Herkes beni bakire saniyor ama yillardir degilim

Seks konusunda etrafımdaki herkes çok tutucu. Ailem, akrabalarım, aile dostlarımız, arkadaşlarım, vs. Evlenmeden asla olmaz diyor herkes. Bende herkesin düşüncesine saygı duyuyorum elbette, ama ben neden olmasın ki diyenlerdenim, bu yüzdende düzenli bir cinsel hayatım var. Bu 17 yaşımdan beri böyle devam ediyor şimdi 22 yasındayım. Sevgilim yok bu aralar, sadece seks yaptığım arkadaşlarım var. Bu durumdan hi;c bir zaman utan;c duymadım, cinsellik sadece erkekler için değil, bekar bayanlarında ihtiyaç duyduğu bir şey. Ama sanki herkesi aldatıyormuşum gibi hissediyorum. Bunu aileme, en azından anneme açıklasam mı? Yoksa böyle devam mı etsin?

0|0
8|43

En İyi Erkek Görüşü

• Yazık cidden sizin gibi kızlara acıyorum babanın yerinde olsam vururum ben seni annene ne diycn ? anne ben bakire değilim bir sürü birlikteligim mi oldu diycen ? Aileni hiç düşünmüyorsun heralde heleki babanı. Bu hayatta bir baba onuru namusu şerefi için yaşar senin yaptıgın namusuzluktan başka birşey değil neden olmasın ki haklısın namus bir kadının herşeydir. Ne diyim işte senin gibileride ilerde anne olabiliyor yazık.

3|6
    4|1
    • Ağzına sağlık.

• helal olsun kendi 2 dakikalık zevki için babasını ailesini hiçe saymış devir nereye gidiyor böyle :/

• Gerçekten öyle eylül hanım ben utanıyorum bu yazılardan onlar yaşarken yazarken utanmıyorlar bir insan hayatta ailesi onuru şerefi namusu hassiyeti için yaşar ama cogu kimse bunun farkında degil modernleşme diye bizim manevi değerlerimizi kaybetmemize neden oluyorlar sizin gibi duyarlı bayanlara annelere ihtiyacimiz var yoksa ilerde bu günleri çok arar oluruz.

Erkekler Ne Diyor 42

• devam mı etsn ya böyle kızlardan nefret ediyorum ayrıca erkekler de yapınca karşılanmıyo ya bugüne kdr bir sevgilimle yaptım oda kızlığı bozulmadı sadece yüzeyseldi ve evleneceğimiz için ayrıca annenle banana acı bari hadi 1 kişi olsa neyse ha bide parayla yapıyon mu acaba mrk ettim bari boşa gitmesin yaptığın

0|1
    1|0
  • Ben ce kitap yaz, en çok okunanlar sıralamasında başa güreşeceği kesin, belki iyi bir sinamacının elinden senaryo da olur.. Bize anlattığın iyi oldu, senin gibi cesur yüreklerin olduğunu öğrendik.. Ama, annenin öğrenmeye hazır olduğunu sanmıyorum... Yüreğine indirme kadının :)

0|0
    0|0
  • EEee zaten evleneceğin adam bekaret isorun eden biriyse sen zaten evlenmezsin öylebiryle,

Annenlerede sakin söylem kimseye söyleme sadece seninle ciddi düşünen olursa ve sorarsa ona söylersin ;)

17de erkenmiş beah 25ine geldiğnide napican bıkıcan artik yaşamadiğni birşey kalmciak sonra bu biseksüeliğe kaycak falan dikakt et herşey hizli tüketme ;)

0|0
    0|0
  • sevişelim mi bebişim :p

bence açıklama dediğin gibiyse durum tepki göstereceklerdir sana ama birgün kendini güvenceye aldığında açıklayabilirsin ya da senin bakire olup olmamanı önemsemeyen bir adamla bu konuyu onlara hiç duyurmadan da evlenebilirsin..

0|0
    0|0
  • Bize söylerken bile gizlenme ihtiyacını niye hissediyorsan, o cesareti kendinde bulamazsın.

1|1
    0|0
  • Hayat senin hayatın ömrümce hep söyledim kimsenin özel hayatı kimseyi irgalamaz diye .

Aşağıda sana laf edenlere aldırma kimse benim bkum kokar demez . Yok vurmalı Asmalı gibi zırvalamışlar ya da bir kaç kişiyle yaptın o* oldun falan tabii yaşamaya cesaret edemeyen bunuda toplum baskısı diye topluma atan zihniyetler sadece eleştirip küfür eder işte buda onların karakterinin kaç paralı olduğunu gösterir...

Ancak bu durumu sakın ama sakın ailenden kimseye annene falan söyleme o zaman kendi elinle kendini ateşe atmış olursun .

Daha güzel karşılıklı konuşabiliriz karar senin hayat senin hesabını vermek zorunda değilsin.

0|0
    0|0
  • özelini kendi ıcınde yaşamalsın zira cevren dekıler zaten bunu anlayamaz .dertsız basına dert almakla kalmaz alılenıde zor duruma sokabılırsın .bence bu senın özelın olarak kalmalı

0|0
    0|0
  • saçma salak yorumları takma. kendi bedenin kendi kararın. kiminle sevişmek istiyorsan onunla sevişirsin, bu kimseyi de ilgilendirmez. ailene söyleyip bunun gerginliğini yaşamana gerek yok. çok da gerekli bişey değil bırak öğrenmesinler nolacak

2|0
    1|0
  • Sana sonuna kadar katılıyorum ayrıca cesaretin için tebrik ederim sürüde bir koyun olmayı reddetmişsin helal olsun ..ama bence hiç gerek yok açıklamana kimseye hesap vermek zorunda değilsin en güzeli böyle devam etmen..

0|0
    1|2
  • sakın söyleme bence..yoksa büyük tepki alırsın olmadık başına bela...hatta zorla seni evlendirmeye bile kalkarlar..sakın söyleme aklın varsa...

0|0
    0|0
  • Eger tutucularsa bence soyleme gitsin boyle cinsellik evet bir ihtiyac ve bunu bu sekilde gormeyen bekarete cok ama cok onem verenler var ben sacma buluyorum

0|0
    0|0
  • yani en sonunda da bir eneyai bulup kapagı atarsın ya nasıl birşey bu ya erkek olarak biz bu kadar degiliz siz gerçekden erkeklerden çok daha kötüsünüz

0|1
    2|0
  • k*fası haric 22 cm,düşünürsen

0|1
    0|0
  • Bu böylelerini biz bulamıyoruz hammına :D

0|1
    2|1
  • Açıklasan iyi olur.. Zaten mahalledeki herkes biliyor senin kız olmadığını..

1|1
    2|0
  • tutucu aile yapısında bunu acıklama sana hiç iyi şeyler kazandırmaz bence

0|1
    0|0
  • Kime ne senin bacak aradan. . Im şeye açıklamak zorunda değilsin

0|0
    1|0
  • bunun zararı şu ki erkekler sana ciddi bakmazlar bir yerden sonra.

0|0
    0|0
  • Vay be helal olsun da açıklarsan karşılaşacağın tepki geri dönülmez olabilir diye korktum. İyi yapmışsın ama bence söyleme.

0|0
    0|0
  • kimseye söyleme eğer sen gerçekten kadınsan geyik yapmıyorsan bu olgunlukta bir kadın hayatımda tanımadım.helal olsun sana..5 yıldız!

0|0
    0|0
  • aynen annene söylersen kıyametlerin koptuğu an olur bence benden söylemesi

0|0
    0|0
  • Böyle diyosun merak ettim seni tanışasım geliyo yaa

0|0
    0|0
  • bu kadar rahat acıklayabiliyorsan açıkla tabi.

0|0
    0|0
  • Aplaaaa ben bakirim :(

0|0
    0|0
  • Bence açıklama, ailen bu yükü kaldıramayabilir. Sen kafana göre takılmaya devam et hayat senin.

0|0
    0|0
  • Gel benimle de gir o zaman millete yalan sıkma burada buluş benimle hadi var mıo yürek yok ama yalan atarken var tabi o yürek bravo sana

0|0
    3|2
  • devam etsın boşver sıkıntı çıkar ama evlenırken dıktırmessen sıçtın ayrıca sadakatsız bırı olucaksın

0|0
    2|2
  • Onun bununla yatmayı düzenli bir cinsel hatim var diye meşru göstererek milletede örnek olmayın ya

1|0
    3|2
  • o baskıya dayanamazsn böyle kalsın sırrını sakla

0|0
    0|0
  • düzen iiiyidir sırf bir kızla yatmak için yanında gezinen sünepelerden olmadık biz hiç bir zaman .

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 8

• Yaptiginin guzel birsey oldugunu savunmuyorum . sitede olsun gunumuzde olsun erkekler acikca cinsel hayatlari oldugunu soylediginde tepki almıyorlar kizin biri cikiyor cinsel hayatim var diyor ve herkes agzna geleni soylemis bu tepkileri erkekler içinde bekliyoruz belki gelecekte bakir erkek görebiliriz :)

0|0
    0|1
  • Sayet tutucularsa soylersen her seye hazirlikli olmalisin. Buyuk tepkiler alabilirsin.

0|0
    0|1
  • Böyle devam et onlarin kuşağı seni anlayamaz.sen istedigin seyi yapıyorsun toplum baskisi yüzünden isteklerini erkekler gibi yasayabiliyorsun şimdi burada bekaret takıntısı olan kiza meta gözüyle bakan erkekler sana ters yorum yapabilir.hiç takma onları onlarin beyinleri bu durumu anlamaya yetmez ama tabi sevdigin kişiyle yapman cok daha iyi olur tabikide o zaman zevklee duygular birleşir ve çok daha guzel hissedersin.bu senin hayatin nasil yasamak ıstiosan öyle yasa.gunahlarini sen seç. sen bu gunahi göze aldiysan kimsenin seni yargilama hakki yok hesabını yalnizca Allaha ver bir baskasina değil.senin hayatin bir baskasinin sana biçtiğini hayatla sınırlı kalmasin yaşamın.

0|0
    0|1
  • o kadar yoruma cevap vermediğine göre, duyarlı olmadığını kanıtlamışsın zaten.

1|0
    0|0
  • Bisey olmaz istekler senin yapta suyunu cikarma, ailenin kulagina gitmesin annenle cok samimiysen saka yapar gibi supheye dusur en azindan birgun duyarsa kalbine inmesin

0|0
    0|1
  • canım bu zar davasına genç kızlarımız diri diri gömülüyor sakın söyleme ama afedersinde olayı abartmışsın biriyle yaparsan anlarımda onuylada yapıyosan bu o*luğa giriyor

1|7
    2|1
  • ay saçmalama sakın annenlere söyleme cinsellikte ihtiyaç sonucta tabi kimi mastla kimi ilişkiyle karsılıyor bu ihtiyacı ama evlendiğinde sorun olabilir tatlımm :)))

0|1
    1|2
  • Düzenli derken B'nce sen bu işi abartmıştım erkeklerden bile fena çıkmışım yani utanılacak bir şey bu hiç bir erkek sana ciddi bakmaz yani bilmiyorum sen nasıl kızsın çok ilginç yani

0|7
    2|1
    • Niçin ciddi bakmasın, herşey karakter sonuçta. Bizim sizin gibi insanlarla ilerlememiz imkansız. Günah bizim günahımız sen ne karışırsın.

• Günahına laf söylediğim yok sen zaten bu konuları takan biri hiç değilsin bn sadece böyle davranırsanız her erkekle yap güle güle yap güle güle Ohooo hiç bir erkek senle evlenmez ki yapar yapar gider B'nce bu davranışlarından vazgeç sevdiğin adamı bul evlen sonra ne yapıyorsan yap ama hayat böyle geçmez onu söyliyim

Yükleniyor...