Parmaklama sonrası Vajinada kanama..

bakire değilim ve parmaklarımla girip çıktığımda parmaklarım kanlanmış oluyor hızlı gidip gelmekten herhalde tırnaklarımda uzun değil bir hastalık belirtisi olabilir mi sizlerinde karşı taraf veya siz parmaklayınca herhangi bir şey soktuğunuzda bir zaman sonra kanıyor mu ?

0|1
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Adetten sonra genelde içeride kalıyor kan sende gaza gelip fazla derinlere iniyorsan o içerideki kalan kanları temizliyorsun genelde oluyor bayanlarda. Kız arkadaşımın 10 gün adeti geçtikten sonra ilişkiye girdiğimde bile oluyordu penis üstünde kan

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• hep mi oluyor bazen mi

1|0
    0|0
  • yardımcı olmak isterdim ya üzüldüm bak :(

0|0
    0|0
  • bir kere yara oluş ve sen her defasında o yarayı deşiyorsun canım birde güzel yanından bak her yattığın kişiyi bkireyim diye kandırabilirsin :D

0|0
    1|1
  • Telef ettin malı pert olmuş . Kuruluk vardir

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun vajinanda iç iltihaplanma var sanirim doktora Bi görün derim...

0|0
    1|0
  • kızlık zarın tam bozulmamış olabilir, kendini tamir ediyor da olabilir. bazı kadınlarda ender de olsa görüldüğünü duymuştum.

0|0
    2|0
  • Gizli sorsaydın keşke, abazanlar dolar şimdi.

1|0
    0|0
  • ne sapıksınız arkadaş ya parmaklamak nedir

1|0
    4|0
  • yooo normal ıslanma oluyor. kendine bu kadar sert davranma

0|0
    1|0
    • SERT GİRSİN İSTERSİN YANİ :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Tahriş edecek kadar haşin parmaklıyorsun demek baby <3

2|0
    0|0
  • parmağın içerde ne işi var ben orda kaldım hala.

2|0
    1|0
    • üstten yetinemiyorum tatlım

• ne yapsın kız ılla bırsey sokacak demekkı bu ısler böle ılerledıkce bır alt sevıyeden zevk almazsın ustten yetmıyor ıste kıza napsaydı baska hıh

Yükleniyor...