Eski sevgilim sizce ne demek istemiştir

Ben askere gitmeden önce bir kızla konuşuyordum askerde ayrıldık sıkıldığını söyledi. Sonra benim askerlik bitti geldiğimde başka biri vardı hayatında bende çekip gittim. Sonra benimde bir sevgilim oldu onunla mutluyuz bir aksam bu eski kız arkadaşım aradı konuşalım mı dedi iyi gel dedim evde konuştuk birazda içtik sonra birden öpüşmeye başladık ben farkına varıp geri çekildim ve bana sende istiyorsun dedi ve devam ettik sonra sevişmeye başladık bakire olup olmadığını sordum bakire değilim dedi meğer o çocuk bunu sikmiş bir süre sonrada bırakmış.

Bana bekaretimi ilk sana vermek isterdim dedi beni unutamamış çok güzel seks yaptığımızı söyledi. Sizce ne yapmaya çalışıyor olabilir hala arıyor. Birde hamile kalmış olabilir ben korunuyor diye korunmamıştım

Güncellemeler:
...

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• 0*uspu olmuş

3|3
    0|0
    • Seni iatediğim zaman arayabilirmiim artık sadece seni istiyorum diyor istersen korunurumda diyor ikinci planda olmayı kabul ediyorum diyor

Kızlar Ne Diyor 3

• çoğu kız böyle aldanma derim ben. tabiki ilk seninle olmak isterdim diyecek. senden daha iyisini aramış terk edilmiş yaranacak yer alıyor. seninde bir sevgilim olmasına rağmen başkasıyla sevişmişsin. tencere kapak olmuş diyorum.

1|2
    0|0
  • ayy sslı guldumm erkeklerr nolurr acın gozunuzu artıkk yaa bu saflıgınız basınıza belaa :D

0|0
    0|0
    • Neden ki

• kız senden sıkılmıs ayrılmıs hayatını yasamıs adamın bırınede vermıs adamda buna posta koymuss ee bu cocuk benı sevıodu ben buna gıdım demıs gelmıs sana bukadar yanı sendee karsında (güya) pişman ve senı ozleyen bı kız var dıe duygularına yenık dusmussun bukadar basıt azcıkk ınce dusunun ya

• Bela geliyorum demez...

1|1
    0|0
    • Bela olurmu sence

• Tekrar gelip yatmak isteyebilir sevgilin duyarsa bittin.

• Haklısın peki neden ilk senin olmak isterdim demiş olabilir

Erkekler Ne Diyor 7

• benim anlamadığım bu site p*rnoyu sansürlüyor da bu adamın yazdığı seks eyleminin erkek tarafından yapılan halini neden sansürlemiyor.

0|0
    0|0
  • hamile kalmadiysa uzak dur basini yakabilir basina kalir dikkat et.

0|0
    0|0
    • İstersen ikinci kadın olurum senin için ve sadece seninle olurum diyor ve ben korunurum diyor ne yapmalıyım sence

• suanki beraer oldugun insani seviyorsan ve deger veriyorsan bence uzak dur aksi taktirde ikisiylede mutlu olmassin er ya da gec bir yerden patlak verir.

son karar senin

• la olum üstüne kalcak yol ver kek misin ya

0|1
    0|0
  • ÜSTÜNE KAPAK OLMUŞ :d

0|0
    0|0
  • seni özlemiş ve senle devam etmek istiyor...

0|0
    0|0
  • öncelikle mevcut sevgilini aldatmışsın , hem de mutluyuz diyerek niye eskiye kaydın çözemedim. ikincisi bu kız sana kancayı takarsa gider şimdiki sevgiline söyler seviştiğinizi, ilişkini bitirir. üçüncüsü kız nasıl korunabilir allahaşkına kızların bir korunma yöntemi yok, adet dönemlerinde de çok azgın olurlar, o günlere denk geldiysen hamile kalma olasılığı çok fazla. yani ufak bir kaçamak yapayım dedin ama fena çakıldın dostum.

0|1
    0|0
  • sen ona dayamamışsın o sana dayamış

1|0
    0|0
    • o kızı siken çocuk belki bunu hamile bıraktı yarın öbürgün çocuk senden derse hiç şaşırma kardeşim

• Haklısın

Yükleniyor...