Kıllı erkeklerin sevilmemesinin sebebi ne?

Arkadaşlar eskiden kıl erkekliğin simgesiymiş, kılsız olmak kötü birşeymiş gibi görünürken şu aralar tam tersine döndü.

Kızların tepkileri benim garibime gidiyor doğrusu. Çok yakışıklı bir ünlüde iki parmak kadar göğüs kılı var diye adamı sildiler hemen. Parlak olunca da gay gibi oluyorlar diyorlar. Ne yapalım anlamadım ben. :)

Geçenlerde bir kız arkadaşım erkekler göğsüne ağda yaptırsın dedi ama kızın parmak boğumlarında bile kıl vardı. Laf atmamak için kendimi zor tuttum. Bu tipleri dikkate almıyorum tabi. Sorum, ağdasına özen gösterip kılsız erkek isteyenlere. Bunun sebebi nedir? Uzun boylu geniş omuzlu o hayalinizdeki erkek kıllı biri olsa yine de sorun edecek misiniz?

Ben de kıllı bir erkeğim, esmer olunca daha da belirgin tabi. Göğüs, bacak kıllarımı yün seviyesine gelmeden düzenli olarak kısaltırım ama ağda yapmamızı da beklemeyin. Bizim sert kıllarımızla sizin tüyleriniz bir değil. :D

Cevaplar gelsin. :)

Güncellemeler:
Bu arada diğer bir soru, sakal çekici geliyor da neden vücut kılı çekici gelmiyor? Sakal vücut kıllarıyla beraber çıkan birşey sonuçta. Biri olmadan diğeri olmuyor.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Bazi kizlarda bozuldu artik millet kiz kiza takiliyo kilsiz erkegi begenmeleri gayet normal gibi

0|0
    0|0
    • Tercihi erkekler olan bayanların fikri önemli burada. :)

• Ne demek istediğini anlamadım ama kötü birşey demek istememiştim. Teşekkürler cevap için de. :)

• Kotu birsey dediniz demedim lakin cevaplarainiza baktigimda hep bir kestirip atma var yanlis anlamayin sakin deniz buyuk ama herkes kabi kadar alir herkes demek istedinizi anlamaz ya da bazen farkli acilardan ele alir

Kızlar Ne Diyor 1

• kıllı ekrek maymundur

0|0
    0|1
    • Babanda abinde amcanda yok mu?

Erkekler Ne Diyor 2

• Kılda keramet olsa gtte çıkmazdı

0|0
    0|1
    • Kafanda suratında çıkanlar ne?

• benim gibi olacaksın kardeş,yaş 19 tertemiz yüzüm var..daha ne olsun..(gay falanda değilim) :))

0|0
    0|0
    • Kardeş ben vücuttan bahsediyorum. Kızların %90ı kirli sakallı derdi sakal sorsam. :)

Yükleniyor...