Bakir olmayan erkeğin bakire bayan isteme hakkı yoktur. Ya sizce?

bakir olmayan erkeğin bakire kız isteme hakkı yoktur Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında bence kesinlikle boyle olmalı bır kıza gelınce ıkı damla kan akmasına kızlık zarı dıye bır olaya takmıslar ama hıc erkeklerın bakir olması beklenmıyor?

Güncellemeler:
Ki bence kız ıcın bu namussa erkek için serefdir.

0|0
4|32

En İyi Erkek Görüşü

• Sana katılıyorum.Bakire kızı ancak bakir erkek isteyebilir.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Bakirelikten kasıt sadece iki damla kan mı?

Bakire olduğunu iddia edip yemediği halt kalmayan insanda oluyor

Namus iki bacak arasında değildir bir bütündür

Ve kısmen haklısın söylediklerinde

3|1
    0|0
  • katılıyorum ama bir düşüncen hariç namus dediğin önemli bşy ve senin o 2 damla kan dediğin bazı kişilerin hayatlarına mal oluyo ayreten bu nedenle düşüncem şu ki erkek de kadın da bakire olmalıdır eğer her iki taraf temizse evlilikleri gayet iyi bir evlilik olur boşansalar bile sadıktırlar en azından namuslu dürüst ve iyi insanlardır

1|0
    0|0
  • haklısın kardeşim Galiba bu bencil düşünce sadece türk erkeklerinde var genelleme yapmıyorum yanlız bütün erkekler diyemem

1|0
    0|0
  • Katılıyorum her gelenle yat seviş gönül eğlendir eee evlendiğim kız bakire olsun anlayışa bak

4|0
    0|1
  • Sevgi kusur gören gözü kapatır, güzellik gören gözü açar..

Seveceksen öylece sev..

Ne kusursuz insan ara, ne de insanda kusur..

0|0
    1|1
  • teknoloji gelişti artık kızlık zarı dikimi diye birşey var yırtılsa bile dikiyorlar artık kızlarında bakire olup olmadığı anlaşılamaz

0|0
    0|0
  • valla ikisi de nadir koruma altına lmak lazım zaten bakireyim diyen kızların çogu da herhaldi yemiş bir onu sağlam bırakmış bakirelik buysa ben almayım

0|0
    0|0
    • onu bılemem belkı.

• işte bilemezsin ama yapan iyi biliyor onun için ne diyeyim allah karakteri bozukdan uzak tutsun önce

• İnşallah uzak tutsun

• yoktur tabiki namus sadece kadında değildir.

1|0
    0|1
  • mantıklı. namus bacak arasında değildir

2|1
    0|0
  • haklısın ama ben kıza bakireyim desem nerden anlicak yinede yalan söylemem

0|0
    1|1
    • Yanide o güveni hissettirmen lazım bence .yada hani yalan dıyosun dıyelım bu tarafda kandırsanda bunun öbür dünyasıda var bence onuda dusunsun herkes .d

• yanlış düşünüyorsun. erkek bakir değilse günahı ona, o bakir değil diye seninde bakire olmaman gerekmiyor. herkesin günahı sevabı kendine. bu arz talep meselesi . adam bakirdir bakire olmayan bir kadınla evlenir. kadın bakiredir adam bakir değildir. bunlar olabilecek durumlar:

0|0
    1|0
    • tabı oyle ama bende herseyin esit olmasından bahsedıyor hem kadın hem erkek ıcın

• Yani tabi bir nevi doganın kanunu boyle

• o sebeple canım bu konulara takılı kalma. sevdinmi aşkı buldunmu yaşamaya bak.

• Olur mu öyle vardır.

0|1
    1|0
  • bakir bir erkek şu zamanda imkansız bul ben alacam o kadar yani:) şaka bir yana bakire kadın dahi zorken sen imkansızı arıyorsun bakir erkek nasıl kalsın..lisede sekse başlıyor gençlik.

0|1
    1|0
    • Evet dogru ama karsımdaki beni bakire istiyorsa sonucta oda bakir olupta hakkedebılmelı bence

• ama imkansız..sırf onun için bakire kalıosan kalma boşa.kendin için yap napacaksan.sevişeceksende bakire kalacaksanda kendin istediğin için olsun

• bilememde bana gore asla yapılmamalı ben oyle bısey yaparsam hanı evlenmeden pısmanlıktan olurum ya .d

• ister neden istemesin sende

0|1
    1|0
  • Erkek bakir olsa nolur olmasa nolur ? Bayana ne kazandırır ne kaybettirir ?

0|0
    1|0
    • kadının bakire olması erkeğe ne kazandırır ne kaybettirir

• tamam ıste aynen oyle ama devir değişmeli :)

• haklısın tabiki :)

1|0
    0|0
  • bence senin kanını akıtmışlar ondan böyle konuşuyorsun

0|2
    1|0
    • alakası yok bence tam tersine bakire olduğu için bakir istiyor.

• Ne sacma bır mesaj attıgın farkındamısın senin seviyene ınemıcem bbb.!

• haklısın, erkekte zar yok ama.

0|1
    0|0
  • Doğru bencede.

0|0
    0|0
  • bu soruyu hep aynı gizli mi soruyor

0|1
    1|0
  • haklısın kardeşim

0|0
    0|0
  • Mesele kan değil senin kullanılmış olman ajan . ne zaman anlıcanız abi .

0|1
    3|0
    • Ya erkeğinde o zaman kullanılmıs olması ,O temiz haliyle onunda kıza gelmemiş olması aynı seyler

• Öyle ama neyse hayırlısı burada zaten sadece gorusumu ortaya koydum ınsanlarda ne dusunuyor acaba dıye Ki değiştirmek istesem biseyi bu siteden baslıcak değilim buna.

• bb kardeşim iyi felsefe.

• Doğru kesinlikle katılıyorum. İşin inanç kısmını ayrı tutarsak. Ben nasıl bakire kız istiyorsam. O kızında benim bakir olmamı isteme hakkı vardır. Ben evlenmeden önce her türlü naneleri yersem (tabir için kimse kusura bakmasın) bugün o kızla yarın başkasıyla kimisinin bekareti alarak benim gibi başkaları da böyle hareket ederse etrafta bakire kız kalmaz zaten sonra da evleneceğim kızın bakire olmasını isteme hakkım olamaz (tabir için tekrar özür dilerim ama net ifade edersek durum böyledir.) Ama bazı bayanlarında ben bekaretimi eşime saklarım ama o evlenmeden önce deneyimli olsun/olabilir diyerek kendi hemcinslerine yaptığı haksızlığı da ayrı bir konu.

0|0
    0|0
    • Oyle dıyenlerıde anlamak bana cok zor gelıyor hanı deneyımlı olsun/olabılır.

• haklısın aynen sana katılıyorum.

1|0
    0|0
  • Bakire olmadigi halde bakireyim deyip kandiran kizlara ne demeli

0|0
    0|0
    • Her iki kişi içinde güven meselesi bunu dıyebılırım

• bencede

• Nazil ayirt edebilirim bir erkek

• ya bir sg ameke ne alakası var kızlar erkekler kadar istekli değil seks olmadan yaşayabilir ama erkek hormonları değil siz kezbanlar vermediğiniz için ördek s*kiyorlar

0|1
    1|0
  • haklısın ben bakirim ve bakire birisini istiyorum ama bişeyler yaşasaydım bakire olmasına çokta bakmazdım. bakire bulursam şanslı sayardım kendimi. ama şimdi bakire olmayan birisiyle evlenmem.

1|0
    0|1
  • Bencede yoktur ama ustunden baskasi gecmis kadindan ben cocul yapamam bendede oyle bir migde yok..asik oldugum kadin bakire degilim dedi biraktim.benim icn cok onemli

0|1
    1|0
    • O konuda katılmıyorum ya zamanında bır hata yapmıs dıye ben sevdiğim asık oldugum ınsandan vazgecmezdım.Tabı onunkıde karsılıklıysa .Ki herkes hata yapabılır.

• Ya affedilebilir ama karakter meselesi benm aklimdan bir saniye bile cikmaz nekdar aci cektim sen asik oldugun kisiyi terk ettigini bir dusun ben bunu yasadim ama bu benim icin gecerli cogu arkadasimin umrunda olmaz ama benm migden almaz asla

• Hımm anlatım tabı herkesın gorusu farklıdır.

• ben bakirim daha bir kızla dahi öpüşmedim ama bu devirde kızlara güven olmaz

1|0
    1|0
    • aynı sey erkeklerede

• bence sakin insanlardan daha cok korkcaksın onların napacagını asıl hiç kestiremiyosun ben hayatda bunu ıyı anladım

• evet sessiz insanlar tehlikelidir hep içinde konuşurlar

• bende sana katılıyorum. benim ne bir kız arkadaşım oldu ne de bir kadınla ilişkim. gelen kadının bakire olması ve geçmişinin temiz olması için yapmadım. korktum diyelim namus ve şeref meselelerinden.

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 4

• Yoktur elbette de bunun ispatını nasıl isteyebilirsin ki yaptıysa da sana yapmadım diyecek tutumunu bildiği için sende inanıcaksın. Halbuki yapmış olması hiç problem olmazdı herkes hata yapabilir mantığından gider, içini rahatlatırsan sana güzel güzel anlatıcaktır.

0|0
    0|1
    • benım oyle bır sorunum yok canım onun ilkleri benımle yasayacagına ınanıyorum kı oda oyle dıyor.Hanı nerden ınanıyorsun dersen amca cocugu geneleve gıderken cagırıyo bunu ama o benım sevdıgım var gelemem demıs .d bende bır sure sonra ogrendım bır yerden oyle.

• Evet onu diyorum güçlü kaynakların var öğreniyorsun ama her kız senin kadar şanslı değil

• Sagol canımda herkes ıcın herseyın hayırlısı dıyeyım.

• Hakkı yoktur evet ama yine de isterler.

Yapacak bir şey yok.

1|1
    1|0
  • bakireyi ancak bakir bir erkek hak eder.

3|1
    0|1
  • Hatta bakir olanin bile bakire istemeye hakki yoktur.

2|0
    0|5
Yükleniyor...