Kız/erkek arkadaşına bakire/bakir misin nasıl sorarsınız..(nasıl sorulur)

ewet erkek arakadaşına veye kız arakadaşına bakir/bakire misin sorusunu ilk nasıl açar ve sorarsınız veya nasıl sordunuz ..

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ciddi olmadığınız sürece bakiremisin demek kıza ölüm fermanı gıbı bırşey olur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• daha önce bişeyler yaşadın mı de

0|1
    0|0
  • bı kız / erkegın benim ıcın gecmısı cok önemlıdır denmesı kafı bnce yuzundekı ıfadeden alasılabılınır

0|0
    0|0
  • bakirmisin sadece merak ettim diye sorarım

0|1
    0|1
    • bu soruya bir çok erkek bakir bile olsa utanç duygusu sebebiyle değilim der kanımca

• rica ederim bu arada :D

Erkekler Ne Diyor 4

• beni karşımdakinin bakire olup olmadığı ilgilendirmediği için sormam... zamanı gelince bakire olup olmadığını bir şekilde anlarım zaten.

0|1
    0|0
    • ee evlendikten sonra iş işten geçmiş olcak düşünsene evlisin ve bakire degil ardından boşanmak istegi baskınlaşır daha sonra biryandan ailem arakdadaşlarım falan neden boşandınız hemen diye sorarlar ..nedersin

• neden boşanmak isteyeyim ki? bakire değil diye insandan boşanılır mı? biz hiç mi bu yasak olanları yapmadık? bu zamana kadar yemediğim halt kalmamış, hatun bakire değil diye ondan boşanacağım öyle mi? nerede kaldı bu işin adaleti? bana gelince alayına gider, hatuna gelince her şey yasak... ben boşanmam bakire değil diye, ayrıca kimseye de hesap vermem gerekmiyor. o yüzden sen bunları düşünme.

• sormam, ilgilendirmez beni, insandır, yapmıştır, benden önceki benden öncedir. mesele kapanmıştır.

0|0
    0|0
  • kardeş bakireliğe felan kafayı takma. namus sadece bacak arasında değildir.

1|0
    0|0
  • Milli oldun mu lan dee yok derse ehehehe daha milli olmamıs diye dalga geçersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...