Ilişkiye girmeyen bir erkek onun gibi birisini isteyemez mi?

klasik bir bekaret sorgusu değil bu

ben sürekli olarak kızlarla dolaşan beğenilen biriyim istesem çok kişiyle birlikte olurdum ki reddettiklerim bile oldu

bunun sebebi ben evleneceğim kişinin ilk benle birşeyler yaşamasını isterim o yüzden ben bunu isterken adil olmam gerekiyor ben de ilişkiye girmiyorum

ama nedense herkes bunu namus geri kafalı kız zarını takmış olarak bakıyor halbuki nasıl ki ilk aşk çok değerliyse özelse ilk ilişki de öyle olmalı siz ne düşünüyorsunuz

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bir zamanlar bende senin gibi düşünüyordum : )) ağzıma içki vurmadım bir şey olacak diye olmasın diye çok direndim sonra ne mi oldu :) çok sevdiğim elinden bile tutamadığım kız başkasıyla yattı nasıl beğendin mi : ) devam et sen dostum doğru yoldasın umarım böyle bir olay yaşamazsın : )

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sana katılıyorum, bende seninle aynı fikirdeyim. Günümüzde böyle düşünen çok az erkek var, o yüzden seni bu konuda tebrik ediyorum. Böyle düşünmen aile eğitimindende kaynaklaniyor bence :)

1|0
    0|0
  • destekliyorum seningibileri uzun zamndır tanıdiğim biri var oda bakirmiş eşine saklıyor kendini karşınızada el değmemiş kız çıkar inş :)

1|0
    0|0
  • yerim seni :))

0|0
    0|0
  • Bencede öyle bosvr takma digerlerine sen nasil istiyrssan öyle yap sonucta senin secimlerin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 27sinden önce evlenmiş olsaydım olurdu ama bir insan erkek ne kadar dayanır sen ne kadar dayanabilirsin

0|0
    0|0
  • el degmemis kiz colde baraj gormek gibi bisey artik isimisz zor :(

2|0
    0|0
  • ister elbet ama bir gerçek var bütün erkeler bakire kızları ister bu bir gerçek

0|0
    0|0
  • Katılıyorum sana. Bekarete önem azaldı artık.

0|0
    0|0
  • kardeşim ben de senin gibiyim çok da fırsatım oldu ama yapmadım. ama benim yaş daha büyük 28. ama bakıyorum tecrübessiz istemeyiz diyen çok kız var burada ;ayrıca pek bişi yaşamamış kızlar nerde artıkk; üzüyo bu konular beni:( evlenmekten korkutuyo insanı

1|0
    0|0
Yükleniyor...