Kızlık zarını aynaya bakıp kendımız görebilir miyiz?

burda bır kaç kez denk gelmişti soru olarak.bazı kızlar kendileri görebiliyomuş.bu mümkünmü görebilen varmı.ben bakıyorum ama göremiyorum.

0|0
4|33

En İyi Erkek Görüşü

• neden böyle bir şeye kafayı taktın.

1|0
    0|0
    • göremedım oyuzden.

• kısacası oynama bozarsın falan hiç gerek yok. ben sadece neden böyle bir şeyi de merak ettiğini sormuştum.

• ıster ıstemez merakedıyosun.teşekkuredrım

Erkekler Ne Diyor 32

• Kolay yaa... bacağını iyice açacaksın... işaret parmağınla orta parmağını şeyinin dudaklarına bastırıp v şekline iki yana açacaksın... Sonra farklı açılardan yakın plan fotolarını çekeceksin... bana gönder sen hangisi olduğunu söylerim ben sana.. :))

1|2
    0|0
  • Bu sizin kolay kolay görebileceğiniz bir şey değil ancak bir doktor görebilir, görmeniz imkansız gibi.. ayrıca neden görmek istiyorsunuz anlamadım, sonuçta zarın orda olduğunu bilmek size yetmiyormu ?

0|0
    0|0
  • çüşşşşşşşşşşşşşşşş!

amın torba gibiyse gorursun ancak. ama bakire olduğun belli bu yüzden torba değildir zaten :D

yani diş hekimi aynası sokmadan göremezsin. o da tehlike yapabilir. :D

0|0
    0|0
  • görmeyince var olduguna inanmıyor musun

1|0
    0|0
    • var olduğuna ınaıorum ama ben neden goremıyorum

• teşekkurler.

• önemli degil takılma yani herhangi bir ilişki ya da farklı bir müdahale darbe yoksa yerinde duruyordur

• Ben görmediğim şeye inanmam ayağı ateistmisin kızım sen :D

0|0
    0|0
  • kızlarda kafayı yemiş yahu hadi erkek olsan penisini görürsünüz dicem ama kızsınız anlamadıgım kızlık zarı vajinanın biraz iç kısmında nasıl görmüşler bakire degilmişler mi ?

0|0
    0|0
  • Yanlış anlamazsın bir şey söyleyeceğim, çok utanıyorum nasıl söylenir onu da bilmiyorum ama istersen bana gösterebilirsin sana bu konuda yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
  • görmek istiyorsan

nett bulabilirsin

kalem kalınlığında spiral cameralar var

onunla bakabilirsin

tavsiyem ledli olanı al...

malum içerde ışık yok karanlık

kendinden ekranlı olanlarda var notebooka takılan usb cam larda var

0|0
    0|0
  • 4 cm diyen arkadaslar yanılıyor 2 cm ıcerde görünebilir fakat farklı zar yapıları oldugundan zar oldugunu bıle belkı anlayamazsın o yüzden fazla oynama zararlı cıkarsın

0|0
    0|0
    • Kardes bu soruyu soran kiz bilmiyoda sen nerden biliyon yoksa sendede bir delikmi var bilmedigimiz :)))))) ahahaaaaaaaaaahaaa :))))))

• carlos saçma saçma konuşma istersen hervajina konusunda bilgili olanda fazla delikmi var ? biliyoruzki cevaplıyoruz.o zaman doktorlarda falan herkeste fazladan delik var?

• Sen değilde başkası görebilir.

0|0
    0|0
  • site jinekolog kaynıo ,D

2|0
    0|0
  • görebilirsin arkadaşım ama canın yanar .vajinanı geniş tutmak zorunda kalırsın

0|0
    0|0
    • benım okadarına cesaretım yok.ben aynayı karşıma koyup bakmıştım.ama vajına delığmı bıle zor gordum oyle.

• teşekkurler

• rica ederim

• hey yarabbi daha neler duyucaz bakalım :)) herkez görebilse doktora gitmeye gerek yoktu tatlım :))

1|0
    0|0
  • yanında olsam ben yardımcı olurdum. bir kaç kız arkadaşıma bakmıştım :D

1|0
    0|0
  • Dikkatli bakarsan şirinleri bile görebilirsin.

0|0
    0|0
  • Kendinmi bakicaksin..?

0|0
    0|0
  • Çok zorlama yırtar mırtarsın sonra.

1|0
    0|0
  • görebilirsiniz !

0|0
    0|0
  • Ne beyinsiz kizlar var bu hayatta ya :)))

0|0
    0|0
    • hhahhaha..D.D..D..Dsensın.DD

• :9.):)

• hayır görünmez

0|0
    0|0
  • Bu yasina kadar goremediysen ugrasma bosuna

1|0
    0|0
  • Iyi bir çocuk olursaniz sirinleri bile görebilirsiniz

0|0
    0|0
  • Bozdurmadıysan görmene gerek yok ki.Zengin insan para üstüne bakmaz :)

0|0
    0|0
    • oyle bırşey yok.sadece merakettım bende.

• eğer uslu bir kız olursan görebilirsin

0|0
    0|0
  • 4 cm içerdeki şeyi nasıl göreceksin? çok fena bir pozisyona girmen lazım :)

0|0
    0|0
  • hayır görünmez bebegim

0|0
    0|0
  • gidecek olanın arkasından bakılmaz.

0|0
    0|0
  • denemeden bilemezsin :)

0|0
    0|0
  • bunun detayını bilen görür ama genelde sağlıkçılar kendilerine bakınca daha iyi bilirler tbi ama normal bir kız zor anlar bnce anlamazda neyse ...

0|0
    0|0
  • bazı kadınlar esnektır ve etlıdır göremez

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 4

• bakireysen göremezsin zaten

0|0
    0|0
  • Bu vajina denen organ ne biçimsiz çirkin birşeydir arkadaş ya. :D

1|0
    0|0
  • net şekilde görürüsün

1|0
    0|0
    • ben goremedım ama.

• fener tutarsan ve zar çeşitlerini bilirsen görürsün , boş olabilir dış orta kısmı delikli oalbilir bu zar omadıgı anlamına gelmez , tipi öyledir

• anladım teşekkurler

• Takmistim bu durumú cok :D inernetten baya fotograflara baktim kizlik zari cesitlerine baktim. Aynanin karsisina gectim parmamlarimla vajina girisini açtim ama et parcasi gibi bisey vardi. Bune boyle falan dedim korktum sonra biraz ikininca o et parcasi ayrildi iki yana ufak bir delik gorduk . Bu heralde bakireyim demek oluyor :D

0|1
    1|0
    • benım okadarına hıç secaretım yok bakamam.D.D..Dyanı ben sadece bacaklarımı açtım okadar elımle dudakları ayıramadım bıle ona rağmen orası gerıldı yanı.oyuzden parmağımla ayırıp bakamaıyorum

• :D:D:DD: çok iyi ya :D

• gördük ! kaç kişi bakıyordunuz ?

Yükleniyor...