Lezbiyen ve biseksüel kadınlara sorum?

sevdiğiniz kadının erkeklere ilgisi olduğunu fark edince ne yaptınız?ya da inandınız mı?kimi biseksüel olur,kimi erkekleri dalgaya vurur.uzaklaştınız mı ağzından erkeğe dair en ufak bir cümlede bile.yoksa mücadele mi ettiniz?hani belki lez ya da bisekstir diye.kız arkadaşımı anlamıyorum.beni kıskanıyor trip atıyor sanki sevgilim gibi ama açıkça imalarda bulununca sadece gülüyor.beğenilen bir kızım.ilgim hoşuna gidiyor olabilir ama erkeklerden de çok nadirde olsa konuşunca hoşlanabileceğini fark ettim.ne önerirsiniz?uzaklaşıp onu kaybetmek istemiyorum ama canım yanıyor:( bu kızın amacı ne?ilgisiz davransam pervane oluyor ama utangaç gibi.

Güncellemeler:
kız aradı akşam.konuştuk.daha da açıkça konuşmaya çalıştım utanarak ve yarın görüşelim tekrar,üzülme sakın dedi.dediklerime güldü ve ben seni çok seviyorum dedi:):):):):)beni düşün sen hep hoşuma gidiyo dedi:):):):):)ayrıca rüyanda beni gör özle dedi.kalpten gidicektim.2 saat konuştuk.çokkkkkk heyecanlı ve mutluyum.iyiki açıkça söylemeye çalışmışım başta anlamamış şimdi farkına varmış.

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• mecidiyeköy kahve dünyasında çok iyi lez cift var :) çok şekerler sizde öyle olun :))

1|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• bence bir psikolojik tedavi al ve erkek arkadaş edin deirm sana gelecekte bir duygusal bağ getircek kimse yok şöyle düşün ikinizde bayansınız ve ikinizde regl olackasınız ikinizde birbirinizin tribini çekebilirmi belli bir noktadan sonra kopmalar olur ama bir erkek herzaman buna alışkın olduğu için biraz daha NARİN davranır tabi sonrasında döngü sonucu istediğini vermelisin yoksa bir iki sonra başka kadına yönelir ...

0|0
    1|0
    • gerizekalı sen git psikolojik tedavi al.eşcinsellik hastalık olmaktan çıkarıldı.senin gibi türkiyede yaşayan cahiller bilmeden yaşamadan konuşuyor.psikolog eşcinselleri değil homofobik cahil yakınlarını tedavi ediyor;)psikolog ailemi ve beni yönlendirdi sen bilmediğin konularda saçmalama.ikimizin de regl olması kadın olmamız en güzel aşkı ve seeksi yaşayacağımız gerçeğini değiştirmiyor;)niye yalnız olayım anlamadım?önceden de ilişkilerim kadınlarlaydı ilk kez arkadaşımla bilmeden ilgilendim.

• onunla sürekli ilgilen biryerlere götür bazen ufak işlerini hiçbirşey demeden sen yap o teşekkür etsin benden bu kadar =)

1|0
    0|0
    • yaıyoruz karşılıklı zaten.bana çok yakın.seviyor,kıskanıyor trip ama açıkça imalarda bulunuyorum öyle kalıyo.uzaklaşmıyorda.off çok kötüyüm:(

• ya kabul edeceksin ya vazgeçeçeksin arkadaşından ya da açıkca konuşacaksın

1|0
    1|0
  • abi seviyosan git konuş bence

0|0
    0|0
  • Niye bu kadar üzülüyorsun ki onu anlamadım bu ülkede eşcinsel olmak zaten acılara göğüs germeye hazır olmak demektir... Ayrıca her eşcinsel çok nadir de olsa karşı cinse ilgi duyar sadece ilgi duyabileceği karşı cins sayısı çok azdır..

0|0
    1|0
    • eşcinsellik adı üstünde karşı cinse ilgi duymamaktır.öbürü biseksüellik oluyor off ya.ne kadar cahil bir toplum.anlayışsız.bizim sıkışıp acılarla boğuşmamız bile bu toplumun eseri.

• mutluyum sana bile katlanıyorum yok görmesem de olur:)

• Ahhh bebeğim ahhhh ne diyeceğimi bilemedim yemek teklifini duyunca sevinç gözyaşlarına boğuldum diyebilirim sen bir tanesin yaaaa :') neyse artık o güzel günün gelmesini iple çekiyorum...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...