Namusu iki bacak arasında aramayacaksak nerde arayacağız?

Son zamanlarda insanlar yaptıklarının üzerini örtmek için bir çıkış yolu arıyorlardı bahaneyi buldular. Bekaret önemli değil onemli olan beyinde demeye başladılar. Acaba diyorum vücut organlarıyla beyin ayrı ayrı mı çalışıyor. Hani organlar isyan edip darbe girişiminde bulunup beyni ikditardan indirip kendi başlarına başına buyrukmu davranıyorlar. Hadi kötü olay yaşamışsındır eşine anlatırsın birşey yok tabiki bunda. Ama eskiden aşık oldum yaptım demek bu kadar kolaymı. Oranıza buranıza hakim olamıyorsanız bari bahane uydurmayın

Güncellemeler:
Haydaa ben bu soruyu sormayacaktımki başka bir soru vardı. Bu siteye ciddi bir düzenleme gerekiyor
Neden cinsellik kategorisine konuldu bu? Cinsel bir içerik mi var vajina ya da penis diye?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O zaman soyle olsun. Sevgilin ya da esin eskiden bir rusu insanla sevissin yapmadigi sey kalmasin arkadan yapsin sonra evlen aa bakire benim karim ne guzel de

0|1
    1|0
    • Namus iki bacak arasındadır soruma cevap değilki bu :)

• Kapağı yerleştirirler böyle cevap bile veremezsiniz ;)

• O zaman narsist bir yapınız var :) gerkafalılık değil bu. namus anlaşılan sizde yok bu kadar tepki gösterdiğinize göre

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...