok kotu hissetmistim ona karsi onu haketmedigimi bile dusundum fakat durumumu ona soyledim ve beni sevmeye devam etti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yalan yok,benim açımdan önemli. Ne bir kızın günahına girip,kızlığını alırım,ne de bakire olmayan bir kızla evlenirim.

3|1
    0|0
Yükleniyor...