Lezbiyen ya da biseksüel var mı aramızda?

Aramızda lezbiyen veya biseksüel var mı acaba? Ben biseksüelim mesela.

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• ben lezbiyenim.bir şey sorucam.biseksüel kızlar hem erkeğe hem kadına aynı anda bakar mı?yani hoşlandığım bir kız var.bana karşı çok iyi.kıskanıyor beni ve tripli ama arkadaşça mı nasıl anlarım?açıkça ima ediyorum söylemiş kadar oluyorum uzaklaşmıyor ama açılmıyorda.neden olabilir?aynı devam ediyoruz hep.cevabın benim için çok önemli:)nasıl anlarım biseksse?

2|0
    1|1
    • Biraz kişiye bağlı diye düşünüyorum. Benim erkek arkadaşım varken başka bir kıza ilgi duyduğum oldu ancak belli etmedim kimseye. Senden hoşlanıyorsa illaki belli eder veya ediyordur belki sen anlamak istemiyorsundur ya yanılıyorsam düşüncesiyle. Benim fikrim açikca sorman daha önceki sorduğunu belli ki anlamamış :) onun dışında biseksüel olduğunu nasıl anlarsın bilemiyorum ben söylemesem kimse anlamıyor mesela

• Bilemem ama siz yazmayı deneseniz bi. En azından nasılsın ne yapıyorsun diye havadan sudan bir muhabbet iyi olabilir. Ayrica internetten konuşmak yüzyüze konuşmaktan daha cesaret vericidir. Düzgün bir şekilde açıklarsanız anlayacaktır sizi ama yinede tabii ki siz bilirsiniz. Umarım her şey istediğiniz yönde olur.

• daha ona nasıl davranacağıma karar vermediğim için yazamadım:( keşke o yazsaydı ama yazmaması da bir yönden iyi.kendini dinleyip ağlarım.rahatça karar veririm:(çok kötüyüm:(lezbiyenlik çok zor.

Erkekler Ne Diyor 9

• Olmaz mı bence çok fazla eşcinsel olmasa da çok fazla biseksüel insan var bu sitede ve çevremizde ama gizleniyorlar aynı senin gibi... ama erkekler için değil de kadınlar için biseksüel olmak zekice bir şey bence sonuçta her iki cinsin de güzelliklerini ve farklı tatlarını yaşayabiliyorsunuz..

0|0
    1|0
  • Ne güzel :) En azından bizim cinsleri de memnun ediyorsun tabiatın gereği :))

0|0
    3|1
  • hımm ne güzel senle olmak güzel olur :)

1|0
    0|0
  • başarılarının devamını diliyorum.

0|0
    2|0
  • o zaman bende öyleyim hadi

0|0
    1|0
  • Biseksüel eğilimim var sanırım ama sadece alkollü olduğum anlarda gruba dair. 4-5 kişilik karışık bir grup :)

0|0
    0|0
  • biseksüel ne arkadaş benim bldiğim bir kadın bir erkekten ilişki olur

0|0
    1|0
  • bu homofobik laflar seni tam bir gay gibi gösteriyor demek isterdim amma .. olabilir doğal bir şey neyseki bayan cinse ilgi duyanlardanım

0|0
    0|0
  • Bende biseksüelim cok zevkli ikiside

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• niye sorduguna baglı sımdı :D

0|0
    0|0
  • Erkeklerden hoşlanıyorum ben

1|1
    1|0
  • bende biseksüelim

2|0
    0|0
  • lezbiyenim ama pasif gerçekte yaparmıyım bilmiyorum :-/ ama p*rnolarda falan hep lezleri izlerim :)

3|0
    0|0
  • bende biseksüelim ama kızlara ilgim daha çok

3|0
    1|1
    • bence o ilgi oranı karşına çıkan erkek ve kadınların çekiciliğine göre zaman içerisinde sürekli değişecektir..

• valla hem aktifim hemde pasif, ufak bir öpücük hariç hemcinsimle bir ilişkim olmadı, ama olmasını isterdim..

• Lezbiyenin aktifi pasifi nasıl oluyor?

• ben normalde değildim ama nişanlım sayesinde bende o tarafa kayma başladım zannedersem o şekilde bir ilişki yaşamak istiyorum hep onların videolarını izliyorum yakın bir arkadaşım var onu hayal ediyorum zannedersem bisex oluyorum...

2|0
    1|1
    • Erkek arkadaşın yani nişanlın biseksüel mi?

• hep erkekler yüzünden oluyor zaten

• nasıl bir erkek hayal ediyosun ki

• Biseksuelim bende.

3|0
    0|1
  • Hoşgeldin Harun Abi

1|6
    3|1
Yükleniyor...