18 yasındayım fiziksel görünüşüm

oncelıkle herkese merhaba. okuyanlar ve yardımcı olacak herkese cok tesekkur ederım. 18 yasındayım.boyum 165 kilom 54. link vucut olculerım gorunusum bu bayan gıbı fakat bıraz gobegım var goguslerım daha buyuk. yuzumu begenırım gulmeyı sevenlerdenım. yanı o anlamda bı kusurum oldugunu dusunmuyorum ne burnum butuk ne gozum kucuk. dıslerım ıncı gıbıdır ve dıslerımı gostermeyı bu nedenle cok severım. saclarım link bu renk ve genelde seklı de boyle. gıyınısıme gercekten onem de verıyorum. ama ozguven eksıklıgım fazla. mesela eskı sevgılım benı cınsel anlamdada gorunus anlamındada sevgı anlamındada herseyımı tam yeterlı buluyordu.cok guzel oldugumu cok ıyı kalplı oldugumu soyleyen bır ınsandı. fakat bende soyle bı ozellık var. mesela hazırlanıyorum evden cıkıyorum (cok makyaj yapan bırı degılımdır) bır ortama gırdıgımde begendıgım bır kız oldugunda ya da benden daha ıyı olanları gordugumde veyahutta daha guzel gıyınmıs bırını gordugumde kendımı bırden sılıverıyorum. yanı sankı ıyı degılmısım gıbı gelıyor. mesela etrafıma bakıyorum farklı sac modellerı sureklı farklı renk gıyen kızlar var. oldukca da yakıstırıyorum. mesela saclarım genelde hepduz olsun ısterım ama dogal halı yukarda attıgım lınktekı gıbı. ama o sekılde cıkamıyorum. kolay kolay farklı sac modelı yapamıyorum genelde ortadan ayırrıım yandan ayırdıgım bıle zordur ya yakısmazsa falan dıye.eskı sevgılımı hala sevıyorum. ılgı gösteren bir insanım. sevdiğim insana her türlü ilgiyi gösterr ve beklerım. ama sanırım bundan bunalmış bir insan olmalı ki ayrıldık. cinsel yaşamımızda vardı. ki o evlenmek istediğim insan bakireliğimi onun almasını ısterim çünkü aşığım. yani ilkim onunla olsun isterim nolursa olsun. onun için çabalıyorum gerçekten ama bir dönüt alamıyorum. peşinden koştuğumda kaçıyor ama gitmesem de gelmez çok gururlu ve mantık cercevesinde yaşayan bir insan. ayrıldıktan sonrada sevdiğini söyledi ama her ilişkide olduğu gibi son zamanlarda yaşadığımız sürekli olan kavgalardan sıkılmış.ne yapmalıyım* o benden kaçtıkca içime kapanıp özgüven eksikliği yaşıyorum. ki bunlar olmasa bile yaşıyorum. bunu hang katagoride yazmam gerektiğini bilemedim çünkü birden fazla sorun içeriyor yazım. onun ilgisinin hala bende olmasını istiyorum. özgüvenim azalıyor bu yaptıklarıyla tamamen. ve mesela iltifat alıyorum şaşırıyorum da bu kadar begenılmeme.eski sevgilim dünyalar yakışıklısı da değil şöyle bir degerlendirdiğimizde kalbimi bir tarafa koyarsak sıradan. ama benim gözümde herşey. kişiliğine aşığım.neyapmalıyım?

Güncellemeler:
Attığım 2. linkten önce boyumu ve kilomu özellikle belirttim. kalçalarımı ölçmediğim için ölçüsünü bilmiyorum ama bu şekilde. tabiki onun gibi değilim. boyum daha kısa o sadece bir rol model.salak salak yorum yapacak insanlar lütfen uzak dursunlar. problem yaşadığım için yazdım bunları.

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• canım bu boy ve kilo biraz tombik olur...

0|0
    1|0
    • evet kilomu çok sevmiyorum spora başladım zaten

• ne güzel :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Sorunun cinsellikle ilgisi yok, yaşadığın özgüven eksikliğini gidermek için daha çok arkadaş edinmelisin...

2|0
    0|0
    • arkadaşlarım oldukça fazla. cinsellikle şçyle bir ilgisi oldğunu düşünüyorum.eski sevgilim biraz bu tarz şeylerden etkilenen bir insan. acaba görünüşümle mi onun ilgisini cekebilirim?

• Öyleyse hiçbir tavsiyede bulunmam mümkün değil, çünkü ne kültürünü ne de toplum yapısını bilmiyorum Çorum'un...

• anladım,çok teşekkürler.

• Öncelikle kendini iyi çözmüşsün..Nerde? Ne zaman? ve Nasıl bir duygu? içinde olduğunu rahatlıkla dile getirebiliyor ve öz eleştiri de bulunabiliyorsun.

Ayrılmana üzüldüm ancak 18 yaşında olduğun için bilmende fayda var. Daha yaşın genç ve emin ol cinsellikle ilgili pek fazla şey bilmiyorsun..

Böyle kavgalı gürültülü, inişli çıkışlı bir ilişkide cinsellik her şeyi çözmez. Bunu sakın unutup da kendini mutlu olmak için onun kollarına bırakma..

Önünde daha çok ilişkilerin olacak..tarifine göre güzelsin..kilolu olman güzel ilişkiler yaşayacağın anlamına gelmez. Bu yüzden mantıklı düşünen erkek arkadaşın kadar sende mantıklı düşün.

O seni istemiyor ve senden uzaklaşıyor sen neden onun peşinden koşup onun olmak isteyesin ki.

Malum bayansın ve elini sallasan ellisi gelir. diye düşün.

Bir an dur ve düşün.Kovalama artık onu. Bırak o senin peşine düşsün..

0|0
    0|0
    • Özgüven eksikliğim çok fazlalaşıyor böyle durumlarda. Sanki ben bulamazmışım doğru insanı gibi geliyor

• Biraz sakin kafayla düşün..Unutma seni üzen, senden uzak olan seni seven olamaz.Hayatta alacağın en önemli kararın kimsenin seni üzmemesi olmalı.

• Teşekkür ederim

• soruyu zor okudum ya ama bir psikologa git bnce arkasında koş çocuğu sevyosan

1|0
    0|0
  • Fazlasıyla Güzel ve cazibelisin gözümde canlandırdığım kadarıyla.. Sorunun cinsellikle ilgisi yok, yaşadığın özgüven eksikliğini gidermek için daha çok arkadaş edinmelisin...

1|0
    0|0
  • mmm tas gibi hatun fotodakiler sende oyleysen takma daha 18 yasndasinn bukursun yenilerini hayatni bir salka baglamak aptalliktir kendine guvenmmezsen hep ezilirsin silik bir hayat yasarsin

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum. Beni çok sevdiğini söyleyen biri var yani Bayadır da peşimde ama onu da ben istemiyorum

• çözüm yolu ne olcak çok uzun okumadım

0|0
    0|0
    • evet fazla uzun,bir çok problemden bahsettim

• cok hoş birisin bellı kı.tabı aşık olmussun ama bu demek olmuyorkı vucudunu ona teslım edeceksın.tamam sana donmesını ıstıyorsun ama senınle seks yapmak ıcın sana donecekse zaten sevmemıs olacak ve bırgun ayrılacak.senın kısılıgıne donmmesıı gereklı

0|0
    0|0
    • Elbette ama nasıl yapacagım

• Ya benım degıl bu üyelik. Ondan dolayı ekleyemıyorum

• sılersınız zaten ne onemı var kımın oldugu

• şunu okumak için benden çaldığın beş dakikamı geri ver, birinin peşinden koşarsan kaçar tabi

0|0
    0|0
    • okuduğun için teşşekür edebilirim. e o zaman ne yapacağım

• çözüm yolunu anladın mı peki ?

• evet. ama bunu en iyi onunla iletişimdeyken gösterebilirim ama iletişim kuramıyoruz

• O kadın gıbı olman ımkansız boyun 1.65* kılon 54 sana koca bır sıktır gıt dıyor ve hayal dunyana gerı uğurluyorum alkışlayın arkadası

0|0
    1|1
    • boyumu ve kilomu bundan once bu yuzden ozelıkle belırttım. kalçam ve göğüslerim hakkında bilgi amacıyla. yorum yapma zorunlulugun yok

• Pekı pekı öyle dıyorsan :D

Kızlar Ne Diyor 1

• sadece güncellemeyi okudum gardaş ama ordan boş konuştuğun belli oluyo

0|0
    1|0
Yükleniyor...