Yakında evleneceğim...

Kızlık zarımı diktiriyim mi ? Nişanlımla yakında evlencez 4 ay sonra dügünümüz var o hiç sormuyor bakiremisin diye ama bakirelige önem verdigini söylemişti 1-2 kere şimdi korkuyorum evlenir evlenmez boşarmı beni diye ondan dolayı bakireligimi diktiriyim mi ? Yoksa dürütce söylemelimiyim ? Ondan başkasıyla birlikte olmuştum onla hiç olmadık daha..

Güncellemeler:
yapay kızlık zarları sayesidne düşünmeme gerek kalmadı çok mutluyum şu an sipariş ettim bile

0|1
8|29

En İyi Erkek Görüşü

• bırgun bır yerde bırısı cıkıpta sunla ben yattım derse es adayına gorursun!

kızmıssın dulmussun muhım degıl... onemlı olan karsındakını kerız yerıne koymak...

bunu yapmak ıcın cok gec kalmıssın bu saatden sonra soylesende muhım degıl,nısanlanmıssınız soyleyeyımmı dıyorsun,bu saate kadar aklın neredeydı?

yapay dogal farketmez artık,adamı aldatmıssın sen... hemde her turlu...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• sen önce ruhundaki patlak zarı diktir demiş üstad

4|4
    0|0
  • canım acıkcası erkeklerın dunyasında aldatılmak asla kabul edılmez oyle dıyım sana. ama sen zaten sıparıs vermısın cozmussun ne dıyelım. ama kımı erkekte onem vermez. ama ben acıkcası onun yerınde olmak ıstemezdım. bır nevı adamla dalga gecmektır bu bekaret konusu. neyse ne soylemek lazım. ama tabı erkekgınd e ogrenmesı lazım. artık bılmıyorum hayat sızın mutlu olun dıyım

0|0
    0|0
  • Senin yerinde olsam; dürüstlüğümden ödün vermem. Geçmişinden dolayı seni yargılayan insanla zaten bir yerde tıkanır kalırsınız. Ben bakir bir erkek olsaydım ve senin bu durumunu şimdi veya sonra öğrenmiş olsaydım herhalikarda bırakırdım. Dürüst olup söylemen ise daha makbul, kabul edilebilir bir durumdur. Ha ben bakir değilim, bakir olmadığım için bakire birini istemem saçmalık olur.

1|0
    0|0
  • bırsey olmaz.sen ona sor bakalm bakır mı dıye.diktirsende bos iş bnce.adam gıb cık karsısına anlat durumu ne korkuyorsnuz ya madem yapmayın bole bıse

1|0
    0|0
  • Allah belanızı versin sizin senin gibi ne adi o* ruhlu kızlar var ya yediysen bir halt söylersin

0|2
    1|0
  • Bizim erkeklerimiz her türlü kandırılmayı hak ediyor onun için ayıplamıyorum seni...

1|0
    0|4
  • Daha önce çok birlikte oldun mu?

0|0
    0|0
  • Evlenmeden önce söyle evlendikten sonra söylersen senin için iyi olmayabilir. Keşke zamanında yemeseydin bu b*ku başkasının altına yatmasaydın evleniceğin insanın suçu ne?

0|1
    0|0
  • sen y***ğı yemişsin

0|2
    0|0
  • sen kocanı aldatırsın evlendikten sonra

0|0
    0|0
  • Bence kimle düşüp kalktiysan onun yanina git.

Yazik lan çocuğa

1|1
    3|1
  • bence dogruyu söyle eger seviyorsa seni anlar

0|0
    0|0
  • Doğrusu bu değil ama birlikte olursan şu aşamada bir şekilde atlatırsın esnek falan herhalde diyerek, bir de şu var daha önce birileriyle bişey yaşamadıysa ne dersen inanır zaten sen de fazla üzerinde durmazsın suçluluk duygusu ile..

0|0
    0|0
  • deterjanla yıka

0|0
    0|1
  • söle bence en aızndan düğünden önce söle kimseyi arkasından kalleş gibi vurma derim ben seviyosa bırakmaz snei zaten ok

0|0
    0|0
  • konunu not aldim.sucu hep erkeklee atanlara linki olarak bu konunu atacagim

0|1
    0|0
  • Bence gizleme. Önem veriyorum demişte sen bakire değilsen ayrılırım dememiş. Senden bu sebeple ayrılabilecek biri olsa evlenmeden önce öğrenmek ister ve sorardı.

0|0
    0|0
  • bence mutluluğunu bir yalan üzerine kurma. açık açık söylemelisin. veya düğünden önce onunla birlikte olmak istediğini söyle. içine girmesine izin ver. o zaman anlar bakire olmadığını.

0|0
    0|0
  • söylemen gerektıgını sende çok ıyı bılıosun ama yapmıcagını 2 mızde bılıoruz :) kandır kerızı :D

0|0
    0|1
  • bu devirde aklı olan evlenmez

0|0
    0|0
  • inş boşanırsınız mutluluğun ilk geceden biter

0|1
    1|0
  • Sen yapay zar kullansanda durumu cakarsa ne yapacaksin

2|0
    0|0
  • madem dert edicektin zamında niyebozdurdun

1|0
    0|0
  • Ya evlendiğinde önceki yattiğın adamın seyi, yenisinden daha tatlısaydı, gelen gideni aratıyosa ne yaparsın, bitkere tadı almis busefer adamı aldatmayacağın ne malüm!

0|0
    0|0
  • Ya biri cikip amin üzerinde beni var derse ne olacak. Yapay bir yere kadar

1|0
    0|0
  • Yazık adama yaa. Bak eğer sevgilin daha önce cinsellik yaşamış biri olsaydı istediğin gibi kandır derdim. Çünkü kendisi her türlü naneyi yeyip bakire kız arayanlar her şeyi hak ediyor. Ama sevgilin bunu hak etmiyor. Yazık kandırma. Seni seviyorsa zaten fazla tepki vermez

1|0
    0|0
  • boş ver sen dürüst ol gibi laflara adam ertesi gün kapının önüne koyunca herkese rezil olursan bununlada kalmaz adın kaşar diye anılır,

1|0
    0|0
  • bakireliğe önem verdiğini söylediyse diktirmek haricinde bir seçeneğin yok. dürüstçe söylersen bu konuyu ısıtıp ısıtıp önüne koyar. hele ki kıskanç bir erkekse yandın, bu konuyla ilgili bitmez tükenmez sorgulamalara da hazır ol. yani bence diktir ve tüm sıkıntılarından kurtul

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• yalanın üzerine mutluluk kurulmaz adamı neden kandırıcaksın ya ayıp durustce söyle

1|4
    0|0
  • söyleme diktir çünkü kabul etse bile sana güveni kalmayacak aklında hep acabalar olacak bilmemesi en iyisi

1|0
    0|4
  • Soyleme sakin

1|0
    0|6
  • Tatlim deli misin diktir

0|0
    0|0
  • valla yazık ne temiz insanlar var evlenemiyor bunun vicdan azabını çekersn sen

0|0
    0|0
  • yapay kızlık tarzı çok tehlikeli gerçek gibi durmuyormuş benden söylmesi anlaya bilir

1|2
    0|0
    • ve illa ki ilk gecede kan gelecek diye bir şey yok damarlarla alakalı zarın esnek değildir fakt kan gelmez bunlar normal araştır b benim arkadaşımdan gün sonra gelmişti

• bence söyle seni seviyorsa kapının önüne filan koymaz adamı aptal yerine koymak daha kötü

1|0
    0|0
  • Sen niye ilk bastan söylemedin ona? Şimdi söylersen seni terk etme ihtimali çok yüksek ben senin yerinde olsaydim yapay kizlik zari var internette knu arastirirdim

0|1
    1|5
Yükleniyor...