Ne zaman seks yapmalıyım?

4 aydir birlikteyiz. Ask gibi biseyler var. Cekim fazla diyebilirim. Ne zaman seks yapmaliyiz acaba? Bakire degilim ve uzun soluklu bi iliski istiyorum.

0|0
13|33

En İyi Erkek Görüşü

• hemen şimdi şuan,3 deyince...1...2...2,5...2,75...3...tamam mı?

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 32

• bi kere yap sonra bekle 1 kere yaptıgında 2.cisi için cayır cayır yanacaktır arkadaşın ama 2.cisi için 2 hafta bekle o her istediğinde uzatırsan haliyle ilişki uzun soluklu olmaz kısa metrajlı film olursunuz

0|0
    0|1
  • Karakteri düzgünse zaten seni almaz

0|2
    2|0
  • bakire değilsen ne düşünüyorsun kuzum, karşında karakterli biri varsa uzun soluklu olur yoksa kısa sürer:D

1|0
    0|0
  • arkadaşınınki erekte ve seninde istekli olduğun ve adet döneminin olmadığı herhangi bir gün yapabilirsiniz saatini ve yerinide istiyorsan söyle biz cevaplarız istersen neler kullanacaksınız onları da yazalım sizde özel diye birşey yokmu hmm? bize sorasıya kendin karar veremiyor musun madem açık kapısın bize neden soruyosun içeriye alacağın zamanı?

0|1
    1|0
  • Hemen şimdi yapmalısın hiç durma

0|0
    0|0
  • kişisel fikrim karakterinden emin olunca seks yap.çoluğun çocuğun ağızına sakız olma.yeni yetme bebelerde birde bu moda çıktı.

1|0
    0|0
  • baştan ver gitsin o zaman kalırsa senindir giderse başkasının sende hem bir kişiyi daha eklersin listene

1|1
    2|0
  • Sen kaç yaşındasın...

2|1
    0|0
  • Sen sevişmek isteyince olucakmı bakalım o istiyormu ? Belki seni bakire sanıyor. Hayallerin yıkılmasın sonra dikkat et.

1|0
    0|0
  • Uzun soluklu bir ilişki istiyorsan kendini erkeğe teslim etme olayını en sona sakla. Aldımı istediğini uçar gider.

0|0
    0|0
  • sen ciddiysen ilişkinde ki uzun soluklu olsun diyorsun bence gösterip vermeyenlerden ol.. yoksa istediğini aldı mı çeker gider hemen... derim ben..

0|0
    0|0
  • Ilk hafta yapmadiktan sonra sıkıntı yok yap bu ara rahatlayin bi güzel..

0|0
    0|0
  • bakire Değilsen Ne Bekliyorsun Çullan üstüne

0|0
    0|0
  • Bakire değilsen hemen yap durman hata

0|0
    1|0
  • bakire değilsen hiç beklemene gerek yok .ilk fırsatta amacını gerçekleştir.

0|0
    0|0
    • Evet ama o zamanda olmuyor iliskinin omru kisaliyor

• 1.5 veya 2 sene en erken

0|0
    0|0
  • hemen bence

0|0
    0|0
  • asmaya su yürüdüğü zaman:D

0|0
    1|0
  • zaten senin bakire olmadıgını ögrendigi zaman o aşk yalan olur diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • o an agelince anlıycaksın

0|0
    0|0
  • En uygun zaman senin uygun gördüğün zamandır

0|0
    0|0
  • Bakire değilsen kolay elde edilen biri olma ;) Dizginleri elinde tutmanı öneririm.

0|0
    0|0
  • 2012'nin son çeyreğinde yap.

0|0
    0|0
  • kendini hazır hissettigin zaman..girişimler yapabilirsin...

0|0
    0|0
  • ilk fırsatta.

0|0
    0|0
  • evlendigin zaman

0|0
    0|0
  • O zaman soluğu uzatmak için daha beklemelisin.

0|0
    0|0
  • Evlendikten sonra veya nişandan sonra dayanabilirsen.

0|0
    0|0
    • Sevgilim otuzyasinda, dayanamaz

• daha sevgilinin 1 yılı var

• periyim doğru demiş .

• e madem bakire degilsin ve daha onceden yapmıssın bilmen lazım ne zaman yapnan gerektigini

0|0
    1|0
  • Bakire degilim = Her an hazırsın

0|0
    2|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 13

• Bakire değilsin diye her çıktığın erkeklerle seks düşünmeden önce karşındaki bunu hak ediyor mu diye düşün çünkü gerçekten artık insanlar yanı başındakini kaç sene sonra tanıyor 4 ay nedir? birde şöyle söyleyeyim sen onunla yattın diyelim iş ciddiyet gibi oldu bu demez mi çıktığımız aylarda birlikte olmuştuk zaten bakire değildi benden önce kaç kişiyle birlikte olduğunu nereden bilebilirim? Uzun soluklu bir ilişkiye cinselliği katma ben senin için düşüncelerimi söyledim hayat senin hayatın ben ne desem boş.

1|0
    0|0
    • Evet ben de cinselligi geri plana atma taraftariyim ama korkuyorum bilemiyorum napmaliyim tavirlarini kestiremiyorum erkeklerin

• ya kısa bir soru sorucam şuan gel desen gelmeyecek olan erkek var mı böyle şeyler erkeklerin 5 dakikasını kızların bir ömürünü alır o yüzden bırak hiç söz konusu bile etme kendini ağır tut bir erkeğe ne yaparsan kendinden önceki erkekleri düşünür.Genelleme yapmıyayım ama öyle uzun ilişki için arasındaki ilişki sadece el ele tutuşmak olsun yeter.

• En kısa sürede yeşil ışık yak ve yatağa gir, tam ilişkiye girerken buna hazır değilim de ve 1 ay beklet eğer seni gerçekten beklerse uzun soluklu ilişkiye hazır bi erkek olduğunu anlarsın. :)

0|1
    0|0
    • oha :D sen çok amerikan filmi izlemişsin.bence yatağa girmeden söylese daha dürüst olur.karşınadıkinin insanlık onurunuda düşünmek lazım.düşüsene öpüşmüşsün sevişmişsin.tam oturacaksın üzerine adam "aaa yok ben hazır değilim "diyor mal gibi kalıyorsun ortada.kötü yani

• Amerikan fimlerini severim doğru bildin :) ama orda zaten 1 haftalık ilişkilerde cinsellik yaşanıyo sen izlediğini anlamamışsın sanırım :) hem eğer ciddi bir ilişki diyorsa buna katlanmak zorunda.

• Ben begendim bunu:D

• 4üncü ayın 15inci gününde 5 ila 7inci saatler uygun tatlım o zaman uzun soluklu olur (!)

0|0
    0|0
  • cinselliği ne kadar geç yaşarsam ilşki o kadar uzun sürer diye bi rkaide olduğunu sanmıyprum.

O an yaklaşım istek arzu varsa neden duracaksın.

Uzun soluklu ilşki madem tercihin cinsellik elbet olucak. Madem evlenmiyorsunuz.

0|0
    1|1
    • Evlenmeyi ilerde dusunmek isterim zaten

• Canın ne zaman isterse yap o zaman.

0|1
    0|0
  • evlenmeden yapma

0|0
    0|0
  • onu kaybetmek istemiyorsan bir an önce 4 ay olmuş dayanamaz başkasına gider

0|0
    1|3
    • nedemek kaybetmek istemiyorsan bir an önce ? Sevgi aşk bu kadar basite mi indirgendi yaa.. yazık çok yazık herşey sex demek mi ? illa bir erkeği hayatında tutabilmek için sex mi gerekiyor ? Ondan sonra vay terk edildim yok kullanıldım..saçma sapan fikirler vermeyin.. tamam kabul bu o kişinin kendi hayatı yapma diyemem haddime de değil ama bu kadar basit görmeyin bu işleri yaa...

• şimdi dayanamıyorsa sonra hiç dayanamaz. evlendi hamile olduğunda da dayanamayacak ne yapacak

• bakıre degılsen seks ıstıyosan bıze sorma tecruben varmıs ıste :D

0|0
    0|0
  • karakterzlnden emin ol o kişinin hemen ortaya atlama ki sana olan güveni ve sevgisi kat kat artsın mutluluklar dilerim

0|0
    0|0
  • canın ne zaman isterse. ayrıca bakire olsaydın da aynı cevabı verirdim, millet iki dakkada neye bağlamış konuyu, hayret bişe. seviş anacım, güzel bişi sevişmek.

0|0
    0|0
  • Uzun soluklu ilişki senin ne zaman beraber olduğunla alakalı değil ama

0|0
    0|0
  • evlilik isteği seksle bağlantılı değildir. bir erkek seni çocuklarına anne olabilecek nitelikte görür ya da görmez. buna zaten ilişkinin başında karar verir. şu an seks yapmışsın. yapmamışsın fikri dğişmeyecektir.

1|1
    0|0
  • madem vercen ne düşünüosun bunu

0|1
    1|0
Yükleniyor...