Evlenmeden önce bekaretini neden veriyorlar?

Bizim türk kızlarından çoğu (hepsi demiyorum) artık bekarete pek önem vermiyorlar ve her çıktıkları erkekle ilişkiye giriyorlar. Peki benim merak ettiğim: bu kızlar evleniyorlar ve mutlu oluyorlar, evlendikleri erkek anlıyodur bakire olmadıklarını. Peki bu erkekler bunu hoş mu karşılıyor anlamadım ki

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bayanlarn yüzde doksansekizi böyle işlere girmez.

Ayrıca bayanların yüzde doksansekizi böyle işleri duyar , hayıflanır ama cesaret etmez

Ayrıca bayanların yüzde doksansekizi bunu adayacak mert erkeği bulduğunu düşünmez

Bir de bayanların yüzde doksansekizi korunma konusunda sıfırdır , ödü patlar.

Geriye kalan yüzde ikisi bütün işlere girer ,ünleri dalga dalga yayılır. Öyle ki , yaptıklarını kızların ÇOĞU yapıyor sanılır.

Örnek mi ? Sizin mahallede kaç kız var ve kaçının bakire olmadığını sen bir kız olarak net anlamda biliyorsun ? Okulda diyeceksin de ; zorlanan tuzaklanan sevgi yemi ile razı edilenler dışında , kaçının bakire olmadığını net olarak biliyorsun ?

İstatistikten sınıfta kalabilirsin ... Bu , hemcinsine yüklediğin önyargıdan daha kesin bir yoldur.

5|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Niye vermesinler ? eskiden insanlar 14-15 yaşında evleniyor cinsellik ihtiyaçlarını karşılıyorlarmış günümüzde okuldu iş hayatıydı doğru kişiyi bulmaktı derken yaş oluyor 30 haliyle kimse de hayatının en güzel yıllarını cinsellik zevkinden mahrum geçirmek istemiyor ...zaten erkeklerin önüne gelenle birlikte olduğu bir ortamda kadınlar neden bu zevkten mahrum kalsın ki kadınların canı yok mu ?

3|0
    0|3
  • nolcak evlendikleri erkeklerde onlar gibi inançları zayıf veya olmayan kimle yattıgı belli olmayan insanlar

2|1
    0|1
  • ya aslında tecrübesiz saf bir bayanlamı evlenmek istersiniz yoksa tecrübeli işini bilen biriylemi kimle yaptıysa yapmış erkek yaptıysa kadınla yapıcak arkadaş hakkı vardır mesela geneleve gitmemeiş erkek çok azdır evlenmeden once tecrübe yaşamak için tecrübesiz ilişkiye girilmemesi gerekiyor yoksa mutsuz luk oluşur cinsel sorunlar

0|0
    0|0
  • ar namus haya kalmadi dinimizi ve namusumuzu bozmak isteyen bazi ülkeler emeline ulasiyor.

0|1
    0|0
  • şimdi zar dikme falan var. güya bu akıllı kızlar erkeği kandıracakya. erkek öyle düşnürse mallığın kitabında onun ismi en baştadır. çünkü şunları düşünememiştir. o kız ya oral yaptıysa ya anal yaptıysa. sanal seks elleşme sürtme yoluyla boşalma yalama onlar da bonusu..

0|0
    0|0
  • benim şahsen,illa bakire olsun onu ilk ben bozayım gibi,karanlık çağdan kalma geri düşüncem yoktur..çünkü birinden birşey beklerken önce kendine bakmalısın..ben bakiremiyim hayır,önceden ilişkiye çoğu kez girmişim ama benle evlenecek kız ise ilk benle yapsın istersem..haksızlık olmaz mı?

0|0
    0|1
    • tabiki haksizlik olur ama bunu senin gibi bir cok kez iliskiye giren erkekler anlamiyor. Ben yattim ama o kiz bakire olsun diyorlar. Cok sacma ama degistiremessin düsüncelerini

• güzel kardeşim,o zaman böyle aptalca saplatıları olan geri beyinli bencil erkek ile muhabbetini anında keseceksin...

• senin çevrendekiler öyledir. üç beş kişiye bakıp genelleme yapma. herkes dengi dengine...

0|0
    0|0
  • batıya özenti insanları asıllarından uzaklaştırıyor işte

0|1
    0|0
  • tamamen erkegi mutlu etmek için yapıyorlar

0|0
    0|0
  • o anki psikolojisine bağlıymış dün bir kız öyle dedi

0|0
    0|0
  • onlarda dayanamıyor aslında siz kızlar daha azgınsınız isteklisiniz ama nefsinize hakim olma konusunda öndesiniz bir kısmı aldatılıyor ama çoğuda kendi isteği ile aşnafişne ya da samanlıkta zühtü yapıyor

0|0
    0|0
  • malesef toplumumuzdaki obezite sorunu ruhumuza da vurmuş birçok kişi geniş mezhepli olmuş allah bizi ıslah etsin

2|0
    0|1
  • insan artık aştı kendını

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• şimdi erkeklerde bakir olmadıklaırı için artık kimse bir şey aramıyor ar namus utanma kalmadı ne yazıkkı kıyamete gidiyoruz hayırlısıyla

1|4
    0|0
  • Aynen hos karşılyo cinsellik bir ihtiyaç sadece erkegin ihtiyaç duyduğu bisey degil kadinlar artik gözünü acti istekleriyle savaşmiyor yapıyor beyni olan erkekte bu durumu anlar zaten

1|1
    1|5
    • güzel mantık gizli

• Teşekkürler soruyu soran bayan olmasina ragmen erkekler neden bakirligini veriyor demiyor da kadinlar neden bek�retini veriyor diyor çünkü beyinlerinde soyle bir algi var erkek yapinca normal bise kadin yapinca cok buyuk bir olay halbuki zina herkese ayni derecede bir gunahh bu zamana kadar erkek yapinca helal oglan büyüdu miili oldu kadin yapinca o*ya bak asmak lazım bunu yok öyle bir dünya kadinlarn bu denli ilerlemesine cinselliğin onlar icinde bir ihtiyaç oldugunu gostermesi beni mtlu ediyo

• Isine gelmeyenler eksiyi dayamiss hahaahhh :D

Yükleniyor...