Bakire olmayan birini kabul eder misiniz ? +1

bakire olmayan birini kabul eder misiniz ? seviyorsunuz ama bekaret önemli sizin için ne olur tepkiniz ? önemli olan zar mı yoksa seni seviyor olmasımı ? +1

• Evet seviyorsam ederim
    78% (21)47% (15)61% (36)Oy Ver
  • Hayır ne kadar sevsemde kabul etmem
    22% (6)53% (17)39% (23)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• Evet seviyorsam ederim

5|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• önemli olan bekaret değil bence her önüne gelenle yatıp kalkanlardan değilse bir kereliğine yapılmış bir hataysa ve güveniyorsam o güveni vermişse sorun olmaz benim için

6|0
    2|2
  • ben eğer bakir olsaydım isterdim ama temiz olmadıktan sonra karşıdakinden bunu beklemek doğru değil. sonuç kabul ederdim seviyosam

5|0
    1|1
  • hangimiz bakire ya da bakiriz ki mecburan kabul edeceğiz

5|0
    1|0
  • Aşıksam ve bana anaçlığıyla, güzelliğiyle fedakarlığıyla bakabilecek biri ise, isterse "yosma" olsun. Ben seven kadın canlısıyım...

4|0
    1|1
  • seviyorsam gerisi hikaye

4|0
    1|0
  • Kabul ederdim...

Gülü seven dikenine katlanır.

5|0
    0|1
  • seviyorsam hicbisey onemli degil isterse vajinasi olmasin onmli olan sevebilmekk bnde bakir degilim

5|0
    1|1
  • evet neden olmasın

4|0
    1|2
  • tartışmasız (B) şıkı

2|1
    3|1
    • Neden ?

• bak orası ayrı bişi direk böyle düşünme bir kez yapmış çok pişman bir kız var karsında 2. olarak bekaretini korumuş fakat anal oral herşey yapmış ve sen bilmiyosun bildiğinimi isterdin bilmediğinimi sonuçta bilemezsin bekaretini koruduğu halde yatmadığı insan kalmamış böyle bak olaya

• şöyle bir şey söylesem sana karşımdkai kadın bakire olsada anal mı yapmış oralmı yapmış ya da diktirmişmi onları anlarım 1 haftamı alır en fazla bakire olması yeterli değil cinsel tecrubesi olan kadın bir çok yönden kendini beli eder öpüşmesinden yatağa yatışı gözlerinin içine bakışı çok iyi taklit etsede

ayrıca bakire kız bulunabileceği süre her zaman tercih öncelikli bakirelerde olucaktır .

• neden etmeyelimki, samimiyetine inanırsam kalbinin saflığına inanırsam sorun olmaz.

4|0
    1|1
  • evet olabilir

3|0
    1|1
  • valla önce ediyoruz da sonra götü kalkıyor milletin onun için ne diyeyim memlekette bakire mi kalmış en bakire olanın neler yaptıgını burada da görüyoruz s.kerler öyle işi zaten ruhu fahişe olmasın insanın gerisi faso fiso...

0|0
    0|0
  • yok öyle bir dünya daha once ki kişiyle oral mi yaptı ne yaptı onumu düşünücez başka kapıya

1|0
    3|0
  • baya bir denerim ilk once .. bakalım guvenilir mi ... kendim bakir olmadıgım icin bir sans verirdim

0|0
    0|0
  • bence sektstir o hazzı yaşamak tenin tene değmesi falan

0|0
    0|0
  • dürüst olmalıc kişi

0|0
    0|0
  • asla kabul etmem o ilkini hiç bir zaman unutmaz

1|1
    4|0
  • Hayir istemem bende bakir oldugum icin bakire olsun bir zahmet:d

1|0
    1|0
    • Bakire fakat anal oral herşey yapmış nerden bileceksin ? benim gözümde elli tutulmuş öpüşmüş bir insan bile asla ve asla bakir bakire olamaz yok öyle bir dünya herşeyi yapılsın bitek ilişki yaşanmasın sonra bakir bakireyim diye gezilsin oldu başka

• Allah bakireye bakir nasip edermiş bakire olmayana bakir nasip etmezmiş zaten

• Hiiiiiim öylemiymiş? Umarım öyledir

• seviyorsam herşeyi göze almışım demektir

3|0
    1|1
  • Kabul etmem

2|1
    5|0
    • Neden ?

• anal oral yapıp yapmadıgını anlayamıcak kadar gerızekalı bır erkek bulursanız evlenın zaten dırek burada her anlamda bakıre kalanlara haksızlık edemezsın genelleme yaparak* salakları götunu basını tutamayıp mılletle bırlıkte oluyorlar sonrada laf edıyorlar aynen sen haklısın el ele tutussa bıle bakıre olmaz versın dırek aman ne olucak dımı 2sının masumıyetı aynı bukadar saçma konusucagını bılseydım yorum yapmazdım daha cevap yok sana

• Bırak Allah aşkına ya sen biliyormusun kızlar ne kadar akıllı merak etme her türlü kandırırlar ben burada bakire olmayanları savunmuyorum yalnış anlaşılmasın ama hatırlatıyım karşı cinsin elini tutmak bile zinaya giriyor sadece şunu savunuyorum eğer erkek bakir değilse bakire kız aramaya hakkı yok

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...