Size ne kadar samimi geliyor bu tipler?

Cinselikte sık sık karşılaştığım bir soru oluyor işte bir kız varmış bakire değilmiş bir kez cinselik yaşamış sonra yaşamamış bir çocukla çıkıyormuş o ocuk onu çok seviyormuş bakire olmadığını öğrenince çocuk onu bırakırmı bırakmazmı ama çocuk çok seviyormuş kızda pişmanmış soru bu ama cevaplar daha ilginçleşiyor devamında özelikle erkeklerden :)

ben seviyorsam bakire olması ya da olmaması önemli değil hemde çok ısrarcılar bu cevabı veren erkekler her neyse diyelim.

Size ne kadar size samimi geliyor bu tipler kendi fikrim şudur hazır açık kapı bir kız bekaret gittmiş evleneme me korkusu var bu konuda bu fikir savunan sevgiyi ön plana süren erkek zaten 2 yorum sonra ekle beni diyor amaç nedir sizce ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• insan her şekilde samimi olmalı cinsellik yaşıyorsa aklı var seviştiğinin bilincinde bunu neden saklayacak, sevişirken utanma yok, bakire olmadığını söylerkenmi utanacak, öyle olmamalı sadede karşılıklı dürüst olunmal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• seks seks seks ne olabilir ki

0|0
    0|0
    • bana da öyle geliyor nikahına alacak hali yok ya hazır vermiş bana da versin hesabı

Erkekler Ne Diyor 1

• acaba bir ingiliz, bir norveçli bir fransız hatun ya da erkek bekaret üzerine ne kadar düşünüyodur

0|0
    0|0
Yükleniyor...