Kapat

Lezbiyen miyim ben ?

Üniversite hazırlıktayım.ilk senem.Sınıfımızda sarışın bir kız var çok güzel ne zaman görsem kalbimin atışı hızlanıyor. Yüzüne bakamıyorum. Kaç kez öpüşme hayali kurdum onunla. Arada göz göze geliyoruz ama düzgün muhabbetimiz olmadı. Onun lezbiyen olduğunu duydum . Belli zaten. Böyle olmasi beni daha da çekiyor. Gelse öpse karşı koymam.erkeklerden de hoşlanıyorum.Lezbiyen miyim ben?

0|0
6|37

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes psikolog ya da sosyolog. Lez falan değilsin sadece farklılık arayışındasın hepsi bu.

Bir kadın hemcinsine arzuladığı duyguları verebilseydi önünde çükü ile doğardı zaten.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 36

• Bakireysen lez ilişkileri önerebilirim..Seksi hem cinslerinle yaşamak vücudunu tanımak için güzel bir fırsat olabilir.

Ama lez ilişkinde bile bakireliğini sürtünerekte kaybedebilirsin..Yada partnerin parmağını sokabilir.

Soruna gelince kalp atışların hızlandığına göre..büyük olasılıkla libodomların artmış durumda..

Bu yüzden seksi tanımak için acele etmelisin. Lez de olmak suç değil.

0|1
    0|0
  • İçindeki biseksüel kadın ortaya çıkmış.

0|0
    0|0
  • şimdi onun lez oldugunu ve cekıcı guzel kızsa da sende biseks olarak ıstegınde tavan yapınca heyecan yapıyondur sankı karsı cıns gıbı ama ıcınde geldıgı ıcın onu arzuluyondur da

0|0
    0|0
  • biseksüel olmak bence kadınlara yakışıyor... hiç germe kendini kayfine bak bence. bu bir problem değil... :) mutluluğuna bak...

0|0
    0|0
  • Onun lezbiyen olduğunu duyman seni etkilemiş o yüzden sürekli öyle hissediyorsun.

0|0
    0|0
  • Türkiye'de iyice gaylar ve lezbiyenler arttı sonumuz hayır değil...

0|0
    0|0
  • biseksüelsin sen hem alırsın hem de verir yani.

0|0
    0|0
  • biseksüel diyoruz biz halk arasında buna. o değil de eskiden bu sitede gizliden falan sulanırlardı kızlara. şimdi hiç çekinmiyolar yav :(

0|0
    0|0
  • hm her ıkısıde sıızn ıcın gecelrı hem karsı cıns hem aynı cıns :) ıstedıgnızı yapın :) degılsınz sadece on hazılırk :)

0|0
    0|0
  • erkeklerden hoşlanıp, o kıza da karşı koyamayacak şekilde ilgiliysen biseksüelsin sanırım.

0|0
    0|0
  • onun hareketleri seni cinsel arzularını yükseltmesi seni lezbiyen yaparmı?

0|0
    0|0
  • Lezbiyen olsan ne olur ki? Sanki verem oldun arkadaş, ne bu panik?

0|0
    0|0
  • Değilsin, hoşuna giden, olmak istediğin güzellikte bir kız sadece. Erkeklere de ilgi duyduğuna göre böyle şeyi aklına bile getirme. Ondan sonra ben lezbiyenim diye çıkıp geziliyor ortalıkta.

0|0
    0|0
  • Olabilir neden olmasın.Anormal bir durum değil:)

0|0
    0|0
  • 2 cinsede ilkgi duyabilirsin neden olmasınki buda senin cinsel fantazin sen şöylesin sen böylesin demeye kimsenin hakkı yok ondan rahat ol

0|0
    0|0
  • bende arzuladım la kızı nerde okuon :P

0|0
    0|0
  • bende uni hazırlanıyorum sen bırak o kızı bana gel lezlik falan kalmaz. boyle seyler dusunup kendine lez muamelesi yaparsan ileride erkeklerede ilgi duyamazsın. lez falanda değilsindir p*rno felan ızlerken ne tarz izliyosun ?

0|0
    0|1
  • yakında vibratörle hayal edersin :D

0|0
    0|0
  • bi kadinin gelebilecegi en iyi yerdesiniz bisex bence tadini cikar

0|0
    0|0
  • biseksüel seni zilli :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 6

• Biseksüelsin.

0|2
    0|0
  • Biseksüel olabilirsin.

0|1
    0|0
  • Ne yazık ki lezsin

0|2
    1|2
  • Bisesüel olabilirsin

0|0
    0|0
  • Üzgünüm ama lezsin :-) size bol bol öpüşmeler sürtüşmler sevişmler

0|2
    1|2
  • Ne halt olduğun belli değil.Allah akıl fikir versin yaa.

0|4
    2|3
Yükleniyor...