Defalarca cinsellik yaşamış bir erkek hangi yüzle bakire bir kız ister ?

arkadaşlarım böyleler genelde ... defalarca seks yapmışlar, her türlü cinsellik yaşayıp zina etmişler, halen yapmaya devam ediyolar, birde utanmadan : evleneceğim kız terbiyeli olacak, başını eğecek, bakire olacak, temiz olacak diyolar ... bu nasıl bir kafa ? bu nasıl bir yaşantı ? bu nasıl bir kişilik ?

Güncellemeler:
yaş 24. :/

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• Öylelerine adam denmiyor hocam kısaca karaktersiz orsobu cocugu öyleleri baskasının namusuyla oyna daha sonra ben namuslu kız istiyorum ne diyim böylelerini hadım bırakcan ülke öyle bir yobazlaştı ki artık bakirelik kötü birşeymiş gibi bakılmaya başlandı ben bunlara şaşırıyorum ve acıyorum.

Hayatta bir baba namusu şerefi ailesi için yaşar.

Hayatta bir kadın namusu için yaşar.

Bu sözlerin artık günümüzde bir anlamı kalmamış gibi modernleşme diye insanlar pezevkleşıyor hocam kısaca. Yazık cidden.

5|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Karaktersizlik. Konu ne olursa olsun, insan yaşamak istemediği bir durumu başkasına da yaşatmamalı. Ben eşimin ilki olmak istiyorum diyorsa ısrarla, karşıdakine de ilk olma hakkını vermek zorunda.

3|0
    0|1
  • Öyle erkekleri kızlar kabul ederlerse olacağı bu bir kız kadar bir erkeğinde geçmişi önemli bence bunca sene beklemiş kızlar mahallenin motorlarıyla evlenirlerse pişkinlik tabii ki de olur

1|1
    0|1
  • öle tiplerin köklerine kibrit suyu

1|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 7

• arkadaşım bu benim tercihim Ben evlendiğimde eşimin daha önce bir birlikteliğinin olmasını istemem Çünkü bu benim mutluluğum evet daha önce defalarca birileriyle cinselliği yaşamam benim bakire bir kız isteme hakkımı elimden almaz Ben kimseye tecavüz etmedim .Daha önce iki tane bakire sevgilim oldu ilkleri bendim ama onlarlada evlilik olmadı ama y,nede bakire biriylr evlenmeyi tercih ederim

0|0
    5|3
  • Bencilliğin ve geri kafalılığın geldiği son nokta olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|1
  • boyle yavsaklar var

2|1
    0|0
  • kezbanların köküne kibrit suyu yaşasın europa kızları

0|0
    3|1
  • öyle erkekleri öldüresim geliyor yani adam olmaz onlardan

3|0
    0|0
  • Bunun adı rezilliktir, karaktersizliktir. Başka bir şey değil. Ben hiç cinsellik yaşamadım o yüzden de cinsellik yaşamamış bir bayan istemek hakkım. Ama eğer ben cinsellik yaşamış birisi olsaydım kesinlikle benim durumumda olan birisiyle evlenmek isterdim

3|0
    0|0
  • birde hiç yapmadım der erkekte zar yok ya hani

2|0
    0|0
Yükleniyor...