Bir yardım edin bana kuzenimden kurtulmam lazım

Geçen hafta kuzenim Ankara'ya evime geldi (öğrenci evi) Izmir'den. Ankara'da bir kaç işi vardı ben de misafir olacaktı. Her neyse.

Akşam içelim mi dedi olur dedim gitti bir şişe tequila bir şişe vodka 20 tane de bira aldı. Evde 5 kişi içmeye başladık 2 arkadaşım sızdı 1i uyumaya gitti zoom oldum deyip. Biz de birer bira daha açtık. Ama bir anda kendimi kuzenimi öpmeye çalışırken buldum, oda abla dur napıyosun falan dedi ama ben penisinj okşayamaya başlayınca oda dokunmaya başladı resmen 20 yaşında ki kuzenime sakso çektim sonra yatak odasına gittik anal ve vajinal olarak seks yaptık. Sabah kalktığım da pişmandım tam yatakdan kalktım giyinecektim ki bana doğru dönüp seni gidi o... demek bakire değilsin dedi bundan sonra benimle yapacaksın itiraz ettiğin bir gün olursa amcama söylerim ; şimdi yatağa gel dedi. Korkumdan yatağa girdim ve yine seviştik ama öyle ki bana küfürler ediyor boğazımı sıkıyor canımı acıtıyor falan. 3 gün hep yaptı beni 4 gün önce geri döndü bu sefer tehditlerini sanal seks için kullanıyor. Çıplak resimler vajinama bir şey sokup foto göndermemi istemeler mast. Yaparken videoya cekmemi istemesi falan. Ve hep tehdit ediyor. Nasıl kurtulabilirim bundan?

Lütfen hikaye bu hayal ürünü gibi şeyler yazacak olanlar boşuna parmaklarını yormasın. Korkumdan intihar etmeyi bile düşünüyorum. Bir yanlışım hayatımı karartmak üzere..

1|1
7|30

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Kesinlikle eline kalıcı belge vermeyeceksin

2- Kesinlikle bütün sana ulaşma yollarını tıkayacaksın , hattını değiştireceksin

3- Kesinlikle isteklerine boyun eğmeyecek ve yanlız kalmayacaksın , ucuncu biri ortamı olmalı eğer çok zorda kalırsn ama en iyisi hiç karşılaşmaman

4- Bir daha talebi olursa taciz ve tecavüze uğradığını savcıya şikayet edebileceğini , bunun duyulmasının da ( ben bittimse seni de bitiririm ) onun aile ve çevresinde nelere yol açacağını söyleyeceksin konuşmak zorunda kalırsan .

5- Sana mesaj falan atarsa şimdiki hattından , cevap verme ama savcıya delil olması için silme

6- Bakire olmaman suç değil , nasıl başlarsa başlasın onun seni içirerek güven tuzağına düşürdüğünü ve sahip olduğunu , daha sonra da tehditle sürdürmeye çalıştığını önce onun yüzüne söyle , durulmazsa savcıya da bunu tekrar et. Ne zaman kızlığının bozulduğu 1 hafta geçtikten sonra anlaşılamaz. Yok böyle bir yol.

7- Onun bütün beslendiği şey senin korkuların . Korkularını yen ve dik dur , işinin bittiğini göreceksin. Ondan sonra senden kaçmaya çalışacaktır.

Normal bir konu olmadığından , yazını kaldırmam gerekirdi ama şu an mağdur olduğun için bunu yapmak yerine , akılcı bir yol göstermeye çalıştım .

Korkma ve diren tavrında .

8|8
    0|0
    • Çok teşekkür ederim anlaşılmaz mı gerçekten kızlığımın ne zaman bozulduğu?

Sorumu kaldırmayıp yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim ama şimdi isterseniz kaldırabilirsiniz. Yazdıklarınızı telefonuma kaydettim çünkü. Tekrar Teşekkürler

• Ne resim ne goruntu ne de kaydedilebilir sekilde konunun tartışması, ozellikle telefonda veya bir kapalı ortamda .. Bunlarla eline koz alıp , şantaj ile daha ağır şeyler yaptırabilir. Çok zorda kalırsan birinin olduğu ortamda ve dışarda açıkalanda son görüşmeni yap ve noktayı koy. Konuyu bir avukatın da bildiğini eklersen , sert kaya ile uğraştığını anlar.

Böyle onun dediği anlattığı iddia ettiği gibi birşey yaşanmadı ,konuşmalarında buna özellikle dikkat et o sen istedin vurgusu yaparsa .Korkma

• Belki bunu sende akıl etmiş olabilirsin ama baban tarafından sana kızlığını kime verdin diye bir soru sorulursa kendim elimle bozdum de veya buna benzer bir yalan uydur.

Erkekler Ne Diyor 29

• İnsan insanı anladı, anlamasına da...Çıkarı ağır bastığında Anlamazlıktan geldi Bencilik hakim oldu sevgi saygı yok oldu insanlık öldü

1|1
    0|0
  • ya sen onun istediği hiç birşeyi yapma sadece ses kaydını al sana yaptığı tehtitlerin sakın fotoğraf vs gönderme dediğimi yap ses kaydını al seni tehtit ederken sora birşey dediğinde ses kaydını gnder ona savcılığa şikayet edeceğini ailene de onun sana geldiğinde zorla onun yaptığını söyleyeceğeni söyle ses kaydıda olur sende götü yemez

2|0
    0|0
    • Teşekkür ederim denicem. Umarım işe yarar.

• işe yarayacak sen merak etme ama sakın onun söylediklerini yapma bir başlarsan kölesi eder seni ondan korkma ve korkmadığını hisssettir

• kusura bakma ama o kuzeninin allah belasını versin. bir insanın geçmişte yaptığı hata bu kadar yüzüne vurulmaz her başı sıkıştığında şantaj malzemesi olarak kullanılmaz ne pis adammış bu be. elinde kukla gibi oynatmaya çalışıyor seni gel kızım git kızım yat yatağa kalk ayağa. midem bulandı resmen ama sende de hata yok değil bunları hak ediyor musun peki? asla1.!

3|0
    0|0
  • Şişede durduğu gibi durmuyor

2|0
    0|0
  • bu işin kolay yolu var hamileyim de ve ailene söyleyeceğim de bakalım ne diyecek ;)

1|1
    2|0
  • Dehşet içinde okudum ancak bunu istese de ailene söylemez , sen de onun sana tecavüz ettiği gibi birşeyler söylebilirsin.

Umarım kurtulursun

1|0
    0|0
  • babana söylemez merak etme kendini atmaz o riske amacı sadece senden yararlanmaya devam etmek aslında tadında bıraksanız daha iyi olurdu. benim de başıma böyle birşey geldi eskiden sonradan konusu bile geçmedi bunlar normal ama konusu geçmemesi gereken şeyler. istersen özel olarak sana söylediği her ayrı şeye harfiyen nasıl cevap vermen gerekiğini de söyleyebilirim.

1|0
    0|0
  • resti çek...

korkma...,aynen şunu de

amcama bana zorla tecavüz ettiğini söylerim de

gece odama girdi boğazımı sıktı ve tecavüz etti de

polise gitmedim hapise girer hayatı biter

ama beni sürekli tehdit ediyor de...

o uğraşşsınn dursun pislik...

ya da ankaraya geldiğinde

içir bunu

sonra arkadaşlarına dövdür...makatına patlıcan sok resmini çek...

0|0
    0|0
  • bnce sen onu tehdit et kızlığımı aldığını tecavüz ettiğini söylerim diye ve kesinlikle sanal seks yapma yoksa gerçekten kurtulamazsın

0|0
    0|0
  • göte giren şemsiye acılmaz kendini attıgn bataktan kendin kurtar yapın edin sonra yardım edin ohhhh olsn kendi dusen aglamaz

0|1
    0|0
  • birdaha tehdit ederse Sende onu tehdit et. polise gidicem tecavuz etti diye sucsuzum diyene kadar 2 yil yatar ki birlikte oldugunuza gore adli tip raporuylada onaylanir istersen davaci olursun

1|0
    0|0
  • Blöf yap, zorla bana saldırdığını söylerim tarzında şeyler de ve kesinlikle kararlı ol. Yoksa tamamen ipleri eline vermiş olursun ve seni seks kölesi yapar.

1|0
    0|0
  • sen şimdi faka basmışsın işte hadi kolay gelsin belayı başına sarmışsın

0|0
    3|0
  • bırak söylesin it ya..

0|0
    0|0
  • Şantaj-hakaret konuşmalarını mesajlarını...vs. kaydet, sakla.

Sonra "Bir daha beni rahatsız edersen elimde şantaj~hakaret yaptığın belgeler var, seni savcılığa verip hapise attırırım." gibi şeyler söyle, tırsar bulaşmaz artık.

0|0
    0|0
  • 1- içmeyi bilmiyosan içme

2- ilk tehtid ettiğinde sanane istediğimle yatarım dicektin

3- madem tehtidlerine kandın yapıcak tek bişeyin var

gidiceksın telefonundakı mesaj fotoraf (bilgisayar face) bütün kanıtlar silip hayatından sıktır edıceksın.

0|0
    0|0
  • sana yardım ederdim fakat buradan yazamam kendi cinsim tarafından küfür yemek istemiyorum

0|0
    1|1
  • Kendin baslatmissin

0|0
    0|0
  • şimdi anladın mı içki neden günah evde erkek varken içki içilirmi bunları hiç düşünmüyormusunuz

0|1
    0|0
  • yapacak bişey yok ya bu deveyi güdecen ya bu diyardan gidecen hata sende ;)

0|0
    1|0
  • twitter da bu kadar komik şeylere rastlamiyorum :D

0|0
    3|0
  • kuzenin tam bir şerfsiziş senin zaten adam olsa seni o vaziyette kendini bilmediğin bir şekildeyken seni becermezdi.senin hatan en büyüğü zaten ama sonuçta kendini bilmiyorsun.ama o pisliğin dediğini aslada yapma ve bence seni tehdit ederse sende deki ' eğer bu olanları uutmaz ve birkez daha tekrarlar benden birşeyler istersen seni bana sarhoştum ve engel olamadım tecvüz etti diye savcılığa veririm de. ve beni susmam için daha sonrada defalarca istem dışı birliktelik kurdu benimle de tehditlerinden korktum ve bu zamana kadar bir şey diyemedim de...bak o zaman nabıcak...aslada isteklerini yapma sonu gelmez çünki arkadaşım.

0|0
    0|0
    • pardon çok özür ama eklermisin beni acil bir şey yazmam gerekiyor...silersiniz daha sonra

• kaç yaş fark var arada? ve ona karşı bişeyler hissediyormusun?yada ihssedeblrimisin?

0|0
    0|0
  • tecavuz etti bile diyebilirsin .. o zaman o maphus yatar hemde sen kurtulurusun ama iftira etmek te iyi degil.. artık nasıl yapcaksan .. dikkat et sesini kaydetmesin bunları konusurken ..

0|0
    0|0
  • Hoşuna gidiyor mu?

Daha önce de mi vurdurmuttun?

0|1
    1|0
  • Ondan kurtulmanin en kolay ve tek yolu, ona guzel bir kiz ayarlaman.. ama boyle senin gibi skisken bir kiz olmali. Sonra senin pesini birakir onu skmeye devam eder. Merak ettigim sey onun seni skmesinden sen zevk aldin mi?

0|0
    1|0
  • fotoğraf gönderdin mi hiç istediği gibi?

0|0
    0|0
  • ula milletin kuzenleride fedekar

senin gibi bir kuzenim olsaydı keşke

0|0
    3|0
  • kendin etmişin bu kadar mı yanmıştın kuzenine saldırdın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Eğer üniversite okuyorsan erasmusla kaç ordan.Bu arada kınamak gibi olmasın Allah benim ailemden kuzenlerimden benden uzak tutsun eğer gerçekten böyle bir durum varsa Allah seni ve kuzenini ıslah eylesin.Çok üzüldüm.Umarım kurtulursun bu durumdan.

0|2
    1|1
  • Cok safmissin yahu cocuk seni kullaniyo resmen bos teneke misali onunda elbet zaaflari vardir kafani kullan kozlari acik oyna bol sans...

0|0
    0|0
  • bana saldırdı de zorla yaptı de baban sanamı inancak onamı

1|0
    0|0
  • neler oldu kimse öürenemedi mi

0|0
    0|0
  • ilk işin ondan şikayetçi olmak olmalı sonrada biraz cesaretini toplayıp ailenle bu olayı konuşmalısın

ben bunları yapamam diyorsan eğer sanden istediklerini yerine getirecek şikayetçi olmayacaksın

0|0
    0|0
  • iide bunu nasıl kanıtlayacak.

0|0
    0|0
  • Of kizim naptin sen. İşin çok zor. Bende bir kere kuzenimle içtim acayip sarhoş oldum. Allahtan evde birileri vardi. Yoksa o da bana ayni şeyi yapardi eminim.

2|1
    0|0
    • Sen şanslısın ben resmen bittim. Nasıl kurtulcam bilmiyorum :(

Yükleniyor...